Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Colin McRae zginął w katastrofie helikoptera

333 postów w tym temacie

Bardzo smutne:(
Pamiętam jak lubiłem oglądać Go na eurosporcie. Zawsze lubiłem Go. A teraz On odszedł:(

:/

Spoczywaj w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch, alle mnie ludzie denerwują z tymi "świeczkami", grr..
Zginął człowiek i co? Zdarza się. Setki tysiący, jeśli nei miliony ludzi ginie w afryce czy w czasie wojen i jakoś każdym po kolei całe forum gram.pl się nie przejmuje.
Pisanie postów tego typu jest bez sensu, tylko dla pokazu, żeby inni zobaczyli, jaki to ja jestem czuły.
I po za tym nauczice się pisać, "zginoł", "zaświeceniem świec", itd.
Zginął i tyle, nie ma co polemizować o tym, jaki to on był wielki, skoro nikt z tutaj obecnych Go nie znał.
To kiedy zaczniemy płakać że Paris Hilton poszła do paki? No bo przeciez ciągle o niej piszą, tak nie może być!
(żeby nie było - ostatnie zdanie to ironia...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 18:43, Ufo2 napisał:



Przykre, że czyjaś wielka tragedia może stać się okazją do wyładowywania własnych frustracji wobec świata i obwieszczania swego monopolu na prawdy objawione...
Poglądy każdy z nas może mieć różne, ale prawdziwą sztuką jest umieć zrozumieć, które z nich należy zachować wyłącznie dla siebie...
Ufam, że większość z Nas potrafiy jednak uszanować potrzebę innych do wyrażenia swego bólu i żalu wobec odejścia osoby, która stała się wzorem do naśladowania dla wielu z Nas...
Bublewicz, Crocker, Kulig, Park, Burns, McRae... Na zawsze w naszych sercach... ['']['']['']...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda straszna szkoda. Dowiedziałem się dwie godziny temu, jak wracałem samochodem z rodzicami...
Ale dopiero teraz dowiedziałem się, że był z nim ktoś jeszcze a jak przeczytałem o jego synu... Może kiedyś on pociągnął by legendę swojego ojca...

Kto by pomyślał, że zginie w powietrzu, że w ogóle zginie [*][*][*]...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować