Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kane & Lynch... 2!

21 postów w tym temacie

Myślę, że to będzie seria co najmniej tak dobra, jak Hitman. Mam też nadzieję, że postać Tobias Repiera pojawi się epizodycznie w K&L, jak to głoszą plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada si ciekawie, ale... No, chodzi mi o to, zeby nie sie nie przeliczyli, tzn. zapowiedza cala serie, a potem bedzie kleska... Ot, taki moj pesymistyczny swiatopoglad ;-)


PS. Sorry za brak polskich znakow, cos alt nawalil ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całą seria w przygotowaniu, a prace skończą po premierze pierwszej części która okaże się klapą.

W końcu to nie będzie nic innego niż kolejna porażka Eidosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech jak przeczytałem jakiś czas temu zapowiedź w CDA też myślałem, że to będzie fajna gra. W końcu robią to twórcy Hitman-a. Niestety jak zobaczyłem trailery z gry to od razu usunąłem ją z listy gier, na które czekam. Sądziłem, że to będzie gra z klimatem, opowiadająca o losach dwóch morderców, ale bardziej w formie takiej, jaka znamy z przygód Pana 47 i co się niestety okazuje. Gra to zwyczajna strzelanka gdzie biegniesz i zabijasz wszystko, co do ciebie strzela. Szkoda zmarnowanego pomysłu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to zbyt pochopna decyzja. Kane and Lynch świetnie się zapowiada, ale nie wiadomo jaka okaże się tak naprawdę, a jeżeli się nie sprzeda dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł według mnie bardzo ryzykowany - skąd wiadomo, czy pierwszy Kane & Lynch sprzeda się w tak dużych ilościach, aby opłacało się stworzyć sequela? Na razie niech wydadzą jedynkę, a o dwójce pomyślą za rok... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować