Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Wiem, że to może trochę nie na temat ale czy powiecie co byście kupili FEAR 1 z dwoma dodatkami czy FEAR 2 bez dodatków ??? Grałem narazię tylko w demo FEAR''a 1 EP i demo FEAR''a 2 .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:10, dominik11kot napisał:

Wiem, że to może trochę nie na temat ale czy powiecie co byście kupili FEAR 1 z dwoma
dodatkami czy FEAR 2 bez dodatków ??? Grałem narazię tylko w demo FEAR''a 1 EP i demo
FEAR''a 2 .....


Wiesz co,zacznij od F.e.a.r jedynki :) Taka moja rada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:10, dominik11kot napisał:

Wiem, że to może trochę nie na temat ale czy powiecie co byście kupili FEAR 1 z dwoma
dodatkami czy FEAR 2 bez dodatków ??? Grałem narazię tylko w demo FEAR''a 1 EP i demo
FEAR''a 2 .....

po pierwsze: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471&u=13289 to jest odpowiedni temat
po drugie to kup 1 cześć z dodatkami i zanim je przejdziesz to uzbierasz może kase na fear 2 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:10, dominik11kot napisał:

Wiem, że to może trochę nie na temat ale czy powiecie co byście kupili FEAR 1 z dwoma
dodatkami czy FEAR 2 bez dodatków ??? Grałem narazię tylko w demo FEAR''a 1 EP i demo
FEAR''a 2 .....

Natomiast ja proponuje Ci kupić fear 1 i fear 2 bez dodatków gdyż w drugiej części gry dodatki nie są w ogóle brane pod uwagę a po drugie, dodatki są dość słabe jedynie Extraction Point daje jeszcze rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:21, guncia napisał:

> Szukam soundtracka z Project Origin. Szczególnie chodzi i o muzyke z misji "Podstawówka".

> Narazie znalezłem tylko to http://www.youtube.com/watch?v=ipSbRl1cVCw
>
> Swoją drogą znalazłem na YT, ścieżke z F.E.A.R 1. Dopiero teraz zauważyłem jaka
świetna:)
> http://www.youtube.com/watch?v=TFAhNmfoT_8
>
> W profilu użytkownika scieżek z pierwszego F.E.A.R w profilu.

Ten drugi link chyba ci się pomylił...


ohoho ale kicha xD Za dużo okienek na raz mam otworzonych. Chodziło mi o tą ścieżke:)

http://www.youtube.com/watch?v=1TMnqakMe3o&feature=related Świetna, dziwne że jakoś nie zapamiętałem jej:P


PS: Pierwszy tekst z tygodnia z FEAR, już opublikowany:) Zapraszam do lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie F.E.A.R. 2: Project Origin by Sebat:

plusy:

+ Alma - Niezła laska z Niej. ;D
+ Fabuła - Historia jest tak wyśmienita i opowiedziana w tak interesujący sposób, że wciągnęła mnie bez reszty.
+ Klimat - Może i Project Origin nie jest grą straszną, ale wizje budują naprawdę świetny, mroczny i posępny klimat.
+ Mechy - Zasiadając za sterami Mecha poczułem stare dobre czasy, kiedy to kamieniem milowym dla Mechów w FPS-ach był Red Faction II. IMO w Project Origin, Mechy to prawdziwe dzieło sztuki, na marę Riddicka, albo i lepiej. ;]
+ Uzbrojenie - Nie wszystkie bronie zmieniły się na plus, ale większość przeszła bardzo korzystne zmiany, co mnie bardzo cieszy (ale o tym szerzej napiszę innym razem).
+ Dźwięk - Co tu dużo pisać, muzyka to istny raj dla uszu, nieraz byłem zachwycony tym co usłyszałem (a tego się naprawdę nie spodziewałem), natomiast same odgłosy broni i otoczenia też są bardzo dobre.
+ Grafika - Myślałem, że będzie z tym nie najlepiej, ale na szczęście wyszło bardzo ładnie, właściwie nie ma się czego przyczepić (no może oprócz drzew xD).
+ Multi - jest całkiem przyzwoite (o tym niedługo jeszcze wspomnę).

minusy:

- Konsolowość - ;/
- Liniowość - Przydało by się w końcu to zmienić.
- Trudność - a właściwie to jej brak, bo nawet jak pojawi się jakieś trudniejsze miejsce do przejścia, to wynika to raczej z konsolowości tego tytułu, a nie z trudności w pełnym znaczeniu tego słowa.
- Multi - Gdzie do cholery podziało się prawdziwe F.E.A.R.-owskie Multi ?!! ;/
- Całkiem sporo drobiazgów, takie jak: kretyński system rzucania granatów, niewidzialne ściany, niedopracowane wykrywanie kolizji itd.

PS. To by było na tyle. Mam nadzieję, że o niczym ważnym nie zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 23:40, Sebat1 napisał:

Podsumowanie F.E.A.R. 2: Project Origin by Sebat:

plusy:

+ Alma - Niezła laska z Niej. ;D
+ Fabuła - Historia jest tak wyśmienita i opowiedziana w tak interesujący sposób,
że wciągnęła mnie bez reszty.
+ Klimat - Może i Project Origin nie jest grą straszną, ale wizje budują naprawdę
świetny, mroczny i posępny klimat.
+ Mechy - Zasiadając za sterami Mecha poczułem stare dobre czasy, kiedy to kamieniem
milowym dla Mechów w FPS-ach był Red Faction II. IMO w Project Origin, Mechy to prawdziwe
dzieło sztuki, na marę Riddicka, albo i lepiej. ;]
+ Uzbrojenie - Nie wszystkie bronie zmieniły się na plus, ale większość przeszła
bardzo korzystne zmiany, co mnie bardzo cieszy (ale o tym szerzej napiszę innym razem).
+ Dźwięk - Co tu dużo pisać, muzyka to istny raj dla uszu, nieraz byłem zachwycony
tym co usłyszałem (a tego się naprawdę nie spodziewałem), natomiast same odgłosy broni
i otoczenia też są bardzo dobre.
+ Grafika - Myślałem, że będzie z tym nie najlepiej, ale na szczęście wyszło bardzo
ładnie, właściwie nie ma się czego przyczepić (no może oprócz drzew xD).
+ Multi - jest całkiem przyzwoite (o tym niedługo jeszcze wspomnę).

minusy:

- Konsolowość - ;/
- Liniowość - Przydało by się w końcu to zmienić.
- Trudność - a właściwie to jej brak, bo nawet jak pojawi się jakieś trudniejsze
miejsce do przejścia, to wynika to raczej z konsolowości tego tytułu, a nie z trudności
w pełnym znaczeniu tego słowa.
- Multi - Gdzie do cholery podziało się prawdziwe F.E.A.R.-owskie Multi ?!! ;/
- Całkiem sporo drobiazgów, takie jak: kretyński system rzucania granatów, niewidzialne
ściany, niedopracowane wykrywanie kolizji itd.

PS. To by było na tyle. Mam nadzieję, że o niczym ważnym nie zapomniałem.


Uczepie się tylko jednego :
A JAK NIBY FEAR MIAŁBY BYĆ NIELINIOWE? TO nie jest aRPG ani cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 02:45, Kizibono napisał:

> No właśnie...a co z Fettelem, duchem Almy (był tylko kilka razy), Jankowskim, Jin
i resztą?
> Co z 1 prototypem?
> We don''t know.

Spoiler

Fettel nie żyje, zabiliśmy go w pierwszej części, pierwszy prototyp czyli my w pierwszej
części najprawdopodobniej nie żyje (zginął w wypadku helikoptera, koniec pierwszej części)
Jankowski także po prostu zginął, Jin ? tak naprawdę i tak nie miała nic do roboty, duch
almy ? jaki duch Almy ?


Dla mnie wszystko wydaje się jasne.

Spoiler


spoiler: [Alma miała ducha w wieku 8 lat i ciało w wieku 15, było takie coś, pamiętacie? Poza tym Alma umarła i ma się dobrze, Fettel mógłby podobnie prawda? EXP i PM należy ignorować jeśli chodzi o fabułę. Poza tym mam podejrzenie, że dziecko Almy mogłoby być synem 1 prototypu... cholera wie jak ona się rozmnaża)



Co wiemy?
Spoiler

Alma jest w ciąży.
Wiemy, że nie wiemy co się stało z 1 prototypem.
Fettel jest martwy...ale czy to może go powstrzymać?
Beckett jest "ukochanym" Almy.


Właściwie to założe się że 3 cześć rozwiąże cały ten supeł tajemnic i zagadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 11:00, SegaPL napisał:

Mam pytanko:

Jak moge najlepiej zabic tych zombiakow i tego ktory pozywa jych od nowa?


Lej cały czas w tego co ich przyzywa. Hardy jest z 3 magazynki na jego pójdą. Kiedy zacznie krzyczeć to uciekaj, bo ciebie zrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 11:00, SegaPL napisał:

Mam pytanko:

Jak moge najlepiej zabic tych zombiakow i tego ktory pozywa jych od nowa?

Ja tylko jeszcze dopowiem, że najlepiej jeszcze przed atakiem rzucić w niego zwykły granat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 11:21, marcinshinoda napisał:

> Mam pytanko:
>
> Jak moge najlepiej zabic tych zombiakow i tego ktory pozywa jych od nowa?

Lej cały czas w tego co ich przyzywa. Hardy jest z 3 magazynki na jego pójdą. Kiedy zacznie
krzyczeć to uciekaj, bo ciebie zrani.


Ok, dzienki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2009 o 00:13, Leos8 napisał:

Uczepie się tylko jednego :
A JAK NIBY FEAR MIAŁBY BYĆ NIELINIOWE? TO nie jest aRPG ani cRPG.

W Project Origin z racji jedynej w swoim rodzaju i specyficznej fabuły, nie można było liczyć na alternatywne zakończenia, ale alternatywne ścieżki do celu mogłyby się przecież pojawić, to by zachęciło graczy do ponownego przejścia singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie dotyczące FEAR i Steam.
Od 13 lutego FEAR miał być dostępny w europie. Ja wchodząc na steam nie mogę kupić FEAR, nie mam podanej nawet ceny... czemu tak jest? czy u was jest tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo i tak gra jest instalowana przez steam

Poza tym masz szczęście że nie kupiłeś poprzez steama , byś za grę zapłacić z 230 zł , a w sklepie można grę kupić za 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 00:19, Leos8 napisał:

Spoiler


spoiler: [Alma miała ducha w wieku 8 lat i ciało w wieku 15, było takie coś, pamiętacie?
Poza tym Alma umarła i ma się dobrze,

Spoiler

Alma nie umarła, umarło jedynie jej ciało, w wieku 26 lat była zbyt potężna i jej ojciec odłączył ją od aparatury, myśleli, że ją zabili, niestety mylili się umarło tylko jej ciało.


>Fettel mógłby podobnie prawda?
Spoiler

Nie, definitywnie nie, on nie był tak potężny, jednak myślę, że jeżeli będzie kontynuacja to możemy spotkać Fettela to naprawdę świetna postać.

Dnia 17.02.2009 o 00:19, Leos8 napisał:

Spoiler

Poza tym mam podejrzenie, że dziecko Almy mogłoby być
synem 1 prototypu... cholera wie jak ona się rozmnaża)


Spoiler

Dziecko zwiadowcy ? niby na jakiej podstawie tak twierdzisz ? przecież dziecko jest Becketa, można wywnioskować i pomyśleć logicznie kiedy na koniec gry kładzie dłoń Becketa na brzuchu, jest więcej faktów na to wskazujących ale już nie chcę mi się o nich pisać wystarczy pomyśleć.

Dnia 17.02.2009 o 00:19, Leos8 napisał:

Co wiemy?

Spoiler

Alma jest w ciąży.
Wiemy, że nie wiemy co się stało z 1 prototypem.
Fettel jest martwy...ale czy to może go powstrzymać?
Beckett jest "ukochanym" Almy.


Ameryki nie odkryłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:11, Crew 900 napisał:

No bo i tak gra jest instalowana przez steam

Poza tym masz szczęście że nie kupiłeś poprzez steama , byś za grę zapłacić z 230 zł
, a w sklepie można grę kupić za 100 zł


tu nie chodzi o to że chcę kupić na Steam tylko o to czemu jest niedostępna, mimo że być powinna
na głowę musiałbym upaść by tam kupować, zwłaszcza teraz :E
w ogóle to Steam jest trochę skopany... np. wstrzymuję ściąganie jakiejś gry a to dalej sciąga... a potem się dziwie czemu mam lagi w L4D :/


no i jeszcze jedno. FEAR 2 na PS3, czy warto kupić i pograć na konsoli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 15:23, Kizibono napisał:

>

Spoiler


> spoiler: [Alma miała ducha w wieku 8 lat i ciało w wieku 15, było takie coś, pamiętacie?

> Poza tym Alma umarła i ma się dobrze,

Spoiler

Alma nie umarła, umarło jedynie jej ciało, w wieku 26 lat była zbyt potężna i jej
ojciec odłączył ją od aparatury, myśleli, że ją zabili, niestety mylili się umarło tylko
jej ciało.


>Fettel mógłby podobnie prawda?
Spoiler

Nie, definitywnie nie, on nie był tak potężny, jednak myślę, że jeżeli będzie kontynuacja
to możemy spotkać Fettela to naprawdę świetna postać.


>
Spoiler

Poza tym mam podejrzenie, że dziecko Almy mogłoby być
> synem 1 prototypu... cholera wie jak ona się rozmnaża)


Spoiler

Dziecko zwiadowcy ? niby na jakiej podstawie tak twierdzisz ? przecież dziecko jest
Becketa, można wywnioskować i pomyśleć logicznie kiedy na koniec gry kładzie dłoń Becketa
na brzuchu, jest więcej faktów na to wskazujących ale już nie chcę mi się o nich pisać
wystarczy pomyśleć.


> Co wiemy?
>
Spoiler

Alma jest w ciąży.
> Wiemy, że nie wiemy co się stało z 1 prototypem.
> Fettel jest martwy...ale czy to może go powstrzymać?
> Beckett jest "ukochanym" Almy.


Ameryki nie odkryłeś.


w F.E.A.R dawno nie grałem, widać trochę zapomniałem. Trochę więcej niż trochę.

Na jakiej podstawie tak twierdzę? na żadnej, po prostu przeszło mi to przez głowę.

Spoiler

Owszem, wszystko wskazuje na to, że to dziecko Bukieta. Ale różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować