Zaloguj się, aby obserwować  
Baluk25

Fotka.pl co o tym myślicie?

460 postów w tym temacie

Jest to temat o serwisie fotka.pl (chyba wiecie co to) osobiście mam konto ale z niego nie korzystam. Chciałbym żebyście się wypowiadali na temat tego serwisu i mam nadzieje że będzie to temat kontrowersyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, sam sie zastanawiałem czy by nie założyć tematu o fotce:) Reklama to raczej nie jest:)
Ogólnie, spoko stronka, ale widzieliście kiedyś forum?:P Sama patologia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam tam konto ale swoich fotek nie dałem ;p Ogólnie zaglądam tam od czasu do czasu żeby pooglądać jakieś fajne laski ;p

NuGGet Dokladnie!!! Dorum to czysta patologia, ciekawe jacy tam moderatorzy, że na takie coś pozwalają ale tam chyba mozna teoretycznie być od 15 lat wiec to juz "prawie" pełnoletność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wchodzę tylko żeby się pośmiać ;] (wiem to było chamskie). Ale jakoś nie lubię takich serwisów... Do tego czasem można tam spotkać takich - za przeproszeniem - idiotów (to bardzo łagodne określenie), że wymiękam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 21:29, Baluk25 napisał:

to nawet fajna zabawa ale uważaj na ludzi którzy każdemu dają 1...jakby co to ja jestem Lmao15


Widzę, że wolisz tam działać bez twarzy ;D
Lol ciekawe masz zainteresowania: Piłka wodna chyba że to tylko do ściemy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiesz jak pisze do ciebie dziewczyna która nawet na 1 nie zasługuje ,,czemu mi dałeś 1?przecież inni mi dają 10"...
Forum tam mają takie że na pewno do gram.pl to nie ma co startować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam piłkę wodną i kiedyś miałem fotki lecz mi się znudziło i nie chcę mi się codziennie wchodzić i patrzeć kto mnie podglądał i oceniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fotka to IMO śliczne gniazdo dzieci Neo (oraz w przerażającej ilości blond barbi) , tudzież napakowanych sterydziarzy. A opisy są porównywalnie sensowne i yntelygentne co ich właściciele.
Dodam, że jeden z największych psycholi , jakich znam ma jako opis
"miły, zabawny, kochający" to daje trochę do myślenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze na fotka.pl już jakis czas i musze przyznac że ten serwis jest najdojrzalszy z tych które mają dokładnie tą samą treść, czyli np. ePuls czy Grono itp.
Na poczatku byłem głupi (xD) i dawałem 10 za 10 a teraz dorosłem (xD) i ilość ocen danych jest ok 7x mniejsza niz ocen otrzymany. No bo kto komuś który wygląda no poniżej krytyki da 10 :O Nie są tacy. Ja dostje ciagle PW z treścią "Liczę na rewanżyk", brr...nie nawidze tego tekstu, a niektore wierzą że dam :D:D:D
Teraz tylko zrobił się nasyp małolat, chodziaz regulamin jasno mówi 15lat a ja spotkałem ostatnio rocznik 1996 -.-'' Nie no przez przesady, ja lubie popatrzeć na dziewczyny ale na jakieś dzieci, tak jasno powiedziane: DZIECI nie mam ochoty...
Ale mimo tego i tak konta nie kasuje, bo mam znajomych dużo ze szkoy, a nieraz trafi się nawet ktos z kim można NORMALNIE pogadać..o dziwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2007 o 21:44, wip_01 napisał:

Ale mimo tego i tak konta nie kasuje, bo mam znajomych dużo ze szkoy, a nieraz trafi się nawet
ktos z kim można NORMALNIE pogadać..o dziwo ;)


Takie przypadki też się zdarzają ale to rzadkość ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh. Też mam tam konto, nawet jakieś zdjęcia i opis...ale nie jest to jakaś super strona.
Jak napisał GungravePL:

Całość, to w sporej części zbiorowisko dzieci Neo, koksów i różowych blondynek.
Ze skalą ocen zaczynającą się i kończącą na 10...ups, teraz już 11. Część to i by samobójstwo popełniła gdyby dostała 8 czy 9.
Co 3 osoba jaką przeglądam ma kawałek opisu zaczerpnięty od kogoś innego, podejrzewam, że nawet nie wiedzą co one znaczą, póki ładnie brzmią.
Mimo wszystko natrafiłem tam na kilka interesujących osób, mam nadzieję, że będzie takich jeszcze więcej.
Inaczej średnia IQ na fotce nie przewyższy tej, jaką posiada kanapka z tuńczykiem, sadly...
Jeżeli o forum chodzi, to szkoda się wypowiadać.
W dziale innym niż sex, ma się jakieś 5% lub mniej szans na to, że wszystko nie zejdzie na nieodwracalny off-top po - powiedzmy - dwóch minutach.
Posty pojawiają się tam w takim tempie, że nawet spamboty by pozazdrościły.
Nie jest to też forum growe. Jest duża szansa, że za zamieszczenie tematu o jakiejś grze zostaniemy zmieszani z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mam tam konto, ale tak szybko go nie znajdziecie :P Chyba, że na GS Maybe ^^ Wyglądam jak eee lol :P
Ale ogólnie serwis spoko można popatrzeć na ranking najładniejszych dziewczyn ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2007 o 21:49, Carl92 napisał:

Ale ogólnie serwis spoko można popatrzeć na ranking najładniejszych dziewczyn ^^


szkoda tylko że jakieś 80% tych dziewczyn jest wymakijożowana i przez to wyglądają okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować