Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie wszyscy chcą być parodiowani

49 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Nadchodząca wielkimi krokami produkcja EA z Homerem i spółką w rolach głównych, czyli The Simpsons Game, obrała sobie za cel sparodiowanie co sławniejszych serii gier wideo. Okazało sie jednak, że niektórzy developerzy nie życzą sobie odniesień do ich pracy w tym tytule.

Przeczytaj cały tekst "Nie wszyscy chcą być parodiowani" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chętnością zagram, jak będę mieć ku temu okazję. Tylko chwilami nie rozumiem dlaczego niektórzy nie chcą być parodiowani, przecież to właśnie może -jedynie- zwiększyć sprzedaż, a nie odwrotnie. Ten obrazek już jest zachętą do zagrania w Simpsons: The Game (jeszcze przydało by się obejrzenie filmu :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie Simpsonów (serial). Gra może być nawet fajna i takie usuwanie kolejnych poziomów, tylko dlatego, że innym producentom parodiowanych gier się to nie podoba, może znacznie odwrócić się przeciwko grze. Wiem, wiem to ich gry, ale trzeba też umieć śmiać się z samego (i ze swoich gier). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny plakacik.. Parodia to jest coś co powinna rozśmieszać każdą stronę, przynajmniej ja tak parodię odbieram. A nie aby krzywdzić drugą osobę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, parodia dobra jest, zwłaszcza ta w Simpsonach zawsze była względnie umiarkowana, a brak poczucia humoru zła rzecz, a umiejętność śmiania z siebie jest ponoć cechą ludzi inteligentnych ; ), ale możliwe, że to tylko podniesiona ręka wykształciucha na przemysł growy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować