Zaloguj się, aby obserwować  
upiordliwy

Wasza Przeglądarka

572 postów w tym temacie

Widzę że większość gramowiczów wybiera firefoksa...Ja stawiam na operę i zapewniam że jak się z nią oswojcie to firefoxa odinstalujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam na przemian a właściwie to naraz dwóch przeglądarek, Firefox i Safari. Obydwie jak dla mnie są dobrymi przeglądarkami i nie miałem z nimi jak dotąd żadnych problemów. Płynnie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Firefoxa chociaż wkurza mnie to, że nie można przywrócić sesji chwile po wyłączeniu przeglądarki tak jak w Operze. Internet Explorer tylko jak robie sobie podgląd strony w HTML

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firefox, Firefox,Firefox, Opera. Czasem, tak dla odmiany, używam Opery, bo też jest dobra, a co najmniej 5 razy lepsza od IE. IE przydaje się tylko wtedy, gry Firefox i Opera z niewyjaśnionych przyczyn nie potrafią otworzyć jakiejś strony internetowej - czyli bardzo rzadko, prawie nigdy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 22:26, Panki2000 napisał:

Ja używam Firefoxa,a mam jeszcze pytanie w której przeglądarce było otwieranie w kartach pierwsze??

Netscape lub opera chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mocillla Fajerfoks" oczywiście i żadna inna. Opera się nie nadaje, ponieważ za dużo zbędnych opcji, a IE jest powolny i nie odtwarza niektórych formatów, co powuduje długie ładowanie, a ja wolę przeglądareczkę łatwą w obsłudze. I do tego nie trzeba otwierać nowych okienek bo jest takie coś jak karty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:21, Silveren napisał:

I do tego nie trzeba otwierać nowych okienek bo
jest takie coś jak karty ^^

Opera też to ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 23:39, Belmundo napisał:

> I do tego nie trzeba otwierać nowych okienek bo
> jest takie coś jak karty ^^
Opera też to ma


Ale powiedz: Co mnie to obchodzi ?!

Mozilla tak jak wspomniał jeden: szybka, bezpieczna, niezawodna i dodam jeszcze: prosta obsługa!
Mozilla: Respect!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opera jest ładniejsza bardziej wydajna, ta obsługa gestów myszy taka wygodna, i jeszcze gdy zamkniesz program to sesja się nie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować