Zaloguj się, aby obserwować  
HYX

Mój pierwszy raz / Jeszcze nigdy... [m]

206 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2005 o 22:35, Solmyr133 napisał:

Ja nigdy nie miałem zgona!!!Nigdy nie piłem jabola i nigdy nie lałem z 30 piętra:D:D:D:D


Ja też jabola nigdy nie piłem, a co do zgonów, to parę było :) Kiedyś jak porządnie byłem wcięty, to wsadziłem łeb pod kran (zimna woda), wyszedłem na zewnątrz (-7 stopni) i połozyłem się na takim murku i usnąłem. Kolega potem nie mógł mnie oderwać, bo mi włosy przymarzły... Na drugi dzień nie miałem nawet kataru, ale porządnie się przestraszyłem i od tej pory staram się nie nadużywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol to ostro. Żona nie przegląda forum? ;-)
Ja kiedyś próbowałem zmieniać kanały w konimku jak sięogień palił. :-D Ale jabola też nie piłem nigdy. Najtańsze wino jakie piłem było za, bodajże 16 złotych. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym napisać tu całe opowiadanie ale powiem wam tylko że najgorsze co może się przydarzyć człowiekowi to strucie się jabolem i haftowanie żółcią , później przez cały tydzień nie masz smaku w ustach tylko czujesz żółć. To był mój pierwszy i ostatni styk z tymi "winami" szkoda że zawczasu nikt mi nie powiedział że nie można tego pić jak piwo wypiłem chyba ze trzy butelki , fajne, tanie, smakowało "malinowo" ale skutki były opłakane :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 08:51, HumanGhost napisał:

Lol to ostro. Żona nie przegląda forum? ;-)


Całe szczęście nie przegląda, bo komputer ją zupełnie nie interesuje (poza tym, kiedy ma to robić? Ja cały czas okupuję kompa :).

Jeszcze nigdy nie skakałem na bungee, ale kiedyś na pewno to zrobię.
P.S. Do tych co nigdy nie lecieli samolotem - czad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 11:41, Don Vasylus napisał:

Ja jeszcze nigdy nie widziałem trzeźwego sąsiada z parteru.

ja juz napisalem swoje ale dodam jeszcze cos:P
Ja jeszcze nigdy nie widziałem trzeźwego sąsiada z parteru, ktory wali konia ^^^^:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie historie są najfaniejsze, o takich żulach :).
Można by założyć taki temat :"Żóle wśród nas - opinie i przemyślenia o ludziach miłujących się w tanich winach i nie tylko" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dłubałem sobie w nosie palcem od stopy ani nie prowadziłem samochodu siedząc na tylnej kanapie.
Nie robiłem też wielu innych rzeczy o których za długo by opowiadać. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 22:25, Modest-Vermin napisał:

Ja jeszcze nie skoczyłem na spadochronie z samolotu a co bardzo mi się marzy :]


Skoki komercyjne sa zazwyczaj od marca do listopada, glownie w weekendy. Masz do wyboru albo kurs spadochronowy (za ok. 1200 albo 3,5-4k PLN), albo tandem (skok z instruktorem na plecach - on sie zajmuje wszystkimi trudnymi manewrami, Ty mozesz troche posterowac po otwarciu czaszy - skaczecie z 4000 m) za jakies 400-500 zl. Osobiscie polecam kurs za owe 1,2k PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 18:52, Jar Jar Binks napisał:

> > Ja jeszcze nigdy nie miałem okazji skoczyć na główke z 12 piętra.
>
> do wody czy na ląd
>

Oczywiście do wody.


I nie skacz!, bo jeszcze nigdy nie siedziałeś zapewne na wózku inwalidzkim i raczej nie chcesz usiaść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować