Zaloguj się, aby obserwować  
upiordliwy

Wasza Przeglądarka

572 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2007 o 20:24, Lukas813 napisał:

Internet Explorer 7 nie ma lepszej przeglądarki.


HaHaHaHa !!! :D Rozbawiłeś mnie na maxa xD

FireFox rlzzz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozilla Firefox to najlepsza przeglądarka.

Fajne są zakładki i bardzo szybko wchodzę na potrzebne strony np. Ogame czy Gram.pl.

I już się nie męczę z wpisywaniem strony tak jak w Exploerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam Mozilli i Safari :) Miałem kiedyś Opere, ale tylko przez tydzień :P IE muszę używać na informatyce, bo nauczyciel się boi, że jak pobiore Mozille, to komputer się zepsuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozilli Firefox używam na bieżącą, jest najlepsza
IE raz na tydzień jak nie moge wysłać maila
Opere mialem kilka miesięcy ale po prostu mnie denerwowala - ciągle jakieś błędy wyskakiwaly
Morał z tego taki ze Firefox jest nie do pobicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam na zmianę Mozilli Firefox 2 i Opery 9. W niektórych sytuacjach lepsza jest ta, a w niektórych ta. Ale zazwyczaj gdy wchodzę na forum.gram.pl to używam Firefox-a. A dlaczego ? A dlatego, że podkreśla błędy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisek rządzi zwłaszcza w odsłonie 2.0 :P korektor błędów jest niezastąpiony :) Stabilna, bezpieczna, wygodna w obsłudze, przejrzysta - najlepsza przeglądarka :) Opera mi sie nie spodobała. Gdy zainstalowałem ją na próbę, zacząłem się w niej gubić a i parę zawieszeń tez udało mi się złapać :P O makrositku IE nie będę się wypowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 20:46, Meykan napisał:

Mozilla Firefox to najlepsza przeglądarka.

Fajne są zakładki i bardzo szybko wchodzę na potrzebne strony np. Ogame czy Gram.pl.

I już się nie męczę z wpisywaniem strony tak jak w Exploerze.

moja to IE7 a poza tym da sie i IE wstawiać odnośniki poprostu kasujesz wszystko z ulubione -->łącza i wstawiasz co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozzlla dla mniej wtjamniczonych jest bardzo odpowiednia, dla tych tych bardziej doświadczonych lepszym wyborem jest Opera. Która posiada wiele opcji bardzo przydatnych ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować