Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki Konkurs Urodzinowy gram.pl!

345 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 19:57, Sephirath napisał:

@tsk - Przekleiłem to spod napisu "Autor" aż do końca frame''a, uwierz mi, że nie jestem
jakiś n00bem, który robi ctrl+a :-) Sam tekst ma BLISKO 9000. Ale może zejdźmy z tematu bo
to pod podpowiadanie podpada. W sobotę się dowiemy pewnie od wszystkich który to news :)


I co ściemniałeś, że znalazłeś takiego z blisko 9000 znaków? :P
Tak coś czułem, że to podpucha i odpowiedź wysłałem swoją i jest dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 08:52, Sephirath napisał:

Eee? Mam dobrze najdłuższego newsa :-)
Mówię że mam źle tego z największą ilością komentarzy :D


No to i tak ściemniałeś, albo jednak liczyłeś w jakiś dziwny sposób :P
Bo więcej znaków w tym newsie mi wyjść nie chciało :/
Od słowa "Organizacja" do "Nintendo" jest ponad 8500 znaków, jeżeli byś liczył sformatowany to można z 200 dodać, ale to i tak za duża różnica do 9000, by nazwać to blisko 9000. Pytałem się wcześniej czy za to "prawie 9000 znaków" uważasz coś z różnicą 100 znaków, ale wtedy odpisałeś, że jest to blisko 9000 znaków, czyli znaczyło, że z jeszcze mniejszą różnicą.
Więc nie wiem jak to liczyłeś, że aż tyle znaków znalazłeś (dlatego też wcześniej pytałem o sposób liczenia, ale jakoś nie napisałeś dokładnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 11:40, Sephirath napisał:

Ten BAFTA to przewaleniu do Worda (gdzieś mam w jaki sposób) wyszło mi około 8700 znaków. Stary,
to naprawdę nie robi różnicy, matko :P


Pewną różnicę robi :P Wcześniej napisałem, że znalazłem takiego z ponad 8500 znakami i pytałem czy ktoś ma dłuższego, i odpisałeś, że masz takiego z prawie 9000, czyli aż jakieś 500 więcej no to znaczy, że ja mam złego i powinienem szukać dalej (przez to nawet jeszcze trochę poszukałem).
No i teraz lepiej "około 8700" to tylko 200 znaków więcej i licząc sformatowany tekst tyle wyjdzie. Coś przesadziłeś z tym zaokrąglaniem na początek ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować