Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2010 o 16:41, gogiell napisał:

Mimo, że nie lubię tej broni... WOW.
http://volpinprops.blogspot.com/2010/04/tf2-force-nature.html


rocket launcher w mniejszej skali ^^
http://forums.ukcs.net/viewtopic.php?f=52&t=46139

Co do Pyro (oprócz faktu, że jest underpowered) zależy jak grasz, close combat lub brak celności flarą - shotgun, pyro-support + umiesz celować flarą- flare gun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 08:35, plada napisał:

Opłaca mi się crafcić potrójną wieżę z czapek z Troublemaker''em Scouta, kiedy mam dla
niego BONK hełm?


Hm, skąd mamy to wiedzieć, skoro nie wiadomo co z tego wyjdzie? :)
Ja bym crafcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 08:35, plada napisał:

Opłaca mi się crafcić potrójną wieżę z czapek z Troublemaker''em Scouta, kiedy mam dla
niego BONK hełm?

imo zależy czy potrójna wieża ci się podoba, jeśli tak to nie craftuj, jeśli nie podoba się, craftuj ^^

ja mam pecha do czapek, na 5 czapek 3 są dla demo w tym 1 double

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio mi się podobała i średnio przydatna (wysoka=łatwy cel dla Sniper''a). Scraftowałem i wyszła mi... czapa alfonsa dla Demo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj zdecydowanie poprawiłem się w Solda. 2 dominacje wczoraj na Granary, dziś 3 na Gravel Picie i niesamowita satysfakcja, że widnieję jako drugi w rankingu (102 wynik, źle nie jest). A propo - jedną dominację zaliczyłem na "dziadoskim" Enginnerze, w którego wcieliło się zapewne jakieś dziecko, bo widziało (na pewno, byłem naprzeciwko niego) jak biegnę na niego Soldierem, a on najlepszy. Zaczął sobie budować zasobnik, a ja mu od tyłu pach, pach i Engiego i zasobnika nie ma :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 16:55, konio1073 napisał:

Wczoraj i dzisiaj zdecydowanie poprawiłem się w Solda. 2 dominacje wczoraj na Granary,
dziś 3 na Gravel Picie i niesamowita satysfakcja, że widnieję jako drugi w rankingu (102
wynik, źle nie jest). A propo - jedną dominację zaliczyłem na "dziadoskim" Enginnerze,
w którego wcieliło się zapewne jakieś dziecko, bo widziało (na pewno, byłem naprzeciwko
niego) jak biegnę na niego Soldierem, a on najlepszy. Zaczął sobie budować zasobnik,
a ja mu od tyłu pach, pach i Engiego i zasobnika nie ma :).

jak 102 to ile mapa trwała?

ja ostatnio doceniłem arena, jak nie ma za dużo osób i nie jest to watchtower, to można się bawić
różnica pomiędzy innymi trybami a areną to przynajmniej na UKCS #4
-ludzie potrafią zmienić klasę na meda
-medycy jak są to leczą każdego, zazwyczaj nie ma stackerów
-pyro z powrotem jest dobrą klasą
-większy teamwork
-epickie akcje na spec (engie+sentry vs engie+med)
-scramble przy 3-krotnym zwycięstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, na arenach jest największy epic. Dzisiaj grałem z jakimiś nubami i w ostatnich sekundach zestrzeliłem pyrosza, zkrytowałem bodaj grubasa i sold jedyny który został uciekał, to go pogoniłem i rakieta w 4 litery - runda zsolowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2010 o 21:23, Aku230 napisał:

> Wczoraj i dzisiaj zdecydowanie poprawiłem się w Solda. 2 dominacje wczoraj na Granary,

> dziś 3 na Gravel Picie i niesamowita satysfakcja, że widnieję jako drugi w rankingu
(102
> wynik, źle nie jest). A propo - jedną dominację zaliczyłem na "dziadoskim" Enginnerze,

> w którego wcieliło się zapewne jakieś dziecko, bo widziało (na pewno, byłem naprzeciwko

> niego) jak biegnę na niego Soldierem, a on najlepszy. Zaczął sobie budować zasobnik,

> a ja mu od tyłu pach, pach i Engiego i zasobnika nie ma :).
jak 102 to ile mapa trwała?

ja ostatnio doceniłem arena, jak nie ma za dużo osób i nie jest to watchtower, to można
się bawić
różnica pomiędzy innymi trybami a areną to przynajmniej na UKCS #4
-ludzie potrafią zmienić klasę na meda
-medycy jak są to leczą każdego, zazwyczaj nie ma stackerów
-pyro z powrotem jest dobrą klasą
-większy teamwork
-epickie akcje na spec (engie+sentry vs engie+med)
-scramble przy 3-krotnym zwycięstwie

Mapa trwała bodajże 99 minut, ale mój team (atakowałem, przy tak długim czasie grania obrońcy mają przechlapane) wygrał po niecałej połowie wyznaczonego czasu (byłoby szybciej, ale wrogowie mieli dobrych Engów).
A co do Areny - nigdy nie lubiłem tego trybu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie podać mi link do serwisu gdzie są papierowe figurki z TF 2? Chodzi mi o figurki np.z serwisu cubbecraft.Znalazłem na goglach papierową figurkę spy,ale chciałbym bardziej Pyro lub Engineer .Oczywiście chodzi mi o zrobienie figurki,a nie o oglądanie jej(chce ją własnoręcznie złożyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 20:39, bobobo napisał:

Czy możecie podać mi link do serwisu gdzie są papierowe figurki z TF 2? Chodzi mi o figurki
np.z serwisu cubbecraft.Znalazłem na goglach papierową figurkę spy,ale chciałbym bardziej
Pyro lub Engineer .Oczywiście chodzi mi o zrobienie figurki,a nie o oglądanie jej(chce
ją własnoręcznie złożyć).


Tu masz to co znalazłem w czeluściach mojego dysku, wiem że miałem tego więcej ale może być na innym kompie. Jak jutro przeszukam, to wrzucę co znajdę.

http://www.speedyshare.com/files/21793491/Paper.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować