Zaloguj się, aby obserwować  
Czarek-k

Layout na zamówienie

2930 postów w tym temacie

Co prawda od flasha się obecnie odchodzi, ale cena jest ok. Co do layoutów to sam się bawię w takie rzeczy, chociaż ogarniam tak ogólnikowo tylko html. Jeśli strona miałaby być często aktualizowana, to odpadam. Ogólnie nawet warto to wziąć, choć nie wiem, jak wygląda edycja flashowych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry poszukuje osoby, która zechciała by zrobić tematyczny layout na moją stronę. Strona to: http://www.dragon-age.com.pl i jest na Joomli. Jeśli chcecie podjąć się tego zadania, to na moim gramsjacie macie kontakt. Bardzo dziękuje za wszelką pomoc.

http://ja.gram.pl/IlidanDA

Pozdrawiam Ilidan administrator strony Przystań Szarego Strażnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zazwyczaj były tutaj zamawiane layouty na gramsajty, ale ja mam inne zlecenie :)

Potrzebuję layoutu (bg [2500x5000px (co najmniej 5000px) + header [900x126px]) na stronę:
http://spoilerwarning.yolasite.com/

Tło się nie scrolluje (ale może), a na środku powinien być pasek z mgiełką (lub innym wyróżniającym się polem) lekko wychodzącą horyzontalnie za widoczną białą kreskę.

Kolorystyka: Dowolna
Motywy: Gamingowe
Logo: Mile widziane, jeśli jesteście w stanie stworzyć
Format: .bmp, .png, .psd

Możliwe, że twórca dostanie grę w nagrodę :)

<edit>
Niestety, muszę polegać na was, bo mój dotychczasowy twórca jest na permanentnym L4... biedak skończył gimnazjum i urwał się z nim kontakt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Chciałbym was prosić byście mogli mi wykonać Layout.
Jego tematyką chciałbym by był Dishonored, bo - cóż ta gra jest świetna.
Wymiary niech będą wedle waszego gustu, kolorystyka chciałbym by była raczej taka - mroczna.
Pracę prosiłbym o wysyłanie na mojego maila: Durimoth@gmail.com.
Z góry dzięki.
Durimoth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił jak ktoś by miał chwile wolnego czasu aby mi wykonał layout.

Tematyka: Może to być coś związanego z konsolą (najlepiej ps3 bo takie posiadam)

Tytuły gier które były by mile widziane na tle : Uncharted , Assassins Creed , Mass Effect i Borderlands (może być tło tylko z jednym z tytułów są to tylko propozycje nie muszą zostać wszystkie na raz umieszczone :) )

Kontakt: priv na gramsajcie , GG 4061912

Dziękuje za zainteresowanie się moją sprawą, no niestety ja nie posiadam takich umiejętności aby samemu takie coś wykonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Gdyby ktoś dysponował wolnym czasem, chęcią to będę bardzo wdzięczny za layout o tematyce Torchlighta II.

Namiar na mnie jest na GS-ie.

Z góry dziękuję, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować