Zaloguj się, aby obserwować  
Sztab_Wyborczy

Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

897 postów w tym temacie

„Debata zapoczątkowana na stronie niezależnego kandydata Geralta. Aby dowiedzieć się więcej – wejdź na www.geralt.pl!



W jaki sposób powinna przebiegać współpraca Geralta z najsilniejszymi partiami politycznymi?


Geralt jest kandydatem niezależnym, jednak by realizować oczekiwania swojego elektoratu będzie zmuszony czasami współpracować z działającymi w sejmie najsilniejszymi partiami politycznymi. Tu jednak rodzi się pytanie - czy lepsza będzie współpraca z jedną z partii - której program jest najbliższy dążeniom wiedźmina - na wyłączność? Czy też może niezależna współpraca - za każdym razem z tą partią - z którą będzie po drodze przy rozwiązywaniu konkretnych problemów?


Które punkty programu politycznego Geralta są najistotniejsze, i jakich brakuje?


Program który zamierza Geralt zrealizować po wejściu do parlamentu będzie rozbudowywany o oczekiwania elektoratu. Dlatego będziemy, jako jego sztab wyborczy, zobowiązani za informowanie nas - które punkty programu Geralta są wg Was najważniejsze i jakie powinny się jeszcze w tym programie znaleźć?


Czy ktoś taki jak Geralt - poradzi sobie w dzisiejszym sejmie?


Sejm to polityka, krasomówstwo, układy i układziki, wywracanie kota ogonem i dzielenie włosa na czworo. Zmiana barw i poglądów z dnia na dzień jest normą, a brak konkretnej wiedzy standardem. Czy ktoś tak prostolinijny, ale i zdrowo myślący, nie znoszący fałszu, może skutecznie zajmować się polityką i działać dla dobra kraju?


Sztab Wyborczy kandydata spoza układu zaprasza do dyskusji! (Przeciwnicy będą banowani)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, co to za temat ^^ Do tego przypięty. Niemniej jednak na Geralta mam zamiar głosować, korupcję to on mieczem wyleczy xD

P.S. - Jeśli temat łamie jakieś zasady to sorry, że zabrałem głos - jak coś jest przypięte to wydaje się że przez modka akceptowane xD

Buuuu!! Mogłem się tak nie rozpisywać, byłbym 1. :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL... :D
Nareszcie jakiś porządny kandydat. Narodzie! Do urn! :D

(A tak na marginesie. Niezły pomysł na kampanię nie tylko wyborczą... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób powinna przebiegać współpraca Geralta z najsilniejszymi partiami politycznymi?

- Ogniem i mieczem

Które punkty programu politycznego Geralta są najistotniejsze, i jakich brakuje?

Najważniejszy , wypędzenie paru maszkar z sejmu , brakuje walki z korupcją :P


Czy ktoś taki jak Geralt - poradzi sobie w dzisiejszym sejmie?

Da radę:P

Sztab Wyborczy kandydata spoza układu zaprasza do dyskusji! (Przeciwnicy będą banowani)
Jak by co jestem za , ale kto bedzie banował ? Sztab Wyborczy ?

Edit Nawet konkurs jest , na najlepszy plakat wyborczy. Jednak gram.pl mnie zaskoczyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, Geralt masz mój głos!

A już byłem zrozpaczony tym, że nie znajde kadydata godnego mego znaczka xD

Proponuje po wygranych wyborach rozpoczęcie masowej eksterminacji wszystkich nielotów ktorzy jeszcze będą próbowali gdakać na forum Sejmu RP. Klinga na ludzi Geralt niestety niewiele tu zdziała, będziesz musiał wytoczyć cięższy sprzęt...

Ale pamiętaj jesteśmy z tobą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nio... Nawet niezły pomysł, na dodatek taki konkursik. Trzeba będzie skorzystać z kumpli. ;P

Ehh... Co za człowiek to wymyślił :P
Ale tam jeszcze nie wiadomo jakie nagrody mają być, więc taka propaganda, przeciw PO i PiS zawsze się przyda(xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jakaś inicjatywa CDP lub gram.pl? Jeśli tak to imho słaba... wykonanie, szczególnie plakatów, mizerne, a upolitycznianie Wiedżmina nikomu nie jest potrzebne. No i do tego zawartość stronki (program polityczny Geralta) słabo oddaje charakter samej postaci. Ogólnie jako żart słabe.

@ demrenfaris
> P.S. - Jeśli temat łamie jakieś zasady to sorry, że zabrałem głos - jak coś jest przypięte to wydaje się że przez
> modka akceptowane xD
I przy okazji podpisuję sie pod tym. Też nie mam pewności co do autentyczności tego tematu... po prostu wierzyć się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 00:04, demrenfaris napisał:


P.S. - Jeśli temat łamie jakieś zasady to sorry, że zabrałem głos - jak coś jest przypięte
to wydaje się że przez modka akceptowane xD


też się do tego podpisuje
ale jezeli jest to zaakceptowane to geralt do boju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 00:11, Graffis napisał:

Czy to jakaś inicjatywa CDP lub gram.pl?

Ja osobiście obstawiam że to jakiś wielki Bubel w systemie forum, albo... albo jakiś cwaniak nam tu zhakował forum i namieszał trochę... ale to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 00:09, ^RaZZieL^ napisał:

Popieram, Geralt masz mój głos!

A już byłem zrozpaczony tym, że nie znajde kadydata godnego mego znaczka xD

Proponuje po wygranych wyborach rozpoczęcie masowej eksterminacji wszystkich nielotów ktorzy
jeszcze będą próbowali gdakać na forum Sejmu RP.


no daj spokój, Geralt zajmował się strzygami, wampirami a tu jakieś zwykłe kaczki ma zabijać ;)) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować