Zaloguj się, aby obserwować  
Baluk25

Fotka.pl co o tym myślicie?

460 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 14:23, mała16 napisał:

ciach


Widzę, że nieraz musiałaś się takimi sprawami zajmować... tak? Tylko teraz jak można koleżance powiedzieć, że to przecież nic takiego? Kiedyś jak powiedziałem jej, żeby nie przejmowała się tym, ponieważ to nieważne, to o mało co nie oberwałem wazonem... :|
Już tam prowadzi drugie życie... dla mnie to jest horror, ale jednak ona z chęcią czyta kolejne komentarze o zaproszeniach i.... nie... nie będę pisał przykładów, bo za bardzo cenię sobie mój status. :)
Chyba już dla niej jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh a myślałem, że tylko moja siostra ma takiego fioła na punkcie tej strony. Nie wiem jak można siedzieć 3h przed kompem i w kółko odświeżać stronke i czekać by raz na pół godziny ktoś wszedł na konto >.< Jednak najciekawiej jest jak dostanie ocenę 9/10 wtedy wpada w prawdziwą furię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:15, Rusty Mike napisał:

Widzę, że nieraz musiałaś się takimi sprawami zajmować... tak?

Nie, wyrażam tylko moje zdanie na temat takich osób. Ja myślę, że jak ktoś napisze, że ktoś tam nie jest piękny to człowiek nie powinien sie tym przejmować. Być może wynika to z tego, że sama nie patrzę na wygląd (tak! nie mówie o sobie, że jestem gruba i brzydka) a jak na forum po dodaniu mojego zdjęcia ktoś napisał, że wyglądam staro i miejscami jak facet (!) to sie zaczełam śmiać. Nie wiem czy w przypadku Twojej koleżanki jest jakaś szansa, żeby ją z tego wyleczyć (tak! mówię tak, bo myślę, że to jakaś choroba jest a jeśli nie choroba to na pewno mania), ale ktoś jej to musi uświadomić. Że to jest tylko internet...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:18, Rafcio Master napisał:

Jednak najciekawiej jest jak dostanie ocenę 9/10 wtedy wpada w prawdziwą
furię...


Furia ze złości? Bo może być także furia z radości... :)
Cóż jakie hobby takie hobby.... jednak u niej to już się przerodziło w obsesję. Dam przykład:
Normalnie, w życiu by się ze mną nie umówiła na wspólne pójście do sklepu, a co dopiero randkę. Ale wystarczy, że napiszę w comments "No cze!!11 takiej lasechkiii jak ty to jush dawno nie widzialem!! moze pujdziemy razem no wiesz.... por|CENZURA|ć?" to w dzień będzie moja... jestem tego pewien.
Więc czemu tego nie zrobiłem do tej pory, pewnie ktoś pomyśli... Cóż. Nie lubię wykorzystywać kobiet, nieważne jakie by były. Kłóci się to z moim wrodzonym kodeksem etycznym. Poza tym... jeszcze potem by mnie do sądu pozwała czy coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do fotka.pl mam pewien dystans, często ludzie robią sobie po prostu żarty z innych użytkowników fotki dając niegrzeczne komentarze i najgorsze oceny. No i oczywiście niektórzy zbyt serio biorą oceny na fotce :/ co zresztą już zostało w tym wątku poruszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi, powitajcie więc przedstawiciela wymarłego gatunku normalnych userów fotka.pl, czyli mnie. Tak, posiadam tam swoje konto, a nawet dwa... Jedno pod starym nickiem, który niestety niektórym dziewczynom kojarzył się, aż nadto, a ich propozycje raczej nie bardzo mi się podobały :P. Cóż, wiadomo wejdę sobie może 2 razy dziennie, zajrzę na "Podglądacza", odpowiem na PW, czy na komentarze, które i tak pojawiają się baaardzo rzadko, w sumie to mam je gdzieś :P. Nie przykładam w ogóle uwagi na to, czy komuś się podobam, czy nie, kij tej osobie w oko, nie mam też w zwyczaju gnoić kogoś za wygląd, bo i po co... Najdłużej na Fotce? 15 minut, tak, i to ze względu na "oględziny" Forum, Boże uchroń nas przed czymś takim, nigdy więcej tam nie zaglądne :D. Wiadomo, fotka.pl ma swoich "pupilów", ale wiem, i znam, normalnych userów... Z którymi naprawdę można śmiało pogadać i to na przeróżne tematy, ale nigdy na forum, wierzcie mi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:24, mała16 napisał:

Nie, wyrażam tylko moje zdanie na temat takich osób.


Oj! Przepraszam, wydałem mylny osąd... :|

Dnia 28.12.2007 o 18:24, mała16 napisał:

po dodaniu mojego zdjęcia ktoś napisał, że wyglądam staro i miejscami jak facet (!) to sie
zaczełam śmiać.


Brawo! Mieć umieć śmiać się z samej siebie to już jest coś....

Dnia 28.12.2007 o 18:24, mała16 napisał:

ale ktoś jej to musi uświadomić. Że to jest tylko internet...


Uświadamiam jej to od 4 miesięcy... Niestety, to jest gadanie do ściany. Dalej daje nowe, pseudo-lesbijskie zdjęcia i szykuje vendettę na tych, co o niej źle myślą. Pozostaje jedynie czekać. Może z czasem wydorośleje...
Dziękuję za miłą (acz krótką) dyskusję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno wyzbyłem się zdjęć z portalu fotka.pl - ale pokusiłem się o założenie takowego na nasza-klasa.pl I muszę przyznać że jest o niebo lepszy! Może jego idea nie jest taka sama ale jest jeden wielki plus, na nasza-klasa możemy znaleźć naprawdę sporo starych znajomych a i samo wyszukiwanie jest ułatwione gdyż w portalu nie podaje się "nicków" tylko prawdziwe imię i nazwisko. Tak oto w świeta spotkała mnie bardzo miła niespodzianka gdyż w końcu nawiązałem kontakt ze starą znajomą (sprzed co najmniej 10 lat) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam w takie rzeczy ogólnie nie bawię jak fotka, epuls,nasza klasa...u mnie w klasie się tym wszystkim jarają, ja w tym nic fajnego nie widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:29, Baluk25 napisał:

Ja się tam w takie rzeczy ogólnie nie bawię jak fotka, epuls,nasza klasa...u mnie w klasie
się tym wszystkim jarają, ja w tym nic fajnego nie widzę :P


Nie dziwie się że sie tym nie jarasz ;D bo nie wiem jak można sie tym jarać ;) Fajnie po prostu znaleźć i nawiązać kontakt ze znajomymi sprzed wielu lat. Jeżeli sie takowych nie ma, bądź nie ma się takich potrzeb to faktycznie nie ma co sobie głowy zawracać tym portalem. Lecz trzeba przyznać że nasza-klasa stanowczo różni sie od fotki.peel i bije ją na głowę. Jednym z większych plusów n-k jest fakt, iż nie jest to strona typu "wyrwij czym głupszą blondynkę i napisz jej taki komentarz by poczuła kisiel". Yyh sorry trochę mnie poniosło xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:29, Baluk25 napisał:

Ja się tam w takie rzeczy ogólnie nie bawię jak fotka, epuls,nasza klasa...u mnie w klasie
się tym wszystkim jarają, ja w tym nic fajnego nie widzę :P

Hehe, pogadamy za 10 lat... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:20, 88Bonzo napisał:

> Powiem tylko tyle:
>
> oto nad czym pracuję od kilku dni:

Nie rozumiem przesłania tej grafiki xD



Proste, to grafika na prostą stronę.

Akcja podobna do [Stop dzieciom neo]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:43, 88Bonzo napisał:

Już dawno wyzbyłem się zdjęć z portalu fotka.pl - ale pokusiłem się o założenie takowego na
nasza-klasa.pl I muszę przyznać że jest o niebo lepszy!

W sumie mogłabym napisać to samo. Konto na fotka.pl kojarzyła mi się z durnymi komentarzami typu: "suPEr FOcia Buuuuziiiiiiiiiiii :*:*:*" (mam nadzieję, że mnie nie zdegradują za odbieranie przyjemności korzystania z forum XD). Usunęłam konto i mam spokój (teraz czekam aż moja kuzynka i parę koleżanek z klasy przejrzy na oczy). Założyłam na nasza-klasa.pl i jest dużo lepiej. Odezwali się znajomi z gim z którymi miałam słabszy kontakt (chodziliśmy tylko niecały rok do jednej klasy) albo możemy na forum klasowym omówić sprawy związane z klasą obecną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że w zdecydowanej większości ludzie bawiący się w tą całą ''''fotkę'''' są niedojrzali i mają coś z mózgiem. Bo ja nie potrafię zrozumieć jak można siedzieć przez X godzin, będąc podnieconym, że ktoś mnie ocenił, a nawet dał ''''komcia'''' :| Nie dość, że język ,którym posługują się Ci ludzie jest na poziomie przedszkola. Sam nie wiem czy mam się śmiać czy płakać i współczuć tym ludziom, którzy na siłę robią z siebie niedorozwiniętych... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jaka jest wg mnie dobra zabawa na fotce?dawać 1...bo to ludzie normalnie chcą Cię wtedy zabić, bo to dla nich jest super ważne..a jeśli chodzi o starych znajomych to ost. na fotce wylookałem starą znajomą z przedszkola (nic się nie zmieniła :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fotka.pl to (MOIM ZDANIEM) strona dla ludzi pokolenia MTV. Ja wiekowo do niego należę ale się w nim nie czuję. Dla tych co podniecają się każdą pustą plotką o gwiazdach, nałogowo czytając pisma pokroju Bravo.
Takie jest MOJE zdanie.

PS: Możecie mnie zbrukac. Podniosę się pod każdym ciężarem waszych obelg skierowanych w kierunku mojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować