Zaloguj się, aby obserwować  
Light_Prince

F.E.A.R. 2: Project Origin - Temat Ogólny

1659 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 20:51, Dominik000 napisał:

Z filmów raczej będzie to samo co w F.E.A.R. czyli mało przeciwników. To jest największy minus
f.e.a.r.''a!!!!!!!! Nie wiem jak jest w dodatku. Pewnie amunicji będę miał cały czas pęłną
jak w FEAR2. Kupie tylko jak będzie w czasopiśmie.


To się naczekasz. Ja nie uważam, że w F.E.A.R było mało wrogów. Jeśli chcesz dużo przeciwników to sobie zagraj w Painkiller albo inną naparzankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie wymagać PS3 lub X360 ;) . A tak serio to wymagania, oglądając trailer, nie będą dużo większe niż w "jedynce". W sumie to jest to ten sam silnik, więc pójdzie wszystkim, którym szła "jedynka" ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 21:15, MajorZero napisał:

> Z filmów raczej będzie to samo co w F.E.A.R. czyli mało przeciwników. To jest największy
minus
> f.e.a.r.''a!!!!!!!! Nie wiem jak jest w dodatku. Pewnie amunicji będę miał cały czas pęłną

> jak w FEAR2. Kupie tylko jak będzie w czasopiśmie.

To się naczekasz. Ja nie uważam, że w F.E.A.R było mało wrogów. Jeśli chcesz dużo przeciwników
to sobie zagraj w Painkiller albo inną naparzankę.

Dlatego wolę painkillera od krótkiego fear''a. W pk są fajne karty tarota i multi mi działa bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 16:06, Vormulac napisał:

Nowe screenshoty z gry. Zapowiada się nieźle, wymagania za duże raczej nie będą. :)


no no screeny robią wrażenie jak pierwsze screeny z FEAR 1 kilka lat temu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:24, Revan007 napisał:

Żeby było więcej grozy,a strachu niż akcji.

Według mnie powinni wywalic tą dziewczynkę bo po większej walce zawsze był nudny wątek pseudo grozy w wykonaniu tego czarnowłosego bachora. Powinni skupic się tylko na walce bo to jest esencja tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:46, owczar4 napisał:

> Żeby było więcej grozy,a strachu niż akcji.
Według mnie powinni wywalic tą dziewczynkę bo po większej walce zawsze był nudny wątek pseudo
grozy w wykonaniu tego czarnowłosego bachora. Powinni skupic się tylko na walce bo to jest
esencja tej gry.


Np: duchach???:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na screeny dochodzę to wniosku że grafika się wiele nie zmieniła. Mam nadzieję że twórcy zdecydują się na zwiększenia znaczenia grozy w grze bo w pierwszym F.E.A.R zrobiło to na mnie mieszane wrażenie, niezbyt to straszne było, nie podskakiwałem ze strachu ani nie uciekałem od komputera, nawet trudno mi sobie przypomnieć czy właściwie odczuwałem jakiś prawdziwy strach grając w tą grę. Szczerze to coś wątpię w nich, chyba nie uda im się mnie nastraszyć :]. Ale oby przynajmniej zrobili dobrą grę akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 15:21, Konował napisał:

Patrząc na screeny dochodzę to wniosku że grafika się wiele nie zmieniła.

W sumie to niby nie ma podstaw do zmiany (na lepsze) grafiki - gra budowana jest na tej samej wersji engina co pierwsza część. Podrasują co trzeba i już mamy kolejną grę... Plusem mogą być małe wymagania sprzętowe.

I trzy kolejne screenshoty, tym razem duża rozdzielczośc 1920x1080.

20071222190718

20071222190805

20071222190842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 19:09, Vormulac napisał:

> Patrząc na screeny dochodzę to wniosku że grafika się wiele nie zmieniła.
W sumie to niby nie ma podstaw do zmiany (na lepsze) grafiki - gra budowana jest na tej samej
wersji engina co pierwsza część. Podrasują co trzeba i już mamy kolejną grę... Plusem mogą
być małe wymagania sprzętowe.

I trzy kolejne screenshoty, tym razem duża rozdzielczośc 1920x1080.


Ten potwór na 3 screenie to ciała zmarłego czy w grze będą zombie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 16:03, Virus 500 napisał:

Jaka będzie Historia tej gry ?? Czy to kontynuacja Fear Extraction Point ?


Kontynuacją EP jest PM jak się nie mylę. A Project Origin ma się dziać pół godziny przed końcem 1szej części. Bynajmniej jest tak napisane na angielskiej wikipedii:
Cytat:
"thirty minutes before the ending of F.E.A.R"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 06:39, FurryThales napisał:

> Jaka będzie Historia tej gry ?? Czy to kontynuacja Fear Extraction Point ?

Kontynuacją EP jest PM jak się nie mylę. A Project Origin ma się dziać pół godziny przed końcem
1szej części. Bynajmniej jest tak napisane na angielskiej wikipedii:
Cytat:
"thirty minutes before the ending of F.E.A.R"


Nie, kontynuacją EP nie jest PM. W PM dostajemy całkowicie nowego bohatera i inną historię. Oczywiście walczymy też ze starymi przeciwnikami, ale także z nowymi. Mamy okazje odwiedzić znaną nam z jedynki Firmę ATC, oraz stacje metra z dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować