Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2008 o 17:13, blacklio2 napisał:

jeszcze raz zobacz o jaką wersję Asusa chodzi bo mylisz karty


Taktowanie jest niby 1600Mhz, ale podchodzę do tych informacji ze sporą rezerwą, równie dobrze to może być karta o taktowaniu 1700Mhz, bo już niejednokrotnie widziałem na stronie komputronika podobne błędy. Może tak być i w tym przypadku, zwłaszcza, że karty o taktowaniu 1700mhz (a ta właśnie była testowana) tutaj w ogóle nie widać. Tak czy inaczej te karty niedługo będzie można kupić bez większego problemu. Tak samo było przecież kiedyś z GF8800GT. Na początku nigdzie ich nie było a gdy Nvidia zobaczyła jakie jest na nie zapotrzebowanie to wypuściła na rynek taką ich liczbę, która starcza na zaspokojenie potrzeb.

Dnia 08.02.2008 o 17:13, blacklio2 napisał:

A czy ja powiedziałem to do Ciebie

Tak to mogło wyglądać, ale żeby nie było wątpliwości to chyba można było użyć opcji "odpowiedz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla twojej informacji podaję że link z testami posiadał wyłącznie kartę Asus TOP 8800GS ( takty 600/1800 ), ten model owszem jest troszkę lepszy od referencyjnej HD3850 ( co nie jest porównywalne cenowo ), ale porównaj ref GF 8800GS do ref HD3850 512

Dnia 08.02.2008 o 17:40, dave03 napisał:

Tak to mogło wyglądać, ale żeby nie było wątpliwości to chyba można było użyć opcji "odpowiedz".

Jeśli było by to skierowane do Ciebie to by tak było, a skoro nie jest ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 17:12, dawidos170 napisał:

Z ciekawości zajrzałem na proline.pl i co ujrzałem ?

http://proline.pl/shop.php?prodid=SAP+HD3850+512 :O



Powiedziałbym: ***** **** ale przeciez jestem kulturalny :P A tak serio:
cholera, mam 256 ASUSa, kupiona miesiąc/dwa miesiace temu, za 557zł + 30zł za przesylke :|

"Jingle bombs, jingle bombs, I think I''ve got screwed.." :|

Chyba naprawde Aghmeda sobie na humor puszcze. Mogles nie podawac linka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 17:12, dawidos170 napisał:

Z ciekawości zajrzałem na proline.pl i co ujrzałem ?

http://proline.pl/shop.php?prodid=SAP+HD3850+512 :O


kurczę teraz tylko...... kurde czy ona nie jest przypadkiem tańsza niż X1950 Pro ? nie no normalnie jaja, ale w sumie było to samo X2600 i X1950 PRO :) to teram mamy cenę niższą niż sugerowana cena producenta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Planuje od bardzo dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiego czasu ulepszenie kompa i wresczie mam i czas i kase i okazje zeby to zrobic . A więc

Jaką polecacie karte na PCI-E za około 300- 400 złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wybrać:
- fabrycznie podkręcony GF8800GT http://www.komputronik.pl/pelny,id,49819/
- czy bez wersję niepodkręconą, ale z 1GB RAM http://www.komputronik.pl/pelny,id,50222/

Ja bawić się w podkręcanie nie zamierzam, zwyczajnie nie znam się na tym. Ewentualnie jeśli macie jakieś lepsze pomysły na dobrą kartę w przedziale 800-1000zł z 2-slotowym chłodzeniem, to prosiłbym o przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Otóż podczas gry wyświetlił się komunikat, że moc dostarczana do karty graficznej jest niewystarczająca, co spowodowało zmniejszenie wydajności, któro miało umożliwić dalszą pracę komputera ( karty graficznej ). Chciałem tu zwrócić uwagę, że taki komunikat nigdy wcześniej się nie pojawił. I stąd moje pytanie. Czy przyczyną tej sytuacji jest to że komputer jest używany od 8-9 godzin ? Jeżeli nie to o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:41, LuQeMaStEr napisał:

Mam takie pytanie. Otóż podczas gry wyświetlił się komunikat, że moc dostarczana do karty
graficznej jest niewystarczająca, co spowodowało zmniejszenie wydajności, któro miało
umożliwić dalszą pracę komputera ( karty graficznej ). Chciałem tu zwrócić uwagę, że
taki komunikat nigdy wcześniej się nie pojawił. I stąd moje pytanie. Czy przyczyną tej
sytuacji jest to że komputer jest używany od 8-9 godzin ? Jeżeli nie to o co chodzi ?


A używałeś go kiedyś tak długo ? Zapewne zasilacz dostarczał za mało mocy karcie ( nie wiem jaką masz ale jak grasz w CoD4 to strzelam,że taką na 6 pin zasilanie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem grałem w CoD4, ale rzadko mi się zdarza aby tyle grać :P A co do karty - mam 8800GTX. Nie wiem czy to ostrzeżenie traktować bardzo poważnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:53, LuQeMaStEr napisał:

Owszem grałem w CoD4, ale rzadko mi się zdarza aby tyle grać :P A co do karty - mam 8800GTX.
Nie wiem czy to ostrzeżenie traktować bardzo poważnie :/


A jaki zasilacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mój kolega ma następujący sprzęt:

AMD Athlon64 3000+ 1,81Ghz
2x512MB RAM Kingstone
Grafika zintegrowana
Zasilacz Colorsit 350W

i zamówił do niego nową grafe Galaxy 8600GT 512MB 128bit DDRII i teraz mam pytanie czy jego zasilacz to wytrzyma czy powinien go wymienić na jakiś mocniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować