Zaloguj się, aby obserwować  
Sztab_Wyborczy

Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

897 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 20:35, Baluk25 napisał:

jakieś takie za ciemne...4/10 ;/


A żebyś wiedział, że ciemne :) Wiedźmin to gra brudna i brutalna... jakoś mi tam nie pasuje wiedźmin z kwiatami we włosach ;-) Ja dodałem renderowi Geralta wygląd, który sugeruje, że jest on silnym, wkurzonym facetem ;> Trochę Digital Paintingu i wyszło takie cuś... (btw. ogólny wygląd kreowany był (cienie i światła) w oparciu o eliksiry) :) Może ci się nie podobać, ale jeśli tak jest, to proszę o bardziej konstruktywną opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem że to gra brudna i brutalna i że nie może mieć kwiatów we włosów :P...i wg mnie musi być trochę ciemne ale to jest przesadzone i źle wygląda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 20:57, Baluk25 napisał:

wiem że to gra brudna i brutalna i że nie może mieć kwiatów we włosów :P...i wg mnie musi być
trochę ciemne ale to jest przesadzone i źle wygląda ;/


Gah... a może troszkę więcej o tym powiesz? ;)) np. GDZIE jest przesadzone? :> POZA tym... jeśli praca przez to, że jest ciemna (to nadaje wg. mnie złowrogi klimat (oczy, twarz...)) Ci się nie podoba, to wiesz... ocena 4/10 jest troszkę za mała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rotfl! te paski na twarzy (a dokładnie na policzkach) to polska flaga XD (biały i czerwony)... A szyja ciemna jest ;P i taka ma zostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:34, Baluk25 napisał:

nie wiem gdzie ty tam widzisz biały ale dobra...jak na moje to te paski są czarno czerwone...szyja
za ciemna...

LOL, przecież BARDZO DOBRZE widać biały i czerwony... :P Nie wiem gdzie Ty widzisz czarno czerwone paski...:P

SSj2-
Super plakat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:37, Baluk25 napisał:

albo jestem daltonistą (chociaż nie jestem) albo na lewym poliku są czarne paski...gdyby nie
to i szyja to plakat tak 9/10 ;]


Powiem tak... przyciemnij czerwony i zobacz, że wyjdzie ci kolor bardzo podobny do czarnego :) a to na tym poliku, co jest troszkę bardziej jaśniejsze to właśnie ten biały :> Po prostu tak się kolory lubią, że czasami trudno zrobić coś co wygląda realnie, nie tracąc kolorów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:50, Lidadu napisał:

> A no to i ja coś wysyłam ;)

A mi się nie podoba, że nasz orzeł z godła jest pod "logiem wiedźmina" ... wrrr ...


Hm... Jakbyś nie zauważył, to nasz orzeł nie do końca jest POD logiem wiedźmina :) ja te "znaki" połączyłem ;) Logo wiedźmina wychodzi spod naszego orła... Poza tym... starałem się raczej, aby ten plakat nie był brany na poważnie :/ Przecież Geralt nie istnieje... chciałem więc stworzyć COŚ co także będzie wiązało się z Polską i wiedźminem. Oczywiście gdybym miał tworzyć prawdziwy plakat wyborczy, który miałby być dla poważnego kandydata NIGDY ale to NIGDY nie zrobiłbym czegoś takiego... CAŁA praca wyglądałaby inaczej :) poczytałem jednak troszkę postów i zauważyłem, że ludziom z CDP także chodziło o "żart" z wyborów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:56, SSj2- napisał:

Hm... Jakbyś nie zauważył, to nasz orzeł nie do końca jest POD logiem wiedźmina :) ja te "znaki"
połączyłem ;) Logo wiedźmina wychodzi spod naszego orła... Poza tym... starałem się raczej,
aby ten plakat nie był brany na poważnie :/ Przecież Geralt nie istnieje... chciałem więc stworzyć
COŚ co także będzie wiązało się z Polską i wiedźminem. Oczywiście gdybym miał tworzyć prawdziwy
plakat wyborczy, który miałby być dla poważnego kandydata NIGDY ale to NIGDY nie zrobiłbym
czegoś takiego... CAŁA praca wyglądałaby inaczej :) poczytałem jednak troszkę postów i zauważyłem,
że ludziom z CDP także chodziło o "żart" z wyborów ;)



Pod logiem to znaczy, że na głowie naszego orła, a dokładnie na jego koronie. Jeśli nie chciałeś żeby było zbyt poważnie, to trzeba było nie wrzucać naszego godła. Wiesz, to może niektórych denerwować. Mi osobiście nie przypadło to do gustu - nie podoba mi się. Reszta plakatu jest ok. Żart z wyborów i bandy pajaców, to nie to samo co żartowanie z Polski.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 21:56, SSj2- napisał:

Hm... Jakbyś nie zauważył, to nasz orzeł nie do końca jest POD logiem wiedźmina :) ja te "znaki"
połączyłem ;) Logo wiedźmina wychodzi spod naszego orła... Poza tym... starałem się raczej,
aby ten plakat nie był brany na poważnie :/ Przecież Geralt nie istnieje... chciałem więc stworzyć
COŚ co także będzie wiązało się z Polską i wiedźminem. Oczywiście gdybym miał tworzyć prawdziwy
plakat wyborczy, który miałby być dla poważnego kandydata NIGDY ale to NIGDY nie zrobiłbym
czegoś takiego... CAŁA praca wyglądałaby inaczej :) poczytałem jednak troszkę postów i zauważyłem,
że ludziom z CDP także chodziło o "żart" z wyborów ;)


Mnie się podoba, o. Ładnie graficznie zrobione. Swoje sprawy "patriotyczne" zostawiam dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować