Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Half-Life 2: The Orange Box w sklepie gram.pl

107 postów w tym temacie

Eee... Half-Life 2 mi się nie podobał, Team Fortress 2 - jeśli już mam grać online to lepiej zakupić ET:QW lub UT III jak już wyjdzie (i ulepszę sobie kompa...). Jedyny rarytas jak dla mnie to Portal. W to zagrałbym bardzo chętnie, ale po jedną grę się nie opłaca tego kupować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TF2 - swietna gra gram od 2 tygodni bez przewy :P
wymagania tf2 są troche wyższe do hl2
Pytałem kolesi z valve w środku tylko instrukcja...
HL2 I HL2:EP1 jest za darmo i dostaniedz kod który komuś możesz podarować...
Bedą 3 epizody łacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl rozczarowało mnie troche gdyz jestem zapalonym fanem HL2 oraz wszystkich gier ze stajni Valve
zdazylem zamówic Orange boxa już 4 dni temu w innym sklepie który przysle mi ja dopiero po 12.10.07
no ale już nieda sie z tym nic zrobic nastepnym razem dawajcie opcje pre order szybciej xD !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 16:21, Max Damagee napisał:

[...]Team Fortress 2 - jeśli już mam grać online to lepiej
zakupić ET:QW lub UT III [...]

TF2 jest ponoć znacznie lepsze od ET:QW. Potwierdza to bardzo dużo ludzi którzy grali w TF2 (dostępny w PRE-ORDER''rze w Steami) i grali też w demo ET:QW. Ja sam się wahałem ale teraz wiem, że kupie właśnie Orange Box''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Oficialna polska strona EA podaje, że orange box będzie w sprzedaży 19 października, wcześniej podawano, że rzeczywiście pudełkowa wersja gry będzie w sklepach 12, ale to się zmieniło. Jak to jest z sklepem gram.pl? Jeśli rzeczywiście będziecię tę gre mieli o tydzień wcześniej to kupuje odrazu, jeśli nie to wole poczekać i kupię w mm 19, nie płacąc za przesyłkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ihmo EA olewa Orangeboxa.
Kolesie z Valve
OCTOBER 10TH, 2007 - United States Retail (Unlocks Worldwide on Steam at 12:01AM PST -8GMT)
OCTOBER 12TH, 2007 - Retail Europe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli miałbym kupić orange box to tylko dla Team Fortress 2, bo HL 2 jak dla mnie był nudny jak cholera... przez ponad 2 miechy go przechodziłem grając raz na jakiś czas po 20-25 minut tak mnie nudziła ta gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować