Zaloguj się, aby obserwować  
nejman1jakub

Używane gry

10 postów w tym temacie

witam! kupiłem troszkę gierek niektóre wygrałem wszystkie są w stanie idealnym wszystkie moje gry można obejrzeć w dziale używki a sprzedaje je ponieważ nie przypadły mi do gustu. zapraszam chętnych do zakupów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 19:30, nejman1jakub napisał:

witam! kupiłem troszkę gierek niektóre wygrałem wszystkie są w stanie idealnym wszystkie
moje gry można obejrzeć w dziale używki a sprzedaje je ponieważ nie przypadły mi do gustu.
zapraszam chętnych do zakupów!!!



"Nie umieszczaj reklam, ofert i innych wypowiedzi typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę zaprosię na... / pragnę poinformować o... Forum nie jest tablicą ogłoszeń!" by Regulamin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 19:32, bojanzaw napisał:

> witam! kupiłem troszkę gierek niektóre wygrałem wszystkie są w stanie idealnym wszystkie

> moje gry można obejrzeć w dziale używki a sprzedaje je ponieważ nie przypadły mi do gustu.

> zapraszam chętnych do zakupów!!!



"Nie umieszczaj reklam, ofert i innych wypowiedzi typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę
zaprosię na... / pragnę poinformować o... Forum nie jest tablicą ogłoszeń!" by Regulamin :P

Ano słuszna uwaga masz + hehe:) pozdro dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 19:30, nejman1jakub napisał:

witam! kupiłem troszkę gierek niektóre wygrałem wszystkie są w stanie idealnym wszystkie
moje gry można obejrzeć w dziale używki a sprzedaje je ponieważ nie przypadły mi do gustu.
zapraszam chętnych do zakupów!!!

podaj tytuły tych gier bo inaczej nici z tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 19:30, nejman1jakub napisał:

witam! kupiłem troszkę gierek niektóre wygrałem wszystkie są w stanie idealnym wszystkie
moje gry można obejrzeć w dziale używki a sprzedaje je ponieważ nie przypadły mi do gustu.
zapraszam chętnych do zakupów!!!


Zamieszczanie reklam jest zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 20:05, Budo napisał:


Zapraszam do przeczytania regulaminu, nie umieszczamy tutaj ogłoszeń.
Zamykam.

Budo prawie godzine temu napisaleś, że zamykasz ten temat, a ja ciągle moge pisac jak to się dzieje :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować