Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Colin McRae zginął w katastrofie helikoptera

333 postów w tym temacie

Nie wiem co napisać, zatkało mnie.
Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda.

+ Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niech im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. +

Mam wszystkie gry CMR 1, 2.0, 3, 04, 2005 i DiRT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 13:07, hammerfall87 napisał:

jacy wszyscy religijni się zrobili


Nie rozumiem, razi Cię to?? Przeszkadza Ci, że ktoś chce wyrazić szacunek wobec zmarłego najlepiej jak umie??
Colin McRae był jednym z tych ludzi, którzy swą postawą pełną wytrwałości, bezkompromisowości ale też i serdeczności wobec innych (współzawodników, kibiców) stali się wzorem dla wielu osób. I chociażby z tego względu, w imię szacunku dla zmarłych, powinno się wypowiadać tu z wielką wstrzemięźliwością wobec słów pożegnania wypowiadanych przez innych użytkowników forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie wyrażają szacunek dla zmarłego tak jak to wspomniał Simprez, ale oczywiście dla takich jak Ty jest to już okazja, aby się pośmiac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jacie, jak można byc takim człowiekiem bez serca ? na czyjejś tragedi robic śmiechy, chichy, ach jak by Ktoś z rodziny Colina to zobaczył to napewno miło by się nie poczuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darros: Po co to zamieszczasz? To może my się będziemy z Ciebie nabijać po Twoim odejściu, huh?
Tak na serio: to był rarytas, kiedy kupiłem cmr2. To był rarytas, jak pierwszy raz zająłem pierwsze miejsce w wyścigu. To było coś, że reklamował to taki człowiek. Nigdy nie byłem fanem WRC, ale Colina kojarzyłem bardzo dobrze. Szkoda go i jego syna [*] Niech śpi w spokoju [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem fanem WRC, ale w Colina pograć lubiłem. Szkoda że ludzie tak przedwcześnie odchodzą... Niestety, takie życie... A na Darrosa to szkoda klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować