Zaloguj się, aby obserwować  
Sad_Statue

Baldur's Gate 3

77 postów w tym temacie

Ja chyba zbojkotuje BG3(d) i nie zalicze tego tytulu do sagi Baldurs Gate.Bo w jaki sposob gra w 3D moze miec wspolnego z ta kultowa saga? Raczej nie kupie ale jako fan zagram zeby poprostu znac gre ktora nosi tytul legendy rozrywki elektornicznej.

P.S
Informacje o BG3 sa tak niepewne ze wcale nie jestem pewien czy powstanie.Wiem jednak napewno ze absurdem jest sytuacja w ktorej BioWare ma mozliwosc kontynuacji sagi po staremu a tworzy ja na wspolczesnie.DLa mnie rownie dobrze mogliby wogole nie robic jesli ma byc w 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, ze bojkot można zrobić, owszem, ale dopiero jak gra BĘDZIE i będzie DO DUPY. Zakładanie z góry, ze się nie uda, mija się z celem. Proponuję podejście "mamy nadzieję na najlepsze ale przygotowujemy się na najgorsze", zamiast obrażania się na grę, która jeszcze nie wyszła, więcej - nie jest jeszcze w produkcji, a dopiero w planach.

Aczkolwiek co do jednego trzeba być solidarnym - BOO musi wrócić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy, po pierwsze - niech jakiś moderator poprawi błąd w tytule.
Po drugie - odświeżam, bo z chęcią zobaczyłbym jakąś dyskusję o potencjalnej kontynuacji, a że ostatnio różne ploteczki i niedomówienia się pojawiły... Warto rozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 17:19, Sad_Statue napisał:

Dwie sprawy, po pierwsze - niech jakiś moderator poprawi błąd w tytule.


Po pierwsze istnieje odpowiednia droga by poprosić Moderatora o korektę tematu :P

Dnia 02.03.2012 o 17:19, Sad_Statue napisał:

Po drugie - odświeżam, bo z chęcią zobaczyłbym jakąś dyskusję o potencjalnej kontynuacji,
a że ostatnio różne ploteczki i niedomówienia się pojawiły... Warto rozmawiać ;)


Nawet jeśli powstaje część trzecia, to wątpię by mechanika gry była taka sama jak w pierwszych dwóch częściach gry, pewnie wiele rzeczy zmienią i uproszczą a w dodatku żyjemy w erze DLC, więc i tego można się spodziewać. Wniosek nie czekam na część trzecią ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to nawet jestem podekscytowany ta wiadomoscia. Chyba bardziej niz jezeli to mialoby byc BG3. Trzeciego Baldura mogliby ciezko spieprzyc, a tutaj biora to co wszyscy kochamy i dodaja (mam nadzieje) nowe mozliwosci, ladniejsza grafike (nadal 2d). Najpewniej zrobia to na najnowszym DnD. Jezeli wszystko bedzie jak nalezy, to mamy gre na nastepne 15 lat. Wszystko wyjdzie w praniu, licze tylko na to, ze nie kaza nam na to czekac kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:10, Noirr napisał:

Szczerze powiedziawszy to nawet jestem podekscytowany ta wiadomoscia. Chyba bardziej
niz jezeli to mialoby byc BG3. Trzeciego Baldura mogliby ciezko spieprzyc, a tutaj biora
to co wszyscy kochamy i dodaja (mam nadzieje) nowe mozliwosci, ladniejsza grafike (nadal
2d). Najpewniej zrobia to na najnowszym DnD. Jezeli wszystko bedzie jak nalezy, to mamy
gre na nastepne 15 lat. Wszystko wyjdzie w praniu, licze tylko na to, ze nie kaza nam
na to czekac kilka lat.


Nope - DnD będzie 2 jak w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:50, Noirr napisał:

> Nope - DnD będzie 2 jak w oryginale.

A skad taka informacja?


Twitter Trenta:

- We''re using the latest code from BGII Thronw of Bhall as our base, so everything in BG II and ToB will be there + what we add

- 1st rule of #bgee Don''t break the fun. We''re using the 2nd Edition D&D rules.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 22:54, Oxva napisał:

...


K, w sumie i tak ludzie sa przyzwyczajeni do adnd. Ciekawi mnie jak rozwiaza sprawe modow. Obstawiam, ze aktualne weidu nie bedzie wspolpracowac z nowym Baldurem, a juz nie wyobrazam sobie grania bez niektorych modow (utrudniacze itp). Oby zostawili otwarta furtke dla modmakerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 23:03, Noirr napisał:

> ...

K, w sumie i tak ludzie sa przyzwyczajeni do adnd. Ciekawi mnie jak rozwiaza sprawe modow.
Obstawiam, ze aktualne weidu nie bedzie wspolpracowac z nowym Baldurem, a juz nie wyobrazam
sobie grania bez niektorych modow (utrudniacze itp). Oby zostawili otwarta furtke dla
modmakerow.


http://twitter.com/#!/TrentOster -> Skarbnica wiedzy na temat remake''u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z instalacją gry Baldur''s Gate. Po zainstalowaniu gry na Windows 8 64 bit-owy wyskakuje nastepujaca inf

Beam Dog Player

You have signed out of the Beam Dog Player. Pleas sign in and try again.

po wcisnieciu ok

Application corrupt.

Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować