Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie


>Nie no, nieprzesadzajmy, na hardzie już nie jest tak bardzo łatwo. Dajmy choćby na to,
>tego kolesia z laserem (to jest chyba odpowiednik tego heavy armor co zazwyczaj miał
>penetratora z fear 1), przecież rzucić się na niego tak frontem to sie nie da przeżyć,
>jedyne co pozostaje to wychylac sie zza rogu i oddawać pojedyncze strzały lub rzucać
>granaty np. te paraliżujące i wtedy mu przywalić z bliska z shotguna. \
nie mogę się zgodzić, poziom Hard prawie niczym nie różni sie od Normal, ani przeciwnicy nie mają lepszego pancerza, ani nie jest poprawiona inteligencja tych, że wrogów, mało tego F.E.A.R 1 był (IMO) znacznie trudniejszy od drugiej części. Ten typek o którym mówisz to jest bułka zmasłem :) Tak samo go rozwaliłem jak na Normalu- jeden granat i jeden strzał z wyrzutni rakiet...
>Chyba że już jesteś
>takim prosem że rozpie*****sz z zamkniętymi oczami wszytko co Ci się pod lufe nawinie
>:)
Jeśli o mnie chodz,i to na to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 15:21, Jacob XX napisał:

Nie no, nieprzesadzajmy, na hardzie już nie jest tak bardzo łatwo. Dajmy choćby na to,
tego kolesia z laserem (to jest chyba odpowiednik tego heavy armor co zazwyczaj miał
penetratora z fear 1), przecież rzucić się na niego tak frontem to sie nie da przeżyć,
jedyne co pozostaje to wychylac sie zza rogu i oddawać pojedyncze strzały lub rzucać
granaty np. te paraliżujące i wtedy mu przywalić z bliska z shotguna. Chyba że już jesteś
takim prosem że rozpie*****sz z zamkniętymi oczami wszytko co Ci się pod lufe nawinie
:)


Tja, to jest heavy armor - jak widać będą targali nie tylko kołkownice ;)

Poza tym przestańcie marudzić. Demo to demo, zero fabuły i tyle. Zobaczymy co będzie w fullu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2009 o 14:58, yerko napisał:

Ni narzekaj mogło być dużo gorzej, ale jest dobra gra. Wiadomo że każda gra nie jest
idealna :p

Z tego co do tej pory czytałem i widziałem, to wszystko wskazuje na to, że ta gra dobra będzie tylko na singlu, bo multi zapowiada się niestety na jedną wielką porażkę.

@Jacob XX
Przechodząc demo za pierwszym razem, od razu wybrałem harda i zginąłem dosłownie dwa razy.

Spoiler

Raz spadł na mnie ten autobus ;P , a drugi raz to trochę zaskoczył mnie właśnie ten koleś z laserem

. Dwa zgony w tym jeden przez przypadek, to dla mnie za mało, żeby grę nazwać więcej niż łatwą.

@Pernia
Jak ktoś lubi nadużywać zapisów w grze, to już jego sprawa. ;) Ja tam dużo bardziej wolę mieć w grze normalne zapisy, a nie jakieś gów*iane checkpointy. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 17:02, Sebat1 napisał:


> Ni narzekaj mogło być dużo gorzej, ale jest dobra gra. Wiadomo że każda gra nie
jest
> idealna :p
Z tego co do tej pory czytałem i widziałem, to wszystko wskazuje na to, że ta gra dobra
będzie tylko na singlu, bo multi zapowiada się niestety na jedną wielką porażkę.

Najwyżej w to się bedzi egrało tylko w singla a w multi to się załączy F.E.A.R. Combat ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 15:34, Kolumb22 napisał:

nie mogę się zgodzić, poziom Hard prawie niczym nie różni sie od Normal, ani przeciwnicy
nie mają lepszego pancerza, ani nie jest poprawiona inteligencja tych, że wrogów, mało
tego F.E.A.R 1 był (IMO) znacznie trudniejszy od drugiej części. Ten typek o którym mówisz
to jest bułka zmasłem :) Tak samo go rozwaliłem jak na Normalu- jeden granat i jeden
strzał z wyrzutni rakiet...


Niewiem czy różni się poziomu normal, czy nie bo nigdy w gry nie gram na poziomie normal. Gram albo na najtrudniejszym albo na najłatwiejszym. Przeciwnicy nie mają lepszego pancerza, owszem, ale zadają więcej obrażeń (to wywnioskowałem grając na łatwym a potem na trudnym). AI nie zależy od poziomu trudności bo gdyby tak było to grający na easy powiedzieli by że przeciwnicy są głupi jak but, a ci grający na hard powiedzieli by że to chodzące zielone berety. Fear 1 rzeczywiście był trudniejszy, ale jest to uzasadnione tym że wtedy mogliśmy zapisywać w dowolnym momencie, a teraz nie.
Jeżeli chodzi o tego heavy armor z laserem, rzeczywiście mając wyrzutnie rakiet ten "typek" nie jest zbyt wielką przeszkodą. A próbowałeś go zniszczyć jedynie karabinami nie używając granatów ani bazooki? :)

Sebat1
Dobra, mam tego dosyć, jak widać tylko ja jestem takim słabiakiem :) Może lepiej pójde troche poćwiczyć na demku.

P.S Ciebie też zabił ten

Spoiler

autobus

? Ha! Mnie tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Jeżeli chodzi o tego heavy armor z laserem, rzeczywiście mając wyrzutnie rakiet ten "typek"
>nie jest zbyt wielką przeszkodą.
>A próbowałeś go zniszczyć jedynie karabinami nie używając
>granatów ani bazooki? :)
A powiedz mi: Po co? Po co mam się męczyć jeśli do dyspozycji mam bazookę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 18:04, Kolumb22 napisał:

>Jeżeli chodzi o tego heavy armor z laserem, rzeczywiście mając wyrzutnie rakiet ten
"typek"
>nie jest zbyt wielką przeszkodą.
>A próbowałeś go zniszczyć jedynie karabinami nie używając
>granatów ani bazooki? :)
A powiedz mi: Po co? Po co mam się męczyć jeśli do dyspozycji mam bazookę? :)


Rozumiem. Pytałem się tylko tak czy próbowałeś i czy widziałeś jak jest ciężko. A myślisz że w każdym momencie gry będziesz miał do dyspozycji bazooke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2009 o 18:14, Jacob XX napisał:

Rozumiem. Pytałem się tylko tak czy próbowałeś i czy widziałeś jak jest ciężko. A myślisz
że w każdym momencie gry będziesz miał do dyspozycji bazooke?


No właśnie... bowiem arsenał leżący na ulicy przed wejściem do kina zapewnie nie będzie tak gustownie stashowany w pełnej wersji. Zapewnie pozwolili graczowi popatrzeć sobie na zabawki, i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że 13 jest wysyłana dopiero gra z gram.pl czyli pogram w poniedziałek lub wtorek....ahhhh chyba że w dzień premiery gra będzie w moim mieście w sklepie ale sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:13, Kizibono napisał:

Najgorsze jest to że 13 jest wysyłana dopiero gra z gram.pl czyli pogram w poniedziałek
lub wtorek....ahhhh chyba że w dzień premiery gra będzie w moim mieście w sklepie ale
sam nie wiem.


Ja w sobote (14) pójdę do empika...dawno w nim bylem już, bardzo dawno. Co prawda nie wierze w te bzdury zpech9owym piątkiem 13 (jaki nigdy pecha nie miałem w ten dzień), ale z FEARem nie ryzykuje ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:14, Ecko09 napisał:

Ja w sobote (14) pójdę do empika...dawno w nim bylem już, bardzo dawno.

Szkoda że nie ma u mnie Empika :/, póki co pre-ordera nie zamówiłem najpierw pójdę na dniach do sklepu spytać się czy na piątek 13 będą mieli PO jeżeli nie zamawiam pre-order.
16 zaczynam ferie :D jak tylko przejdę singla będą długie godziny w multi bez obawy że rano do szkoły ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:14, Ecko09 napisał:

> Najgorsze jest to że 13 jest wysyłana dopiero gra z gram.pl czyli pogram w poniedziałek

> lub wtorek....ahhhh chyba że w dzień premiery gra będzie w moim mieście w sklepie
ale
> sam nie wiem.

Ja w sobote (14) pójdę do empika...dawno w nim bylem już, bardzo dawno. Co prawda nie
wierze w te bzdury zpech9owym piątkiem 13 (jaki nigdy pecha nie miałem w ten dzień),
ale z FEARem nie ryzykuje ;PP

A nie wiesz może po ile będzie ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:17, Kizibono napisał:

> A nie wiesz może po ile będzie ta gra?
Od 100-129 zł


129zł w empiku. Na gram.pl za 99zł (+ koszt przesyłki, ok. 13zł chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:20, Ecko09 napisał:

> > A nie wiesz może po ile będzie ta gra?
> Od 100-129 zł

129zł w empiku. Na gram.pl za 99zł (+ koszt przesyłki, ok. 13zł chyba).

To nie wolisz zaoszczędzić parę złoty? ;D i kupić na gram.pl i nie trzeba się z domu ruszać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:20, Ecko09 napisał:

> > A nie wiesz może po ile będzie ta gra?
> Od 100-129 zł

129zł w empiku. Na gram.pl za 99zł (+ koszt przesyłki, ok. 13zł chyba).


Jak się zamówi przed premierą to koszt jest 109,99 zł. i możliwość odbioru osobistego. Tylko, że trzeba zamawiać przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:21, yerko napisał:

To nie wolisz zaoszczędzić parę złoty? ;D i kupić na gram.pl i nie trzeba się z domu
ruszać ;D

Niby tak ale zaoszczędzam niewiele co prawda a jeżeli w piątek będzie u mnie w mieście to już na weekend będę mógł się cieszyć grą, natomiast ja jestem bardzo nie cierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować