Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

Że tak się jeszcze wtrące do sprawy Mogrima - "a nie mówiłem?" :-P

Teraz sam juz wiem jak to z nim dokłądnie jest. Żałuje i to bardzo, że wogołe w innym wątku zaczynałem z nim sie wdawać w jakikolwiek "słowo tok". Wsród wielu epitetów, którymi możan byo go opisać dodaje jeszcze jeden: krzykacz.
Nie biorę tego z kosmosu. Juz pierwsza jego odpowiedź w dyskusji z Tobą nasuneła mi takie skojarzenia... Wg jego każdy dowód, argument, teoria sprzeczne z jego zamkniętym w pudełku światopoglądem to: kłamstwo, "za małe <cos>", margines, itp, itd. Poterm przechodzi do kontrofensywy atakujac ludzi epitetami w stylu: "kłamca", czy "dziecko", sam przy tym nie wskazujac żadnego dorosłego poziomu.

Przepraszam za ten offtop, ale musiało to kiedyś wyjść... ;-)

Do tematu to w dalszym ciągu jestem za LiDem. W obecnej sytułącjji nie widzę lepszego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Niemcy powinni nam wypłacać odszkodowanie za straty wojenne, a nie robić z nas swojego podnóżka.
.

To idąc tym tropem jeszcze: Rosjanie, Ukraińcy, Szwedzi, Austriacy, Mongołowie itd... itd... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 19:03, axe1971 napisał:

Nie myl dwóch róznych rzeczy: wiarygodności informacji przekazywanych (lub nie) przez
poszczególne telewizje (od razu zastrzegam: nie mam zamiaru polemizować która z telewizji jest
bardziej lub mniej obiektywna ;) oraz sondaży.
Sondaży nie robi telewizja. Ani TVP ani żadna inna ;) Aby się nie powtarzać - rzuć okiem
na moje poprzednie posty :)


Telewizja sondaży nie robi, ale może pokazać ten który jest dla niej ( lub władzy ) wygodny i w ten sposób wpływać na opinię publiczności. Nie mylę pojęć, chodziło mi o pokazanie że TVP również moze być nieobiektywna, zarówno poprzez sondaże jak i przez wybiórcze przekazywanie informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Podczas mojej prawie dwudniowej nieobecności wiele się tu działo, jednak nie sposób mi się
do wszystkiego odnieść, więc wtrącę się do najnowszych postów :)

Patrząc na to, co napisałeś poniżej, zaczynam żałować że ta nieobecność nie była dłuższa. Odpiszę, ale po raz ostatni. Bo z Lukiem da się dyskutować, z Tobą można się tylko przekrzykiwać. A jako, że PiSiory są dobrymi krzykaczami, więc spasuję.

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Miały się nimi zająć, ale NIE tylko nimi.

Ale miały się zająć PRZEDE WSZYSTKIM nimi.

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Faktem jest, że 75% spraw dotyczy pijanych kierowców, którzy są raczej bardziej niebezpieczni od "kiboli".

Na osiedlu, na którym mieszkam NIGDY nie spotkałem się ze śmiertelną ofiarą wypadku spowodowanego przez pijanego kierowcę. Spotykam się natomiast, i to w regularnych i bynajmniej nie długich odstępach czasu, ze śmiertelnymi ofiarami pobić i pomeczowych zadym. I to moje osiedle bynajmniej nie jest odosobnione zarówno w mieście jak i całym kraju.

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Jak każdemu z nas wiadomo po debacie,
Kwaśniewskiego nie ruszają ofiary śmiertelne spowodowane przez ludzi z promilami. Mam nadzieję,
że zwolennicy Tuska i spółki mają inne do tego podejście.

Mnie też mało ruszają, na świecie codziennie ginie więcej ludzi z głodu, pragnienia, AIDS i innych a nikt wokół tego takiego szumu nie robi.

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Tak, ale słupki statystyczne z czegoś musiały powstać, nieprawdaż?

Prawdaż; mogły powstać na takiej samej zasadzie jak wyniki "demokratycznych" wyborów na Białorusi. "Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy", nieprawdaż? :P

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Masz rację... ono nie jest dobre - ono jest bardzo dobre.

Panie, pieprzysz pan od rzeczy, tyle tylko powiem. Bo w miejscu, w którym ja poparłem swoje poglądy, Ty rzucasz tylko puste i bzdurne hasła.

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Powiedział świętą prawdę i proszę, nie zmuszajcie mnie do kolejnego razu powtarzania tego zdania:
Niemcy powinni nam wypłacać odszkodowanie za straty wojenne, a nie robić z nas swojego podnóżka.
. Niemcy robią się coraz bardziej bezczelni w stosunku do Polski, a wy jeszcze ich bronicie?!

Po pierwsze, ja nie bronię Niemców tylko całej UE, która musi(ała) użerać się z Kaczyńskimi.
Ja nie twierdzę, że Kaczyński nie miał racji. Ja twierdzę (a raczej powtarzam po zagranicznych obserwatorach, bo według mnie mają stuprocentową rację), że współczesną Europę należy budować patrząc w przyszłość, a nie rozdrapując rany z przeszłości.
To tak samo, jak było z dziadkiem Tuska albo, bardziej na czasie, Gunterem Grassem. Po co, na litość boską, wytykać komuś błędy sprzed ponad pół wieku?

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

WTF?!?!?! Teraz widać - jaka PO, tacy i jej zwolennicy.

Masz rację. Wybacz, że zwolennicy PO nie są tak jak PiS albo jego słynni koalicjanci.

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Broń nas Panie Boże przed rządami i
lewicy i PO! Oby nigdy władzy nie dostali ludzie, którzy lgną do Niemiec jak pies do swojego
pana!

Po raz wtóry - masz rację. Po co utrzymywać dobre stosunki z, bądź co bądź, potężnymi i wpływowymi sąsiadami. Lepiej się zamknąć na wpływy zewnętrzne i utrzymywać kraj w izolacji, przełamując ją co jakiś czas lizaniem dupy "Jerzemu Krzakowi".

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Właśnie zaczęli to robić jako pierwsza formacja polityczna w Polsce...

A czy ja temu przeczę? Ja się tylko pytam o przyczynę i cel. Poza tym mam lepsze sposoby walki z korupcją - biorąc przykład z Chińczyków należy wieszać i rozstrzeliwać każdego polityka, który przyjął łapówkę! 100% skuteczności!

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

ale cóż, politykom PO
to również przeszkadza i kłamliwie wykorzystują prawidłowe działania rządu i prokuratury do
celów politycznych.

W jaki sposób?
Swoją drogą - mało brakowało, a PiS wykorzystałby uroczystości upamiętniające ofiary Katynia do swojej kampanii wyborczej, więc o wykorzystywaniu nie pisz już ani słowa.

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Powtarzasz bzdury, które usłyszysz od swoich "guru" z PO

Powtarzasz bzdury, które usłyszysz od swoich "guru" z PiS.
Nie ma to, jak merytoryczna dyskusja z Twojej strony.

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Szczekają na TVP, a to im odpowiada... typowe zachowanie zwolenników jak i lewicy jak i PO

"Szczekają" to możesz pisać o swoich znajomych, jeśli Ci na to pozwolą. Poza tym, ja na TVP nigdy nie narzekałem.

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Zapewne wygrają. Modlić się tylko trzeba aby bezwzględną ilością głosów.

O tak. Modlić. Ojciec Dyrektor zapłać.

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Jeśli nie rozumiesz ich znaczenia to wpisz ten skrót w "google" tam na pewno odnajdziesz odp.
na swoje pytania.

Sigh. Zamilcz już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam o tym obiektywizmie mediów i się zastanawiam nad jednym, co kto uważa za obiektywizm? przecież nie ma czegoś takiego jak obiektywizm (a przynajmniej trudno o coś takiego co można jednogłośnie uznać za obiektywne), dla każdego bardziej obiektywne będzie medium, które jest bliższe jego własnym poglądom, a dziennikarze to także ludzie i każdy relacjonuje coś w taki sposób w jaki sam coś widzi, a na jego punkt widzenia wpływają zarówno wszelkie doświadczenia życiowe, charakter i poglądy polityczne i nie ma czegoś takiego jak 100% obiektywizm w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

> itp, jeśli uważasz, że podejście Kaczyńskich do polityki zagranicznej jest dla Polski
dobre.
Masz rację... ono nie jest dobre - ono jest bardzo dobre.


Ciekawa opinia... A może podasz jakiś przykład tego dobra która nas spotyka ?

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

WTF?!?!?! Teraz widać - jaka PO, tacy i jej zwolennicy. Broń nas Panie Boże przed rządami i
lewicy i PO! Oby nigdy władzy nie dostali ludzie, którzy lgną do Niemiec jak pies do swojego
pana!


Po pierwsze czemu uważasz że będą rządy PO i lewicy ? Jak widać propaganda PiSu przynosi sukcesy. Na razie oprócz bredni Kaczyńskiego na ten temat, nikt o tym nie mówi. Rozumiem że PiSowi wygodnie przed wyborami straszyć ludzi czymś takim ( bo to tylko gra przedwyborcza jak byś nie zauważył ), ale chyba niektórzy już zapomnieli że to właśnie Kaczyński zrobił koalicję z populistami, złodziejami i przęstępcami. I taki człowiek śmie mówić innym z kim mogą, a z kim nie mogą zawierać koalicji...
Po drugie, co to za brednie o lgnięciu do Niemiec ? O czym Ty gadasz ? Zastanów się zanim coś bezmyślnie powtórzysz za Kaczyńskimi....

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Właśnie zaczęli to robić jako pierwsza formacja polityczna w Polsce... ale cóż, politykom PO
to również przeszkadza i kłamliwie wykorzystują prawidłowe działania rządu i prokuratury do
celów politycznych.


Cóż, jeżeli tak stawiasz sprawę, to zauważ ze PiS robi dokładnie to samo, czyli wykorzystuje prokuraturę do własnych celów politycznych. Tylko że chyba masz klapki z jednej strony bo oczywiście tego nie widzisz. A moze uważasz że PiSowi wolno tak robić bo oni to "ci dobrzy" i robią to w słusznym celu. Powiem szczerze że spodziewałem się więcej uczciwości po PiSie i panu Ziobro. Jak się okazało, jedyne co się zmieniło to władza i "nietykalni". Kiedyś byli to panowie z SLD, teraz są to panowie z PiSu. I jeśli można to podaj przykład "kłamliwego wykorzystania prawidłowego działania prokuratury" przez PO.

Dnia 04.10.2007 o 18:52, Mr.Kubu napisał:

Szczekają na TVP, a to im odpowiada... typowe zachowanie zwolenników jak i lewicy jak i PO


Oczywiście jakiekolwiek powody żeby krytykować TVP są wyssane z palca, bo wszystko jest tam w jak najlepszym porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 20:21, hehe napisał:

Telewizja sondaży nie robi, ale może pokazać ten który jest dla niej ( lub władzy ) wygodny
i w ten sposób wpływać na opinię publiczności. Nie mylę pojęć, chodziło mi o pokazanie że TVP
również moze być nieobiektywna, zarówno poprzez sondaże jak i przez wybiórcze przekazywanie
informacji.

1. jeśli chodzi o wybiórczość w prezentowaniu informacji - zapowiedziałem: nie dyskutuję na ten temat :)
2. telewizja nie pokazuje tego sondażu, który jest dla niej wygodny :) - z prostego powodu: ŻADNA firma zajmująca się badaniem opinii nie robi sobie ot tak badania, które może lub nie wykorzystać jakakolwiek telewizja ;) - robi to na zamówienie zleceniodawcy :). To np. telewizja płaci za badanie na dany temat, więc telewizja nie pokazuje WYNIKÓW KTÓRE SĄ DLA NIEJ WYGODNE tylko WYNIKI UZYSKANE PRZEZ OŚRODEK BADAWCZY :). Albo ich nie pokazuje ;) - a to znowu mylenie pojęć ;p (patrz punkt 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi PiSuar niepodobał się tak samo, albo nwet mniej te dwa lata temu. Nieczuję się osobą zmanipulowana przez media. Niechwaląc się uważam sie za jednaz ostatnich osób, którymi media mogły by manipulować. ;-) Po prostu gdy widzę Kaczyńskiego i to co on pitoli, to z czego jest taki dumny to aż mnie skręca. Baaaardzo mnie denerwuje nazywanie czarnego białym, przypisywaie sobie czyjiś zasłóg itp. To jest po prostu oczywista oczywistość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 21:19, axe1971 napisał:

2. telewizja nie pokazuje tego sondażu, który jest dla niej wygodny :)


Wiesz, nie uważam że odbywa się to w taki bezczelny sposób, że telewzji "zamawia" sobie jakiś sondaż, ale na pewno mają jakieś pole manewru. Uważasz że wyniki sondażu zamówione przez np TVN byłyby zbieżne z tymi która zamówi sobie TRWAM :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 21:28, hehe napisał:

Wiesz, nie uważam że odbywa się to w taki bezczelny sposób, że telewzji "zamawia" sobie jakiś
sondaż, ale na pewno mają jakieś pole manewru. Uważasz że wyniki sondażu zamówione przez np
TVN byłyby zbieżne z tymi która zamówi sobie TRWAM :) ?

1. PÓŹNIEJ (to jest - PO wykonaniu zleconego badania) już nie mają :)
2. Oczywiście , że wyniki byłyby takie same pod warunkiem, że metodologia, pytania, itd. (patrz poprzednie posty ;p) byłyby TAKIE SAME :)
A teraz tylko krok by zrozumieć dlaczego wyniki (wydawałoby sie na pierwszy rzut oka identycznych badań) podawane przez różne ośrodki (upowszechniane potem w mediach) - są różne ;)
I tutaj należy zwrócić uwage na baaaardzo ważną, zupełnie ignorowaną przez większość osób powołujących się na "słupki", zasadę. Interpretacja wyników sondaży (np. obserwacja zmian w preferencjach w różnym czasie i cała reszta, którą mozna z nich wyczytać) ma sens tylko wtedy gdy przeprowadzone są przez tę samą firmę, przy wykorzystaniu tej samej metody itd. itd. ...
Ot i wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 21:23, Ceteris Paribus napisał:

Mi PiSuar niepodobał się tak samo, albo nwet mniej te dwa lata temu. Nieczuję się osobą zmanipulowana
przez media. Niechwaląc się uważam sie za jednaz ostatnich osób, którymi media mogły by manipulować.
;-) Po prostu gdy widzę Kaczyńskiego i to co on pitoli, to z czego jest taki dumny to aż mnie
skręca. Baaaardzo mnie denerwuje nazywanie czarnego białym, przypisywaie sobie czyjiś zasłóg
itp. To jest po prostu oczywista oczywistość :-)

Jesli chodzi o premiera to najbardziej mnie śmieszy jego brak poczucia humoru, a także "zasady zobowiązują" - ciekawe do czego http://zasadyzobowiazuja.up.pl/ , zresztą ogólnie ostatnimi czasy coraz mniej polityków ma dystans do życia oraz jakiekolwiek poczucie humoru (poza czarnym humorem - jeśli chodzi o oponentów :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Patrząc na to, co napisałeś poniżej, zaczynam żałować że ta nieobecność nie była dłuższa. Odpiszę,
ale po raz ostatni. Bo z Lukiem da się dyskutować, z Tobą można się tylko przekrzykiwać

Oto i "zwolennik" PO... czasami zabawnie jest poczytać co niektórzy z was napiszą.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Na osiedlu, na którym mieszkam NIGDY nie spotkałem się ze śmiertelną ofiarą wypadku spowodowanego
przez pijanego kierowcę.

OMG! No patrz, a na moim osiedlu ja się spotkałem...

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Mnie też mało ruszają, na świecie codziennie ginie więcej ludzi z głodu, pragnienia, AIDS i
innych a nikt wokół tego takiego szumu nie robi.

Masz specyficzne poczucie humoru... o czym wtedy była mowa człowieku?!

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Prawdaż; mogły powstać na takiej samej zasadzie jak wyniki "demokratycznych" wyborów na Białorusi.
"Nieważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy", nieprawdaż? :P

Znów puściłeś suuper żarcik... hahaha. Widać, jak pięknie dałeś się "ogłupić" przez niektóre media oraz przez niektórych polityków. Szczerzę współczuję.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Panie, pieprzysz pan od rzeczy, tyle tylko powiem. Bo w miejscu, w którym ja poparłem swoje
poglądy, Ty rzucasz tylko puste i bzdurne hasła.

Ok! Od dzisiaj będę w KAŻDYM poście pisał zawsze to samo! Nieważne czy było już to powiedziane, czy nie, ważne aby pieprzyć w kółko zawsze to samo... taka integracyjna zabawa.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Po pierwsze, ja nie bronię Niemców tylko całej UE, która musi(ała) użerać się z Kaczyńskimi.
Ja nie twierdzę, że Kaczyński nie miał racji. Ja twierdzę (a raczej powtarzam po zagranicznych
obserwatorach, bo według mnie mają stuprocentową rację), że współczesną Europę należy budować
patrząc w przyszłość, a nie rozdrapując rany z przeszłości.

Tak! Jesteś super mądry! Oddaj to o co Niemcy proszą! Zwróć im dzieła sztuki, które zostawili gdy spieprzali z naszego kraju z podkulonym ogonem, gdy przegrali wojnę! Daj im wszystko o co poproszą i wara abyś ty coś chciał od nich! Tak, tak, tak - świetny pomysł!

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

To tak samo, jak było z dziadkiem Tuska albo, bardziej na czasie, Gunterem Grassem. Po co,
na litość boską, wytykać komuś błędy sprzed ponad pół wieku?

Nooo... niech Bin Laden ukrywa się przez kilka jeszcze lat, a potem niech wyjdzie i żyje jak gdyby się nic nie stało...

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Po raz wtóry - masz rację. Po co utrzymywać dobre stosunki z, bądź co bądź, potężnymi i wpływowymi
sąsiadami. Lepiej się zamknąć na wpływy zewnętrzne i utrzymywać kraj w izolacji, przełamując
ją co jakiś czas lizaniem dupy "Jerzemu Krzakowi".

Kolejny przykład na chorą już po prostu wiarę we wszystko co się usłyszy w mediach i od "wykształciuchów" z opozycji. Komentarz niepotrzebny.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

A czy ja temu przeczę? Ja się tylko pytam o przyczynę i cel. Poza tym mam lepsze sposoby walki
z korupcją - biorąc przykład z Chińczyków należy wieszać i rozstrzeliwać każdego polityka,
który przyjął łapówkę! 100% skuteczności!

Po raz kolejny: masz bardzo specyficzne poczucie humoru.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

W jaki sposób?
Swoją drogą - mało brakowało, a PiS wykorzystałby uroczystości upamiętniające ofiary Katynia
do swojej kampanii wyborczej, więc o wykorzystywaniu nie pisz już ani słowa.

Nie no! Tu to naprawdę walnąłeś genialną mowę! Znów usłyszałeś bzdurę, która po raz trzystapięćdziesiątyczwarty wyszła z ust jakiegoś polityka lub publicysty i w to ŚLEPO wierzysz. Choć przyznam szczerzę, że w tej sprawie to ja nic podobnego z niczyich ust nie słyszałem. Widocznie twoja wyobraźnia zaczyna działać zbyt intensywnie.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

"Szczekają" to możesz pisać o swoich znajomych, jeśli Ci na to pozwolą. Poza tym, ja na TVP
nigdy nie narzekałem.

Nie wiem czy ty, ale na każdym kroku spotykam się z warczeniem na TVP, a jeśli chodzi o inne "prawie obiektywne" stacje lub gazety to im już nie przeszkadza.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

O tak. Modlić. Ojciec Dyrektor zapłać.

Niech zgadnę - zapewne wierzysz w kosmicznego maibacha, którego ojciec dyrektor podobno posiadał? Jeśli tak to po raz kolejny szczerzę współczuję.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Sigh. Zamilcz już.

Coś z "googlami" nie tak?

hehe

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Ciekawa opinia... A może podasz jakiś przykład tego dobra która nas spotyka ?

Chociażby twardy sprzeciw dla niesprawiedliwych i niekorzystnych zmian, które mają zostać wprowadzone.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Po pierwsze czemu uważasz że będą rządy PO i lewicy ? Jak widać propaganda PiSu przynosi sukcesy.

To widać... nie moja to już wina, że PO oszukuje nawet swoich wyborców. Choć ku twojemu niezadowoleniu powiem, że pan "inteligent" Tusk zapowiedział, że nie wyklucza żadnej koalicji - nawet z lewicą.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

(...)że to właśnie Kaczyński zrobił koalicję z populistami, złodziejami i przęstępcami(...)

Widać propaganda PO przynosi skutki ;) Przypomnę pewien bieg zdarzeń: PO nie godzi się na koalicję z PiS; PiS chce przyspieszonych wyborów, jednak PO się nie godzi; PiS próbuje rządzić poprzez rząd mniejszościowy co jednak nie przynosi korzyści Polsce; PO wciąż nie godzi się na wybory, więc PiS decyduje się na koalicję z LPR i SO. Wniosek: To opozycja jest winna tamtej koalicji. Przyznać jednak muszę, że rad jestem iż do koalicji z PO nie doszło... i oby nigdy tak się nie stało.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

Po drugie, co to za brednie o lgnięciu do Niemiec(...)

Żadne brednie... to po prostu widać, a że ludzie zaślepieni hasłami "cudów gospodarczych i państwa idealnego" tego nie widzą to już nie moja wina.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

(...)czyli wykorzystuje prokuraturę do własnych celów politycznych.(...)

Ciekawe jakich.... powiem tak: podaj przykład, bo bez tego ani rusz.

Dnia 04.10.2007 o 20:25, qrczak90 napisał:

(...)podaj przykład "kłamliwego wykorzystania prawidłowego działania prokuratury" przez PO

Chociażby sprawa Kaczmarka. Chyba najbardziej odpowiedni przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 14:57, Mr.Kubu napisał:

> Po pierwsze czemu uważasz że będą rządy PO i lewicy ? Jak widać propaganda PiSu przynosi
sukcesy.
To widać... nie moja to już wina, że PO oszukuje nawet swoich wyborców. Choć ku twojemu niezadowoleniu
powiem, że pan "inteligent" Tusk zapowiedział, że nie wyklucza żadnej koalicji - nawet z lewicą.


Nie wiem co widać i gdzie to widzisz. To jest nic innego jak zagrywka przedwyborcza PiSu. Wmawia ludziom że PO jest związana z lewicą, żeby zyskać parę punktów. Jakbym na forum wmawiał ludziom przy każdej okazji przez dwa lata, że Mr Kubu jest najlepszym kumplem qrczaka90, to każdy by w to uwierzył. Na takiej samej zasadzie działa PiS.

Dnia 05.10.2007 o 14:57, Mr.Kubu napisał:

Widać propaganda PO przynosi skutki ;) Przypomnę pewien bieg zdarzeń: PO nie godzi się na koalicję
z PiS; PiS chce przyspieszonych wyborów, jednak PO się nie godzi; PiS próbuje rządzić poprzez
rząd mniejszościowy co jednak nie przynosi korzyści Polsce; PO wciąż nie godzi się na wybory,
więc PiS decyduje się na koalicję z LPR i SO. Wniosek: To opozycja jest winna tamtej koalicji.


:)) No pewnie że całemu złu w Polsce jest winna opozycja. Wszytskie niepowodzenia PiSu to wina PO, przecież to oczywista oczywistosć :))

Dnia 05.10.2007 o 14:57, Mr.Kubu napisał:

> Po drugie, co to za brednie o lgnięciu do Niemiec(...)
Żadne brednie... to po prostu widać, a że ludzie zaślepieni hasłami "cudów gospodarczych i
państwa idealnego" tego nie widzą to już nie moja wina.


To kolejna rzecz którą "widać". Nie wiem gdzie to wszystko widzisz i co widzisz ? Na razie to jest tylko kolejny pusty slogan Kaczyńskiego, który konsekwetnie realizuje swoją politykę zniszczenia opozycji. Wmawia ludziom że PO jest związana z lewicą, wmawia że jest na usługach Niemiec. Jednym słowem uosabia w PO wszystkie strachy części narodu. I nie łudź się że on tak myśli. Jemu zależy żeby ludzie tak myśleli ( bo wątpie żeby sam wierzył w takie brednie ) bo w ten sposób pozbywa się najgroźniejszego konkurenta na scenie politycznej. Jak to ujął pan Kurski którego przypadkowo nagrano : "Ciemna masa to kupi...." Myślę że to zdanie najlepiej obrazuję politykę PiSu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 16:55, Darkstar181 napisał:

> Ja uważam tak 70% polaków stanowią ludzie starsi
A tylko 30% to ludzie w średnim wieku, młodzież, i dzieci?
Bredzisz.


Czytałem staty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować