Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

mialem GeForce 6200
-256MB
-TV Out
-AGP 8X
-Intersilence Cooler itd.

mialem ja zaledwie 6 miesiecy i sie zepsula:(

wymienilem na ATI Saphire 9550
-256MB
-TV Out
-AGP 8X
-Overclockers Utility!!! itd.

i musze powiedziec ze grafika jest lepsza niz w GeForce(choc karty sa podobne)
i komputer szybciej chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:49, SwenG napisał:

> > "Zmień zasilacz".
> Też mi się tak wydaje - dałem za niego wraz z obudową 140 zł - mimo że ma 400W to chyba
ledwo
> zipie :(
Tylko kup sobie tym razem coś choćby ze średniej półki. Choćby Chiefteca 360 albo 400 W.

Generalnie się wkurzyłem bo chciałem mało doplacić a nie wyszło - ale grafika z tego co widziałem w demo CoJ wymiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:53, Evil Khan napisał:

> > > "Zmień zasilacz".
> > Też mi się tak wydaje - dałem za niego wraz z obudową 140 zł - mimo że ma 400W to
chyba
> ledwo
> > zipie :(
> Tylko kup sobie tym razem coś choćby ze średniej półki. Choćby Chiefteca 360 albo 400
W.
takie drogie... hmm ze 150-200 zł kosztują
podobno są równie obre za 80-120 zł

Ja za Chiefteca 350 zapłaciłem 130 zł w lokalnym sklepie. Bez problemu mam na nim 3 twarde dyski, nagrywarke, grafe, procka, nie liczę urządzeń podpiętych na USB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:53, Evil Khan napisał:

> > > "Zmień zasilacz".
> > Też mi się tak wydaje - dałem za niego wraz z obudową 140 zł - mimo że ma 400W to
chyba
> ledwo
> > zipie :(
> Tylko kup sobie tym razem coś choćby ze średniej półki. Choćby Chiefteca 360 albo 400
W.
takie drogie... hmm ze 150-200 zł kosztują
podobno są równie obre za 80-120 zł

Tak - po domowych naprawach chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 17:31, Pawłek napisał:

Mam jedno pytanie:

Czy po zmianie karty graficznej, zmiana z GF 5200 na GF 7600 konieczny będzie format??

Nie :D Nawet sterowników nie będziesz musiał wgrywać o ile masz najnowsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam takie jedno pytanie, mianowicie niedanwo kupiłem sobie geforce''a 6600<na GT niemiałem pieniedzy> i po zainstalowaniu najnowszych sterowników przy każdorazowym restarcie windowsa i uruchomieniu programiku Nvidii pokazuje sie komunikat że Jedna z kart SLI została wyciagnieta i że zmieniło sie jakieś PG<a ja niemam karty SLI wogule>, teraz dobrze niepamietam ale zresetuje teraz komputer i napisze całą treść, wie może ktoś oco może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:00, Sebacom napisał:

Witam ja mam takie jedno pytanie, mianowicie niedanwo kupiłem sobie geforce''a 6600<na GT
niemiałem pieniedzy> i po zainstalowaniu najnowszych sterowników przy każdorazowym restarcie
windowsa i uruchomieniu programiku Nvidii pokazuje sie komunikat że Jedna z kart SLI została
wyciagnieta i że zmieniło sie jakieś PG<a ja niemam karty SLI wogule>, teraz dobrze niepamietam
ale zresetuje teraz komputer i napisze całą treść, wie może ktoś oco może chodzić?


Ja mam identyczną sytuację, ale mam geforca 7300gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:12, morthi napisał:

zainstaluj sterowniki 91.33 :) (czyli wersje beta) a ten komunikat nie bedzie sie pojawiac

Dzięki Morthi już sie za to biore:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 21:00, Sebacom napisał:

Witam ja mam takie jedno pytanie, mianowicie niedanwo kupiłem sobie geforce''a 6600<na GT
niemiałem pieniedzy> i po zainstalowaniu najnowszych sterowników przy każdorazowym restarcie
windowsa i uruchomieniu programiku Nvidii pokazuje sie komunikat że Jedna z kart SLI została
wyciagnieta i że zmieniło sie jakieś PG<a ja niemam karty SLI wogule>, teraz dobrze niepamietam
ale zresetuje teraz komputer i napisze całą treść, wie może ktoś oco może chodzić?


Znany dymek SLI. Wystarczy ze zrobisz sobie plik reg z taka trescia:

Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NVTweak]
"NvCplEnableMultiGPUConfigurationPage"=dword:0

I po wgraniu go do rejestru nie ma dymka SLI :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja. Zawsze wieczorem nachidzą mnie takie głupie pytania. Ale mam nadzieje, że uzyskam odpowiedź. Czy GF 7600GS 256Mb jest lepszy, wydajniejszy od GF 6600GT??

Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopiero dzisiaj coś piszę, ale z testów wynika, że to demon szybkości nie będzie i w nowsze gierki raczej ciężko będzie pograć, ale ma za to DirectX 9.0c, co pozwoli raczej wszystko odpalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ludziska kupcie sobie noajnowszy pc format tam jest opisana jak z upgrade`owac krte graficzna ile wiele innych podzespolow komputera

polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 00:06, Galadin napisał:

Witam. Czy 7600 GS Galaxy Zalman http://www.apollo.pl/store/show_detail/21/25790 opłaca się
zamiast 7600 GT Gigabyte? Chodzi mi o to, że zaoszczędzę ponad 100zł, a podobno ten Galaxy
ma wspaniałe chłodzenie i można go podkręcić tak, że nie wiele będzie słabszy od GT.


Jak podkręcisz to będzie lepszy od Gt :> mój leci 650/840, bierz Galaxy bez wahania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować