Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MoH: Airborne wylądował na szczycie

56 postów w tym temacie

X360 - 26.09 ''Halo 3'', 21 lub 28 ''Skate'', dalej ''PGR 4'', ''Burnout :Paradise'', ''Assassins Creed'', ''Mass Effect''. Wygląda na to że w ciągu kilku-kilkunastu tygodni na liście dojdzie do wielu przetasowań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 11:36, swietlik94 napisał:

Powtarzam: Według mnie najgorszy MoH (nie liczę dodatków).


ja bym go ustawil na rowni z Pacificiem - oba sa tragiczne... zarowno gameplay kuleje jak i samej przyjemnosci z robienie misji nie ma (a taka odczuwalem w MoH:AA i w CoD1,2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra jest jedna wielką porażką ;/ Mimo tego że grafika jest ładna to fizyka dobija ;| Spodziewałem się czegoś znacznie lepszego.Więc jednym słowem najgorszy MoH jakiego zrobili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 12:13, greg_f napisał:

Serio graliście w tą grę? Jak to zrobiliście skoro premiera dopiero za trzy dni? o_O


Albo demko, albo "egzemplarz od wujka z Amełyki" xD

Medal of Honor: Airborne już niedługo zagości na moim komputerze, jak i na półeczce. ;-) Prawdziwy "hardcorowiec drugowojenny" powinien mieć ten tytuł u siebie w kolekcji. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tego typu gier. Grałem w Allied Assault i przeszedłem całe, potem w kolejne części już nie grałem, aż do Airborne - mam na myśli demko, które wczoraj ściągnąłem. To nie jest gra dla mnie, zrzucają człowieka z nieba i ma się odnaleźć w wirze akcji, bombowo...i trzeba szybko reagować, bo jak stoisz i się zastanawiasz, to za chwilę cie nie ma. Grałem na defaultowych ustawieniach (50/50 średnio wysoko w 1024x768) i niefajnie się grało, zacinki się zdarzały, ale nie chciało mi się grzebać w ustawieniach, bo po prostu mnie znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Bioshock spadł z pierwszego miejsca w rankingu ale było to raczej do przewidzenia. W końcu marka Medal of Honor jest bardziej rozpoznawalna a gry z tej serii wręcz rozchwytywane przez graczy. Chociaż Airborne tak naprawdę nie zachwyca, o taki porządny next-genowy shooter, ale żaden hit na miarę ostatnich kilku lat. Cieszy mnie fakt, że na liście najpopularniejszych gier w Wielkiej Brytanii znalazł się nasz produkt - Two Worlds. Miło słyszeć, że nasza rodzima gra cieszy się uznaniem nie tylko w Polsce. Teraz pozostaje czekać, aż Wiedźmin zakróluje na wszystkich tego typu listach i będzie jedną z najlepszych gier tego roku - taką mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 12:24, mefiperes napisał:

Albo demko, albo "egzemplarz od wujka z Amełyki" xD


Jeśli chodzi o demo, to się mówi, że się grało w DEMO. Podejrzewam, że delikwenci powyżej skorzystali raczej z drugiej metody... :/
Mnie się w ogóle nie podoba taka tematyka, więc nawet nie zagram w demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować