Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

W granicach 450 złotych, ale chodzi mi pod tą płytę główną: INTEL INBLKD86PERL ATX Audio, ATX, DDR400, AGP8X, bo co mi z najnowszej jak mi nie obsłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 17:14, Clegan napisał:

> http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=2377 tu masz link to znaczy tu gdzie znalazlem

> te kompy
boszeeeeeee
Pisaliśmy, żebyś czekał do premiery G III wtedy będzie wiadomo na czym pójdzie na maxa. Pisałeś
że masz do wydania 700 a wybierasz zestawy za 5 tys.
Ale już teraz mogę powiedzieć jedno: nie tylko G III na tym nie pójdzie ale Windows też nie
- w tych zestawach nie ma karty graficznej, poza tym dysk do gier jest za duży, zasiłka średnia
(ja bym takich nie wziął), wentyle takie sobie, mysz też.
Nie kupuje się gotowych zestawów, chyba że chcesz przepłacić i mieć w kompie nie wiadomo co
- obudowy są plombowane i nie otworzysz bez utraty gwarancji.


ok dobra zaczekam a co do tego 700zł moge na razie wydac ale potem bede miał dopływ gotówkli...:)
tak czy inaczej jeszcze raz wielkie dzieki!!

Dnia 30.08.2006 o 17:14, Clegan napisał:

I nie ten wątek - powinieneś to dać do ''upgrade kompa'' - napisz konkretnie czego chcesz i
za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Ostatnio gały mi wyszły jak otworzyłemokno właściwości karty graficznej a tam mi pisze typ magistrali:PCI(zdjęcie). W instrukcji od karty pisze, że mam AGP więc o co chodzi?? Na dodatek ściągnołem ostatnio gre Savage: The Battle for Newerth (bardzo fajna giera:P) i podczas urachamiania tam równierz pisze, że mam karte na PCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego co warto kupić za 450 złotych, to 7600GS Gigabite-a z pasywnym chłodzeniem za ok 470-490 złotych.

Nie wiem jak będzie chodzić z Twoją płytą, bo to trzeba raczej sprawdzić po jej włożeniu.

Co do zasilacza, to nie wiem jaki masz ( moc i firma) oraz czy masz dużo urządzeń w komputerze. Może coś więcej napiszesz na te,at zasilacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam sobie kartę GF 7600gs. Karta niesamowicie się przegrzewa / dotykając jej sparzyłam się /.i po ok 2 godz resetuje komp. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakie dodatkowe chłodzenie mogłabym zastosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:26, zebara napisał:

Kupiłam sobie kartę GF 7600gs. Karta niesamowicie się przegrzewa / dotykając jej sparzyłam
się /.i po ok 2 godz resetuje komp. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakie dodatkowe chłodzenie
mogłabym zastosować?

Nie wiem ile kasy chcesz na to przeznaczyć - tu są uważane za jedne z najlepszych wentyli: http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=2265

p.s. zawsze przed zakupem sprawdź kompatybilność wentyla z kartą na stronei producenta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 18:59, Minsc i Boo napisał:

ostatnio zakupilem tego lapka http://www.norek.no/k/ki.asp?sku=323964

z geforce go 7600 na pokaladzie. ktos mi powie ile moge z tej karty wyciągnąć? pogram w obliviona
na medium/low czy lepiej?

Co chcesz z tej karty wyciągać ? Lepiej ją zostaw w spokoju ;)
A Obek pójdzie ''lepiej''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 14:05, Boalibu napisał:

Mam takie pytanko. Ostatnio gały mi wyszły jak otworzyłemokno właściwości karty graficznej
a tam mi pisze typ magistrali:PCI(zdjęcie). W instrukcji od karty pisze, że mam AGP więc o
co chodzi?? Na dodatek ściągnołem ostatnio gre Savage: The Battle for Newerth (bardzo fajna
giera:P) i podczas urachamiania tam równierz pisze, że mam karte na PCI!


Nie wiem jaką masz płyte, ale żeby AGP chodziło jak AGP musi być zainstalowany sterownik GART.
Jeśli masz Chipset VIA, to sterki VIA Hyperion możesz ściągnąć z http://www.viaarena.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie poratujcie! Parę tygodni temu dosłownie szlag mnie omało nie trafił, jak zobaczyłem na allegro genialne karty GF7300 GT za jakieś 300 zł ... tylko na PCI-E. A dzisiaj kuzyn oznajmił mi iż gdzieś czytał, że w okolicach listopada ma się pojawić wersja AGP. Czy to prawda?? Mam dość słabego kompa, i wymiana płyty i procka żeby wsadzić karte pci wyszłaby mi drożej niz kupno takiego 6800GS na AGP. Dlatego 7300 na AGP byłaby dla mnie wybawieniem. Czy ktoś się w tym orientuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 23:31, tymuś napisał:

Ludzie poratujcie! Parę tygodni temu dosłownie szlag mnie omało nie trafił, jak zobaczyłem
na allegro genialne karty GF7300 GT za jakieś 300 zł ... tylko na PCI-E. A dzisiaj kuzyn oznajmił
mi iż gdzieś czytał, że w okolicach listopada ma się pojawić wersja AGP. Czy to prawda?? Mam
dość słabego kompa, i wymiana płyty i procka żeby wsadzić karte pci wyszłaby mi drożej niz
kupno takiego 6800GS na AGP. Dlatego 7300 na AGP byłaby dla mnie wybawieniem. Czy ktoś się
w tym orientuje??

a jak słabego kompa masz ? bo jeśli proc faktycznie b.słaby i ramu niewiele to lepsz akarta wiele ci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam sobie dokupić Ram drugie 512 do 512. I zmienić karte czy dobra jest karta Geforce 7600GS na AGP. czy ona jest dobra i wydajna w grach. Polećcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 23:49, Clegan napisał:

a jak słabego kompa masz ? bo jeśli proc faktycznie b.słaby i ramu niewiele to lepsz akarta
wiele ci nie da.


mam semprona 64 2800, plyte gigabyte k8ns, 512 ram. jest slaby, ale plyte i procek kupilem rok temu i nie zamierzam narazie zmieniac (i nie mam na to pieniedzy). wie ktos o tym o co pytalem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozwole sobie zadac pytanie takze i w tym watku, poniewaz w temacie o problemach z komputerem poki co jest ono ignorowane ;).
Ostatnio sprawdzam z ciekawosci temperature rdzenia GPU przez panel sterowania nvidia. Zastanawiam sie, czy aby wszystko jest w porzadku, bo podczas pracy w Windowsie temperatura ta wynosi okolo 70 stopni, a podczas grania potrafi dojsc nawet do 90. Z komputerem nic zlego sie nie dzieje, system jest stabilny i wszystko dziala prawidlowo, ale mimo wszystko ta temperatura wydaje mi sie dosc wysoka. Podobno dla niektorych kart z serii GF takie temperatury to normalka. Prog spowolnienia dla mojej wynosi 135 stopni, wiec teoretycznie mam ~50 stopni zapasu. Moja karta to GF 6800 GT, ma zamontowane dodatkowe chlodzenie.

Nie ma sie czym przejmowac, czy jednak cos jest nie w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kupuje karte GeForce 2 MX200 32Mb z tv-out i nie ma w zestawie kabelków do podłaczenia z Tv. Czy mógłby mi któs przybliżyć bliżej właściwości tej karty i czym ja mam podłączyć do Tv i gdzie takie kable dostane?
Wiem ze to jest stara karta ale mam nadzieje ze ktos wie cos na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować