Zaloguj się, aby obserwować  
Sztab_Wyborczy

Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

897 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 20:32, SSj2- napisał:

A no to i ja coś wysyłam ;)

Heh, jeśli chodzi o stronę graficzną to jest co najmniej przyzwoicie :) Właściwie to jest bardzo dobrze i jedyne czego ja bym się przyczepił to Orzeł Biały na mieczu... nie wiem czemu, ale to godzi w mój patriotyzm :(

Hao

Mi się Twoja praca podoba. Prosta i wszystko mówiąca. Tylko, że niewiele wspólnego z plakatem wyborczym ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:15, hao napisał:

Zapewne trochę ludzi mnie za to znienawidzi, ale...


Fakt z plakatem wyborczym ma wspólnego niewiele... Ale mnie i tak bardzo mi podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 00:00, timon 111 napisał:

> Zapewne trochę ludzi mnie za to znienawidzi, ale...

Fakt z plakatem wyborczym ma wspólnego niewiele... Ale mnie i tak bardzo mi podoba ;)


Po prostu trafił w sedno sprawy, co tu dużo mówić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:15, hao napisał:

Zapewne trochę ludzi mnie za to znienawidzi, ale...

Plakat faktycznie z wyborami nie ma za dużo wspólnego, ale krótko i zwięźle oddaje sytuację panującą w kraju. Brawo! Bardzo mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:15, hao napisał:

Zapewne trochę ludzi mnie za to znienawidzi, ale...


Nie wiem czemu ludzie mieli by cię za to znienawidzić. W naszej sytuacji nie pomoże nawet Chuck Norris

Ogólnie (wg. mnie) taki Gerald by się przydał. Oczyścić chce Polskę ze zła itd. Trochę silnej ręki by się przydało :P :D Ogólnie pomysł wygrał. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 06:03, Ascont napisał:

Nowiuśki plakacik :)

Kilka uwag:
1. W pierwszy plakacie zamiast "w" jest "z".
2. Po skrócie "nr" nie stawia się kropki.
3. Rozdzielczość mogłaby być lepsza.

I tak mi się podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 22:08, Lidadu napisał:

> Hm... Jakbyś nie zauważył, to nasz orzeł nie do końca jest POD logiem wiedźmina :) ja
te "znaki"
> połączyłem ;) Logo wiedźmina wychodzi spod naszego orła... Poza tym... starałem się raczej,

> aby ten plakat nie był brany na poważnie :/ Przecież Geralt nie istnieje... chciałem więc
stworzyć
> COŚ co także będzie wiązało się z Polską i wiedźminem. Oczywiście gdybym miał tworzyć
prawdziwy
> plakat wyborczy, który miałby być dla poważnego kandydata NIGDY ale to NIGDY nie zrobiłbym

> czegoś takiego... CAŁA praca wyglądałaby inaczej :) poczytałem jednak troszkę postów i
zauważyłem,
> że ludziom z CDP także chodziło o "żart" z wyborów ;)


Pod logiem to znaczy, że na głowie naszego orła, a dokładnie na jego koronie. Jeśli nie chciałeś
żeby było zbyt poważnie, to trzeba było nie wrzucać naszego godła. Wiesz, to może niektórych
denerwować. Mi osobiście nie przypadło to do gustu - nie podoba mi się. Reszta plakatu jest
ok. Żart z wyborów i bandy pajaców, to nie to samo co żartowanie z Polski.
Pozdrawiam.


Rozumiem. Jako, że jedyny (no tak ;) jako jedyny) podałeś co dokładnie ci się nie podoba, to plakat zmieniam :) Usuwam znak wiedźmina i wysyłam na konkurs poprawioną wersję :) Poprawiłem także kolor i jasność niektórych elementów...

Ninger: Hm... nie wiem, ale dla mnie miał być to znak, że jest to właśnie obrona polskiego Orła... Jeśli mielibyśmy wchodzić na tematy historyczne, to można by zauważyć, że polski orzeł okupiony jest krwią Polaków, którzy za jego obronę oddali życie... O to mi chodziło... Pokazać coś, czego (zdaje mi się) część Polaków nie widziała...

Jednak usuwam także i ten element :) (a przynajmniej orła...)

20071014102038

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:00, elekrin napisał:

no! mam efekt mojej dłuuugiej pracy przy różnorodnych specjalnych narzędziach niedostępnych
dla wielu wielaków :P mam jeszcze .bmp ;p i jak? :D


o jakich specjalnych narzędziach mówisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:00, elekrin napisał:

no! mam efekt mojej dłuuugiej pracy przy różnorodnych specjalnych narzędziach niedostępnych
dla wielu wielaków :P mam jeszcze .bmp ;p i jak? :D

Powiem tak sie spozniles trzeba bylo swoje prace wysylac wczesniej napewno nie jeden komitet wyborczy chcial by Ciebie :)
Ale tak na serjo to wyglada ciekawie chyba sam bym zaglosowal
:P platkat z jajem tego jeszcze nie bylo :P - przynajmniej nie kojarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jakaś tam gra... nie przebije książki A.Sapkowskiego...Przeczytajcie sagę i dopiero pogadamy....Jeśli miałbym cos do gadania, to Geralt nie powinien mieszać się w takei gówno jak polska polityka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 15:33, Fifak napisał:

I tak jakaś tam gra... nie przebije książki A.Sapkowskiego...Przeczytajcie sagę i dopiero pogadamy

Kiepsko trafiłeś ;) Tutaj niemal wszyscy czytaliśmy Sagę!
>....Jeśli miałbym cos do gadania, to Geralt nie powinien mieszać się w takei gówno jak polska polityka..
A tutaj się z Tobą zgodzę. Cała ta akcja z kandydaturą Geralta jest IMO nieco naciągnięta. Wiedźmin i polska polityka to kiepskie połączenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować