Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - niezależny od gry soundtrack już w październiku!

78 postów w tym temacie

CD Projekt

Jak poinformowali twórcy Wiedźmina, już pod koniec października do sklepów w całej Polsce trafi płyta z muzyką zainspirowaną światem Wiedźmina. W projekcie udział wzięło wielu artystów, w tym zespół Vader - twórcy utworu "Miecz Wiedźmina", z którym wielu internautów miało już przyjemność się zapoznać. Na płycie znajdą się też utwory zespołów takich jak: Habakuk, Rootwater, Skowyt czy JesusChryslerSuicide.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin - niezależny od gry soundtrack już w październiku!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, na pewno z ciekawości sprawdzę co tam będzie słychać...
@ Kafar, wydaje mi się że do gry będzie dołączony soundtrack z niej samej tak jak zawsze jest to dodawane do niektórych pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 11:06, Kafar napisał:

eee to muzyka dołączona do gry to będzie zlepek jakiś zespołów?:// czy z grą dostaniemy muzykę
z gry?

noż kurde, kafar, przeczytaj materiał który komentujesz ;)
cytuję: "Nie będą to kompozycje wykorzystane w grze (...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 11:18, castlerock napisał:

> eee to muzyka dołączona do gry to będzie zlepek jakiś zespołów?:// czy z grą dostaniemy
muzykę
> z gry?
noż kurde, kafar, przeczytaj materiał który komentujesz ;)
cytuję: "Nie będą to kompozycje wykorzystane w grze (...)"


Czytać to ja umiem i przeczytaj moje pytanie. Czy w EK będzie inny OST czy właśnie ta płyta. Rozumiem że pewnie ta płyta ale chce się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 11:21, Kafar napisał:

> > eee to muzyka dołączona do gry to będzie zlepek jakiś zespołów?:// czy z grą dostaniemy

> muzykę
> > z gry?
> noż kurde, kafar, przeczytaj materiał który komentujesz ;)
> cytuję: "Nie będą to kompozycje wykorzystane w grze (...)"

Czytać to ja umiem i przeczytaj moje pytanie. Czy w EK będzie inny OST czy właśnie ta płyta.
Rozumiem że pewnie ta płyta ale chce się upewnić.


ok zwracam honor - ale pytanie czy z gra dostaniemy muzykę z gry brzmi troche dziwnie nieprawdaż? poza tym zawsze mi się wydawało ze skoro komentujemy jakiś materiał to odnosimy sie własnie do niego ;)
no i z rozpedu opacznie cie zrozumiałem
sorki
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawie, obaczymy. A co do kosztów - cena będzie niższa niż większości tytułów premierowych

WOW! Tylko 80 zł za płytę za 70 minut muzyki... WOW... Już zapisane na liście zakupów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jak najbardziej na miejscu gdyż ja o takiej "składance radia eska" pierwsze słyszę. Nie lubię takich składanek i to nie jest OST wtedy dlatego z obaw że dostane taką w EK pytam się :) aby przygotować się psychicznie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 11:41, Kafar napisał:

Pytanie jak najbardziej na miejscu gdyż ja o takiej "składance radia eska" pierwsze słyszę.
Nie lubię takich składanek i to nie jest OST wtedy dlatego z obaw że dostane taką w EK pytam
się :) aby przygotować się psychicznie :).


ja zamówiłem zwykła edycje - więc raczej taka "niespodzianka" mi nie grozi hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 11:32, Vojtas napisał:

Może być ciekawie, obaczymy. A co do kosztów - cena będzie niższa niż większości tytułów
premierowych


WOW! Tylko 80 zł za płytę za 70 minut muzyki... WOW... Już zapisane na liście zakupów...



czytaj uwazniej... cena w newsie dotyczy gry nie plyty. natomiast owszem, ciekawe, co uznaja za cene premierowa plytki. od czasu jak weszla akcja "polska cena" mozna sie klocic czy to te piedziesiat pare pln czy trzydziesci pare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, będą to premierowe, faktycznie inspirowane grą kawałki, czy także utwory z istniejącego repertuaru zespołów? Bardzo cieszę się choćby na Rootwater, ale najchętniej usłyszałbym od nich coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy był kiedykolwiek jakiś news w którym EmerorKaligula nie marudził jako komentarz do niego... :P

A że taka płytka będzie - miodzio :) kupuję na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieźle nieźle.. różne klimaty nie powiązane z grą, natomiast nawiązujące do Wiedźmina, brzmi ciekawie tylko po co to regge, jakoś to chyba nie pasuje do słowiańskich klimatów. lubie czasem posłuchać regge i dub ale do klimatów wiedźmińskich ma sie to jak.. sami wiecie jak. regge i Wiedźmin - szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 12:40, deuser napisał:

nieźle nieźle.. różne klimaty nie powiązane z grą, natomiast nawiązujące do Wiedźmina, brzmi
ciekawie tylko po co to regge, jakoś to chyba nie pasuje do słowiańskich klimatów. lubie czasem
posłuchać regge i dub ale do klimatów wiedźmińskich ma sie to jak.. sami wiecie jak. regge
i Wiedźmin - szok!!


a czy Vader pasuje do słowiańskich klimatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować