Zaloguj się, aby obserwować  
Baluk25

Fotka.pl co o tym myślicie?

460 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2008 o 23:33, HELMOOT1 napisał:

Fotka.pl jest "dziwna" w pewnym sensie, bo:
-pomimo dolnej granicy wieku 15 lat jakieś 30% użytkowników to osoby poniżej tej granicy,
-owe osoby (i nie tylko) piszą pismem pokemoniastym, za co na gram.pl można boleśnie
zarobić ban albo coś,
-mnóstwo osób zamiast wstawiać swoje zdjęcia, tak jak jest w założeniu pokazuje klaty
strongmenów z google, zdjęcia Dody, Mandaryny, swojego pieska, kotka i Bóg wie czego
jeszcze tylko nie to co trzeba,
-użytkownicy w przerażającej większości zamiast obiektywnie ocenić zdjęcia, wstawiają
maksymalną ocenę w zamian za "rewanżyk". Ten chory system oceniania zaburza kompletnie
rolę ocen ale niestety ci którzy o tym wiedzą są w mniejszości i powoduje patologie,
z których największą jest ocena 11 na 10, o ile zapłacisz haracz właścicielom portalu...
żenada,
-wielu ma tam po 2, 3 konta, aby w razie dostania obiektywnej oceny móc sie kilkakrotnie
zemścić na "oprawcy" bo biedaczkom spadła średnia o liczbę nieistotną nawet w F1,
-ogólnie jest to prawdziwa wylęgarnia "dzieci internetu" w najgorszej możliwej postaci.
A najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że znajdują się tam normalnie piszący i obiektywnie
oceniający, których nie przeraża kompletna niemoc wobec chaosu jaki panuje na tym portalu.
I ja się do nich zaliczam (przynajmniej się staram), tworzymy jakby osobną "kastę" która
trzyma się zasad jakie zaakceptowaliśmy w regulaminie.


Mam po prostu identyczne zdanie o Fotka.pl. Portal-żenada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 10:11, Leslaw555 napisał:

> Fotka.pl jest "dziwna" w pewnym sensie, bo:
> -pomimo dolnej granicy wieku 15 lat jakieś 30% użytkowników to osoby poniżej tej
granicy,
> -owe osoby (i nie tylko) piszą pismem pokemoniastym, za co na gram.pl można boleśnie

> zarobić ban albo coś,
> -mnóstwo osób zamiast wstawiać swoje zdjęcia, tak jak jest w założeniu pokazuje
klaty
> strongmenów z google, zdjęcia Dody, Mandaryny, swojego pieska, kotka i Bóg wie czego

> jeszcze tylko nie to co trzeba,
> -użytkownicy w przerażającej większości zamiast obiektywnie ocenić zdjęcia, wstawiają

> maksymalną ocenę w zamian za "rewanżyk". Ten chory system oceniania zaburza kompletnie

> rolę ocen ale niestety ci którzy o tym wiedzą są w mniejszości i powoduje patologie,

> z których największą jest ocena 11 na 10, o ile zapłacisz haracz właścicielom portalu...

> żenada,
> -wielu ma tam po 2, 3 konta, aby w razie dostania obiektywnej oceny móc sie kilkakrotnie

> zemścić na "oprawcy" bo biedaczkom spadła średnia o liczbę nieistotną nawet w F1,

> -ogólnie jest to prawdziwa wylęgarnia "dzieci internetu" w najgorszej możliwej postaci.

> A najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że znajdują się tam normalnie piszący
i obiektywnie
> oceniający, których nie przeraża kompletna niemoc wobec chaosu jaki panuje na tym
portalu.
> I ja się do nich zaliczam (przynajmniej się staram), tworzymy jakby osobną "kastę"
która
> trzyma się zasad jakie zaakceptowaliśmy w regulaminie.

Mam po prostu identyczne zdanie o Fotka.pl. Portal-żenada ;]


Żal mi słów na ten portal, więc napiszę tylko że zgadzam się z tą opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 10:11, Leslaw555 napisał:

> Fotka.pl jest "dziwna" w pewnym sensie, bo:
> -pomimo dolnej granicy wieku 15 lat jakieś 30% użytkowników to osoby poniżej tej
granicy,
> -owe osoby (i nie tylko) piszą pismem pokemoniastym, za co na gram.pl można boleśnie

> zarobić ban albo coś,
> -mnóstwo osób zamiast wstawiać swoje zdjęcia, tak jak jest w założeniu pokazuje
klaty
> strongmenów z google, zdjęcia Dody, Mandaryny, swojego pieska, kotka i Bóg wie czego

> jeszcze tylko nie to co trzeba,
> -użytkownicy w przerażającej większości zamiast obiektywnie ocenić zdjęcia, wstawiają

> maksymalną ocenę w zamian za "rewanżyk". Ten chory system oceniania zaburza kompletnie

> rolę ocen ale niestety ci którzy o tym wiedzą są w mniejszości i powoduje patologie,

> z których największą jest ocena 11 na 10, o ile zapłacisz haracz właścicielom portalu...

> żenada,
> -wielu ma tam po 2, 3 konta, aby w razie dostania obiektywnej oceny móc sie kilkakrotnie

> zemścić na "oprawcy" bo biedaczkom spadła średnia o liczbę nieistotną nawet w F1,

> -ogólnie jest to prawdziwa wylęgarnia "dzieci internetu" w najgorszej możliwej postaci.

> A najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że znajdują się tam normalnie piszący
i obiektywnie
> oceniający, których nie przeraża kompletna niemoc wobec chaosu jaki panuje na tym
portalu.
> I ja się do nich zaliczam (przynajmniej się staram), tworzymy jakby osobną "kastę"
która
> trzyma się zasad jakie zaakceptowaliśmy w regulaminie.

Mam po prostu identyczne zdanie o Fotka.pl. Portal-żenada ;]

Dołączam się.
Podobne jest też www.epuls.pl tylko że tam dzieci są jeszcze mniejsze i bardziej P0k3m0nI4sT3 -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o usuwaniu treści odpowiedzi słyszałeś?

Epuls, jest o tyle gorszy, że tam jest więcej całego syfu, i tak jak powiedziałeś bardziej pokemoniaste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 14:58, Baluk25 napisał:

A o usuwaniu treści odpowiedzi słyszałeś?

Robię to specjalnie dla Ciebie misiu ;)

Dnia 30.04.2008 o 14:58, Baluk25 napisał:

Epuls, jest o tyle gorszy, że tam jest więcej całego syfu, i tak jak powiedziałeś bardziej
pokemoniaste :)

Bo na epulsie siedzą dzieci w wieku 9-15 lat a od 15stu lat dorastają na fotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj nie zawsze :) Ja nie raz widziałem dzieci na fotce, które miały góra 9 lat...i to one zakładają klany w stylu loffanie...ale nie o klany tu chodzi, tylko o generalny poziom tego portalu. Spójrz na NK..tam ludzie jakoś umieją się zachować, chodź nie zawsze. A na fotce, regulamin jakby nie istnieje, moderatorzy w sumie nic nie robią, i peeełno bezużytecznych kont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem :D Ale mam słabą pamięć i zapomniałem xD A tak na serio to sorry za zaśmiecanie tematu. Wyjaśnijcie mi tylko dlaczego na fotce każda dziewczyna (a jak nie każda to większość ) ma zrobione zdjęcia "lekko perwersyjne". Poza tym chyba fotka to nie jest kącik miłośników Photoshop''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz...te dziewczyny co mają ,,udoskonalone" zdjęcia, to im ich znajomi robią. Bo to jest niemożliwe, żeby taka pusta barbie umiała obsługiwać Photoshopa. A co do perwersyjnych zdjęć, to jak taka dziewczyna sobie takie zrobi, to myśli że jest lepsza, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na jakiejś szkolnej wycieczce w Pieniny, nasze klasowe "modelki" robiły sobie właśnie zdjęcia na fotkę. Żal, współczucie i śmiech. U nas w klasie na każdym zastępstwie na infie sobie oglądają swoje profile ;/ Najgorsze jest to że z trudem bym je poznał jakbym nie wiedział że to ich profil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę...na żywo pół kilo makijażu, na fotce kilogram, tam stoją nad jakimś jeziorkiem czy czymś, a na żywo, na żywo, tam mają dekolty, że fiu fiu, a na żywo mniejsze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś podać jeszcze dziwnej pozycji w jakiej było robione to zdjęcie. Klata coś dziwnie wygięta do przodu, żeby było widać bo z daleka to niekoniecznie. Przeraża mnie co można zrobić z aparatem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jak już mówiłem, one chcą być przez to ładniejsze i mieć wyższą średnią. To nic że połowa z nich, nie ma tam nic, ale dla średniej wszystko. Kiedyś jednej dziewczynie dałem 1, bo na to zasługiwała, to dostałem wiadomość ,,co ty zrobileś?!!!! pzez ciebie mam nizsza srednia musze ja wyzerowac albo sie powiesic" - prawie autentyk bo zamiast przecinków były słowa na k, ale nie chcę tu śmiecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może następnym razem nie dawaj takich ocen bo będziesz miał człowieka na sumieniu. Kto wie do czego takie desperatki mogą być zdolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde o tym nie pomyślałem...kiedyś z kumplem notorycznie dawaliśmy ludziom 1, i daliśmy 200 dziewczynom 1, a tak dla zabawy. Około 50 wiadomości, że jak mnie spotkają to mnie zabiją. Tylko jedno mnie ciekawi....gdzie takie się wychowywały. W baraku na odludzi? W lesie przywiązane do drzewa? W piwnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że się się w ogóle nie wychowały... Generalnie zawsze to samo rówieśnicy tacy są więc ja też muszę... Ale kto to zaczął to już ci nie powiem, bo to poważne pytanie filozoficzne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, mimo że sam osobiście nie przepadam za społecznością tego portalu (jak i do dziś zachodzę w głowę z jakich powodów jest to to takie popularne) to mimo wszystko dawanie maksymalnych i minimalnych ocen uważam za działanie wybitnie trollingowe. Dlaczego? Bo ma to na celu właśnie zepsucie czyjejś własności/pracy. Moim zdaniem "bawienie" się w coś takiego jak mówisz, świadczy o najniższych możliwych instynktach w ludziach. IMO zachowujecie się z kumplem jak rasowe gbury. ; ]
BTW a jakiej reakcji oczekiwałeś? Przeważająca większość tego portalu to właśnie niewyżyte nastolatki typu Barbie, które myślą, że są najładniejsze i najfajniejsze na świecie i że wszyscy je kochają. Najlepiej zostawić takie dzieci w spokoju, same dorosną w odpowiednim momencie, a dawanie im "na chama" jedynek tylko pogorszy sprawę. Sam zresztą przekonujesz się o tym w odzewie swej "zabawy". A co do ich zachowania, to osobiście jestem przekonany, że to nuda robi swoje, a same Barbie są jeszcze beztroskie i niedoświadczone przez życie (czyt. tak długo jak mieszkają z rodzicami, którzy za wszystko im płacą). Co do facetów mających tam konta się nie wypowiadam. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować