Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2010 o 21:06, Gregario napisał:

wiadomo że trzeba trochę więcej szpiegiem pograć w końcu nie jest to jedna z najprostsza
z klas. ale jak się trochę pogra to wie się gdzie można się schować, gdzie można stać
się widzialnym i niezauważenie przejść na tyłu wroga, gdzie są apteczki itp. na pewno
dla szpiega amatora C&D wyda się lepszym rozwiązaniem bo można być ciągle niewidzialnym
jak predator :P


No ktoś mnie wreszcie zrozumiał :D!
Ja się uczę spajem bo nie chcę być nóbkiem który tylko stoi hewim z medem przy cp i czeka na fragi (Nie mówie że heavy to zła klasa ale niektórzy nie umieją grać więc kampią na CP.) Chociaż patrząc z innej strony niektórzy pr0 zrobią taki rush heavym że się go powstrzymać nie da ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 20:00, Aku230 napisał:

Osobiście proponuję UKCS.net, naj... się nauczyć grać poza spy i sniper (zwykle 5 spy
czy 5 sniperow uniemożliwia normalne granie tą klasą)

I dlatego UKCS raczej bym odradzał na naukę szpiega, ludzie może nie są z czołówki światowej, ale 32+ players z szybszym respem raczej nie ułatwia zadania. Stajnia Ogarów lub jakiś serwer Lokalen byłby lepszy, na pierwszym jest limit klas, a poziom graczy (poza kilkunastoma stałymi ludźmi) jest żałosny, drugi to zbiór kilku serwerów 24 player vanilla ( http://tf2.lokalen.nu/), nie zauważyłem specjalnie community więc nie wymaga specjalnego skillu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 22:48, ArtiKox napisał:

No ktoś mnie wreszcie zrozumiał :D!
Ja się uczę spajem bo nie chcę być nóbkiem który tylko stoi hewim z medem przy cp i czeka
na fragi (Nie mówie że heavy to zła klasa ale niektórzy nie umieją grać więc kampią na
CP.) Chociaż patrząc z innej strony niektórzy pr0 zrobią taki rush heavym że się go powstrzymać
nie da ;D


Problem w tym, że z tego nie umiejącego grać Heavy''ego jest większy pożytek niż ze Spy''a, który siedzi z włączonym C&D w miejscu gdzie nikt go nie widzi... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadal twierdze 200h przegranych by móc wybrać klasę nr.9
więc 200h na UKCS i możesz próbować jako spy

ArtiKox
i zamiast tego chcesz być nóbkiem który siedzi 5 min na killa i porusza się 2 kroki na minute?
to ciekawa logika, przyznaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj z tymi 200 godzinami bo jeszcze ktoś w to na prawdę uwierzy. z drugiej strony z ciekawości bym posłuchał ile trzeba mieć wygrane aby móc grać poszczególnymi klasami bo chyba podzielisz się tą wiedzą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 00:15, Gregario napisał:

nie przesadzaj z tymi 200 godzinami bo jeszcze ktoś w to na prawdę uwierzy. z drugiej
strony z ciekawości bym posłuchał ile trzeba mieć wygrane aby móc grać poszczególnymi
klasami bo chyba podzielisz się tą wiedzą? :)

0/0/0/0/0/0/0/0/200
coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż liczyłem na coś więcej czytając twoje posty niż takie ewidentne pójście na łatwiznę :) zresztą ciekawy jestem czy sam tak czekałeś do tej magicznej bariery 200 godz. aby pograć szpiegiem. ja grałem dużo dużo dużo wcześniej ale może to dlatego że ja wygrałem kilka godzin w tf2 (szpieg był jedną z moich pierwszych klas) a ty piszesz o przegranych 200 godzinach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? A co jeśli nóbek który pierwszy raz wchodzi do gry odnajduje swoje powołanie w SPY''u? Żadną z innych klas nie umie grać, ale za to jest najlepszym spy''em. Mimo iż to najtrudniejsza z klas to każdy powinien mieć szanse spróbować! Jeśli idzie w zaparte i mimo porażek wciąż siedzi na spy''u (jak ja) to kiedyś wyszkoli się do tego poziomu że wszyscy będą błagać by wszedł do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 16:04, ArtiKox napisał:

Tak? A co jeśli nóbek który pierwszy raz wchodzi do gry odnajduje swoje powołanie w SPY''u?
Żadną z innych klas nie umie grać, ale za to jest najlepszym spy''em. Mimo iż to najtrudniejsza
z klas to każdy powinien mieć szanse spróbować! Jeśli idzie w zaparte i mimo porażek
wciąż siedzi na spy''u (jak ja) to kiedyś wyszkoli się do tego poziomu że wszyscy będą
błagać by wszedł do gry.

Najlepiej żeby taki nubek odinstalował tf2 i dał sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.09.2010 o 18:01, Yoruaaw napisał:

Najlepiej żeby taki nubek odinstalował tf2 i dał sobie spokój.


Czemu tak uważasz? Przecież jeśli lubi grę a nikomu nie przeszkadza to nie ma w tym chyba nic złego?

@Ostrowiak - pamiętaj że nie każdy jest zdolny do gier, a wielu zostało mistrzami właśnie poprzez ciężką pracę, ćwiczenia i nieustępliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 18:29, ArtiKox napisał:


> Najlepiej żeby taki nubek odinstalował tf2 i dał sobie spokój.

Czemu tak uważasz? Przecież jeśli lubi grę a nikomu nie przeszkadza to nie ma w tym chyba
nic złego?

@Ostrowiak - pamiętaj że nie każdy jest zdolny do gier, a wielu zostało mistrzami właśnie
poprzez ciężką pracę, ćwiczenia i nieustępliwość.

przykładowo mówie, nie do ciebie, żeby nie było, nie wiem w końcu jak grasz.
Taki nubek zajmuje slot i/lub klasę, oraz nie wykonuje swoich celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"It''s a very sad day..."

Trzysta... aczików... poszło... się... no wiecie. Nie wiem jak, nie wiem dlaczego, ale samo z siebie wyzerowało mi staty i skasowało wszystkie acziki, do cna, zostawiając tylko jakieś 2000 heala na inżynierze w statystykach...

Napisałem do supportu, może coś poradzą. A jak nie... cóż, będę miał na czapkę po zebraniu stuffu z milestone''ów. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 19:21, luzac napisał:

"It''s a very sad day..."

Trzysta... aczików... poszło... się... no wiecie. Nie wiem jak, nie wiem dlaczego, ale
samo z siebie wyzerowało mi staty i skasowało wszystkie acziki, do cna, zostawiając tylko
jakieś 2000 heala na inżynierze w statystykach...

Napisałem do supportu, może coś poradzą. A jak nie... cóż, będę miał na czapkę po zebraniu
stuffu z milestone''ów. ;(

nie dostaje się itemków za ponowne wykonanie majlesów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 19:29, Yoruaaw napisał:

nie dostaje się itemków za ponowne wykonanie majlesów :P


Son of a... RAGE!!!!oneoneone111!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko czysta acziwmentuf, jeszcze trochę i miałbym komplet. A wtedy mój e-penis byłby TAAAAAAKI wielki. :P

Fakt, nie ma tragedii, ale acziki były miłym dodatkiem i dodatkowym wyzwaniem. No i fakt, że robiłem je uczciwie a nie na jakimś acziwment-ydle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 20:33, luzac napisał:

Wróć, wszedłem teraz na Steama i wszystko wróciło do normy. XP

I cały dramatyzm przeminął z wiatrem.

Ja nigdy się o takie sprawy nie martwię. Kiedyś pamiętam jak mi już 3 milestone z rzędu nie zaliczyło. Po prostu miałem aczika ale z broni nici. Byłem wkurzony i miałem już pisać do supportu gdy nagle *PAC* w niespodziewanym momencie gry oddało mi wszystkie itemki :P

@Yoruaaw - co do gry to całkiem nieźle mi idzie Engiem i Pyro. Co do spy''a to tragedia. Jeśli uda mi się kogoś zabić na rundę to jest wielki sukces :D No ale kiedyś trzeba nauczyć się grać innymi klasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi raz wcielo achievementy i statsy, ale na szczescie bylo to tylko po kilku godzinach gry.
Jakis czas temu koncze runde, wchodze do statsow z poziomu gry i patrze a tam achievementy wyzerowane. Tez sie przejalem xD Po restarcie gry wszystko wrocilo do normy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować