Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2008 o 15:41, KrzysztofMarek napisał:

No cóż, nie spełnileś Jej oczekiwań. W tym wieku? Niedobrze... w dodatku sam się
bawisz... co za upadek... ;-P


heheeh tak to czasami bywa ze trzeba sie bawic samemu, naszczescie czasami sie przylancza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 08:36, DJ Danielus napisał:

Hah! No - na prawdę trudny wybór.... O Galaxy mam reckę, ale Palita testów nie widziałem.
Masz może?

posiadam tą galaxy i jestem jak najbardziej zadowolony nie grzeje się wszystko działa stabilnie, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę o coś się zapytać. Mam kartę geForce 7600 GT i jak zainstaluję najnowsze sterowniki do niej to wszystkie gry się zawieszają!! Czasami też się wiesza tak po prostu :( . Czy ktoś ma/miał tak samo i co mogę zrobić żeby móc grać i by wszystko było już dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 16:25, konyho napisał:

Ja muszę o coś się zapytać. Mam kartę geForce 7600 GT i jak zainstaluję najnowsze sterowniki
do niej to wszystkie gry się zawieszają!! Czasami też się wiesza tak po prostu :( . Czy
ktoś ma/miał tak samo i co mogę zrobić żeby móc grać i by wszystko było już dobrze??


Odinstaluj starszą wersję sterowników po czym uruchom Windowsa w trybie awaryjnym i zainstaluj nowe stery. Miałem dokładnie taki sam problem wczoraj gdy kupiłem nową kartę graficzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co sądzicie o Radeonie 3650 512MB? Bardziej opłaca się brać te wersje, czy moze GeForce''a 8600GE 256MB? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 23:25, Be4n napisał:

Witam.

Co sądzicie o Radeonie 3650 512MB? Bardziej opłaca się brać te wersje, czy moze GeForce''a
8600GE 256MB? :D


A ile te cuda kosztują ? Jak około 450 tp ani tego ani tego ;) A imho raczej 3650 - nowsza architektura więcej pamięci. trza by testy porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 23:32, dawidos170 napisał:

> Witam.
>
> Co sądzicie o Radeonie 3650 512MB? Bardziej opłaca się brać te wersje, czy moze
GeForce''a
> 8600GE 256MB? :D

A ile te cuda kosztują ? Jak około 450 tp ani tego ani tego ;) A imho raczej 3650 - nowsza
architektura więcej pamięci. trza by testy porównać.



Te cuda kosztują kolejno: 330zł i jakieś 380zl. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 23:38, Be4n napisał:

Te cuda kosztują kolejno: 330zł i jakieś 380zl. ;P


No to nie zostaje Ci nic innego jak tylko małe googlowanko i popatrzeć testy w grach :) bezpośredniego testu raczej nie znajdziesz więc bierzesz wyniki z jednego serwisu 3650 i 8600 GE w podobnych grach. Ale ważne żeby wyniki obu były z tego samego serwisu. i potem drugi serwis i porównujesz z pierwszym jak to się pokrywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz o 8600GT? Tzn jest gorszy od jednej i od drugiej, ale czy jak kupie GE to duza bedzie roznica w wydajnosci? Nawet między GT 512 MB i GE256MB? To mniej więcej 100zł więcej, a ( to dla kumpla) kasa bardzo sie liczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 23:51, Be4n napisał:

A co myślisz o 8600GT? Tzn jest gorszy od jednej i od drugiej, ale czy jak kupie GE to
duza bedzie roznica w wydajnosci? Nawet między GT 512 MB i GE256MB? To mniej więcej 100zł
więcej, a ( to dla kumpla) kasa bardzo sie liczy :P


Hmm nie raczej aż takiej,żeby tą stówę różnicy bulić nie będzie bo obie to karty słabego segmentu średniego. Średnio/nisko sobie pogra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko.Do mojej nowej karty graficznej dostałem NWN2.Tylko że... Cd key jest nieprawidłowy,brakuje jednego znaku...-.-

Co mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 14:55, dominik713 napisał:

Mam takie pytanko.Do mojej nowej karty graficznej dostałem NWN2.Tylko że... Cd key jest
nieprawidłowy,brakuje jednego znaku...-.-

Co mam z tym zrobić?


Pisz do polskiego oddziału producenta karty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 15:00, dawidos170 napisał:

> Mam takie pytanko.Do mojej nowej karty graficznej dostałem NWN2.Tylko że... Cd key
jest
> nieprawidłowy,brakuje jednego znaku...-.-
>
> Co mam z tym zrobić?

Pisz do polskiego oddziału producenta karty ;)


A mógłbyś podać maila? Bo ja się na tym nie znam,mam kartę GeForce 8800GT od Gigabyte.Z góry dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować