Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 12:22, Crew 900 napisał:

Tia , ale w takich grach wyciętych ze steama mieli problemy , jak to że postacie się
nie ruszały czy błędy tekstur itd ..



Słyszałem jeszcze o zanikach save''ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:28, Crew 900 napisał:

No widzisz , dlatego piracka gra albo nie będzie możliwa do uruchomienia , albo w ogóle
nie będzie grywalna


Taaa, z Mass Effect też nie mogli sobie poradzić. Po 2 tygodniach wyszedł fix i pirackie wersje śmigały aż miło. ;P
Nie wierzcie w to, że w ciągu miesiąca nie rozwiążą problemu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2009 o 12:30, Everett McGill napisał:

Taaa, z Mass Effect też nie mogli sobie poradzić. Po 2 tygodniach wyszedł fix i pirackie
wersje śmigały aż miło. ;P
Nie wierzcie w to, że w ciągu miesiąca nie rozwiążą problemu :]



W sumie zapomniałem o pomysłowych piratach xD

To fakt. W przypadku F.E.A.R 2 nawet jak będą najcięższe zabezpieczenia to i tak po jakimś czasie piraci znajdą sposób. Czystym przykładem jest wymieniony Mass Effect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:32, mateuszencja napisał:

To fakt. W przypadku F.E.A.R 2 nawet jak będą najcięższe zabezpieczenia to i tak po jakimś
czasie piraci znajdą sposób. Czystym przykładem jest wymieniony Mass Effect


To jest temat rzeka. Żeby było śmieszniej, im "lepsze" zabezpieczenia, tym gorzej dla osób kupujących legale (DRM), a piraci i tak zrobią swoje (przykładem jest "Spore", którego zassano tyle kopii w ciągu miesiąca, ile "Crysisa" w pół roku). I jakoś ci zasrani hipokryci - wydawcy gier i zabezpieczeń - nie mówią ILU piratów kupuje oryginały, jeżeli gra im się spodoba. A takich osób jest BARDZO dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:19, Crew 900 napisał:

Ta , gra jest już do ściągnięcia w sieci p2p i można poczytać wypociny że nie mogą sobie
z tym poradzić


Nie mogą sobie poradzić, bo nie ma jeszcze cracka. Jeden pliczek i po sprawie:P Jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:51, rafekx 12 napisał:

No i znowu przez jeb***ych piratów będziemy musieli paprać sie z zabezpieczeniach,nieźle..:(



Ale skad juz sa w internecie? Kto moglby juz dac te dane na serwery P2P? Chyba tylko pracownik, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:56, SegaPL napisał:

> No i znowu przez jeb***ych piratów będziemy musieli paprać sie z zabezpieczeniach,nieźle..:(



Ale skad juz sa w internecie? Kto moglby juz dac te dane na serwery P2P? Chyba tylko
pracownik, prawda?


Nie bądź naiwny:) Gry potrafią i miesiac wcześniej wpłynąć do sieci [patrz AC] :(:(

CZy to prawda ze do polskiej edycji został dodany Artbook??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:10, Lord Sebuuu 10 napisał:

Jeśli wygram w konkursie to
dostanę F.E.A.R2 a jeśli nie,to może znajdę jakąś kase na tę grę ;]


Tez tak myślałem że wygram,i g**no,daruj sobie te konkury i kup po prostu tą gre,bo te konkursy to jest tzw. pic na wodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:11, rafekx 12 napisał:

> Jeśli wygram w konkursie to
> dostanę F.E.A.R2 a jeśli nie,to może znajdę jakąś kase na tę grę ;]

Tez tak myślałem że wygram,i g**no,daruj sobie te konkury i kup po prostu tą gre,bo te
konkursy to jest tzw. pic na wodę...


ok :) bo po tym jak kiedys kraju wygral w konkursie juz zawsze biore udzial w takich konkursach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał szczęście po prostu,co nie oznacza że ty je będziesz miał :) Pal licho konkury darmowe ale taki konkursy sms to jest oszustwo,np, CDa pisze że "do Wygrania 15 gier PO''" to ściema jakich mało,nie nabierajcie sie na to,to jest chwyt aby zarobić na naszych sms''ach jak najwięcej,mało im że są najdroższym czasopismem o grach w polsce...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak kiedyś był konkurs na Hyperze , wziąłem udział i wysłałem sms`y z odpowiedziami , ale po paru dniach już cicho było , jakby tego konkursu w ogóle nie było , nawet żadnego info na stronie nie było o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sklep lub aukcja na allegro, gdzie Project Origin wysyłają dzień przed premierą? Bo chciałbym pograć już w piątek, a tak pewnie by dostał dopiero po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro wpisz sobie Project Origin , trochę tam aukcji jest , tylko coś słabo ludzie kupują :/
Tam chyba około 15 aukcji jest i jak ostatnio patrzałem to z tych 15 tylko jedno osoba jak na razie zakupiła grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 17:12, MarianoG napisał:

Czy jest jakiś sklep lub aukcja na allegro, gdzie Project Origin wysyłają dzień przed
premierą? Bo chciałbym pograć już w piątek, a tak pewnie by dostał dopiero po weekendzie.


Wszystko chyba jest w przedsprzedaży, z wysyłką 13 lutego. :(
Co prawda jest gdzieś jedna aukcja, gdzie koleś sprzedaje oryginały anglojęzyczne, i chyba będzie wysyłał 10 lutego - ale głowy za to nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:59, rafekx 12 napisał:

> > No i znowu przez jeb***ych piratów będziemy musieli paprać sie z zabezpieczeniach,nieźle..:(

>
>
>
> Ale skad juz sa w internecie? Kto moglby juz dac te dane na serwery P2P? Chyba tylko

> pracownik, prawda?

Nie bądź naiwny:) Gry potrafią i miesiac wcześniej wpłynąć do sieci [patrz AC] :(:(

CZy to prawda ze do polskiej edycji został dodany Artbook??


Tylko to nie jest odpowiedz na moje pytanie. Skad te gry sa w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 17:48, SegaPL napisał:

Tylko to nie jest odpowiedz na moje pytanie. Skad te gry sa w internecie?


Skądkolwiek. Magazyny sklepów i sieci hurtowni z grami, kurierzy, developerzy, podwykonawcy nagrywający nośniki dla wydawcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2009 o 17:48, SegaPL napisał:

Tylko to nie jest odpowiedz na moje pytanie. Skad te gry sa w internecie?


Trudno powiedzieć,sposobów w jaki mogły wyciec do sieci jest mnóstwo,ale trudno stało się,oby wiecej gier tak szybko nie wyciekało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować