Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2010 o 23:59, gogiell napisał:

Miałem dziś "przyjemność" po raz pierwszy zobaczyć cheatera w Tf2. Chłopak latał sobie
z wallhackiem, co na większości map nie zostało by zauważone, gdyby nie fakt, że graliśmy
na turbinie. W wentylacji nasz sprytny kolega (grał soldem) zachowywał się dość dziwnie.
Z uwagą przyglądał się ścianom i z wyprzedzeniem posyłał rakiety w kierunku wychylających
się z szybu przeciwników. Na domiar złego początkowo zbytnio się nie przejąłem informacją,
że koleś może czitować (Cooo? Czity w Tf2. No wai!), dzięki czemu nie nagrałem demka
:/. Mogłem go zbanować, jednak permban (tak karamy cziterów na serwerze... jak zapewne
na każdym innym) bez dowodów nie jest dobrym pomysłem.

EEE dużo jest czitów do tf2, tylko mało polaków o nich wie, dlatego też na PL serwach jest w miarę spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuj że nie widziałeś grubasa na speedhacku, to jest dopiero śmieszne. Zwłaszcza jak nie ma kto go zbanować. Dziwie się że ludzie nie boją się używać czitów, ja bym nie chciał dostać bana na VACu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 13:35, Wujek-Alfred napisał:

Żałuj że nie widziałeś grubasa na speedhacku, to jest dopiero śmieszne. Zwłaszcza jak

Zwłaszcza jak nie jest przyzwyczajony do takiej szybkości i uderza w każdą ścianę po drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 18:23, KrwawyMarcys napisał:

Limit tygodniowy obowiązuje chyba każdego z osobna, w sensie, że każdy ma swój limit.

W tym tygodniu to tylko dzisiaj zagrałem te 5 godzin a tydzień temu w ogóle nie grałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, że wcześniej grałem sobie na jakimś serwie 5 godzin i nic nie otrzymałem. Wyłączyłem grę i później wszedłem na jakiś inny serwer trochę gram, ginę i dostaję 7 przedmiotów xD
To chyba za tamte 5 godzin grania co nic nie dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że po najnowszym updacie problem z crashem zniknął. Całe szczęście, teraz będę mógł sobie swobodnie pograć na polskiej wersji po tygodniowym urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 23:06, PJ_MW napisał:

O, widzę, że po najnowszym updacie problem z crashem zniknął. Całe szczęście, teraz będę
mógł sobie swobodnie pograć na polskiej wersji po tygodniowym urlopie :)

U mnie i tak crashuje się po zmianie mapy na serwerze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie ostatnio nęka strasznie wysoki ping. Nigdy wcześniej nie miałem z tym problemów, a teraz nagle wyrzuca mnie z tego powodu z serwerów. Oczywiście nic nie ściągam, komunikatory mam wyłączone, to samo z przeglądarkami. Mam neo 1mb/s, gram na polskich serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 12:30, LESZ3u napisał:

/.../


''Coś ostatnio'' to jaki okres czasu? Czasem neo miewa swoje okresy i świruje. Sprawdzałeś co z pingami w innych grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować