Zaloguj się, aby obserwować  
mpb10

fallout tactic - problem z misją

23 postów w tym temacie

Witam

Mam problem z przejściem jednej misji. A mianowicie: jestem w Canyon city. Mam za zadanie zniszczyć sześć generatorów. Tylko, że jak strzelam do nich, podkładam bombę czy też rzucam granat to one po pewnym czasie się same naprawiają.
I właśnie. Co mam zrobić, by je zniszczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 19:23, WoWmen napisał:

Jeśli dobrze pamiętam to musisz je zdetonować jednocześnie. Jeśli w tej misji są "pacyfikatory"
to napewno dobrze napisałem :P


dzięki za informacje. Sprawdzę.

Pozdrawiam
MPB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by bylo jakbys posiadal na stanie 6 ladunkow wybuchowych plus zapalnik :). Wystarczy tylko podlozyc pod kazdy generator po jednym ladunku (a przy tym ustawic odbiornik na ta sama czestotliwosc, by zadzialaly wszystkie razem). Kiedy pozniej nacisniesz guzik detonatora wszystko wyleci w powietrze :).
Jesli ich nie masz to ustaw przy kazdym po jednym ludziku i jednoczesnie rozwal generatory :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troche głupi problem.w misji w której mam sie dostać do krypty zero przed wejściem zniszczyłem bechemota a jego szczątki zablokowały mi dalszą droge.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 12:41, Król Jabol napisał:

Ja mam troche głupi problem.w misji w której mam sie dostać do krypty zero przed wejściem zniszczyłem
bechemota a jego szczątki zablokowały mi dalszą droge.Co robić?

Nieźle wdepnąłeś. Chyba nie da się nic zrobić jak tylko wczytać save-a lub rozpocząć misję jeszcze raz. Pokombinuj, może jednak da się przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 19:08, mpb10 napisał:

Witam

Mam problem z przejściem jednej misji. A mianowicie: jestem w Canyon city. Mam za zadanie zniszczyć
sześć generatorów. Tylko, że jak strzelam do nich, podkładam bombę czy też rzucam granat to
one po pewnym czasie się same naprawiają.
I właśnie. Co mam zrobić, by je zniszczyć?



Wytłucz wszystko na mapie i rozstaw ziomków przy generatorach a potem wal w nie ile wlezie.
Ale najpierw posprzątaj na mapie i to dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 17:26, Król Jabol napisał:

A tak wogóle to ja wolałem fallouta jako czyste rpg.A wy?

przecież to nigdy nie miał być czysty rpg, tylko odzielna gra w świece fallouta. tak jak warlord s (turówka) i warrlords: battlecarrery (rts). szanse na kontynuacje tradycji fallotów-rpgów miał von bouren, niestety został pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem, Nie potrafie sie połaczyć z innymi na Multi, wyskakuje taki błąd http://img514.imageshack.us/img514/6320/beztytuu8lv.png i niewiem jak zrobić aby normalnei sie połaczyć i pograć sobie przez neta. Jeśli chodzi o jakieś patch to ściągłem tego z Gram.pl i dalej takie coś porsze o pomoć z góry dzięki
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 20:48, Król Jabol napisał:

Van Burena ale robią nową gre od podstaw.

nie dostali. Kupili prawa do fallouta, a von bouren nigdy falloutem 3 oficialnie nie był, wskutek czego nie został sprzedany razem z całą resztą (mimo że von bouren był na ukończeniu, i-play nigdy nie zaczoł pracy nad falloutem 3, wiec nie mógł go sprzedać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niniejszym przyznaje sie do błedu. mogli sprzedać von bourena, ale jako osobny projekt a nie część świata fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 20:41, mpb10 napisał:

czy istnieje mozliwość dodania własnego zdjęcia do FT? A jesli tak to jak to zrobić?

Nie mam już ft zainstalowane ale spróbuj znaleźć katalog ze zdjęciami w grze i podmienić jedno. Ważne by było w tym samym formacie co tamte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 20:56, WoWmen napisał:

Wg komunikatu musisz przeinstalować gierke a następnie spathować.


Gierke przeinstalowałem patcha nie wgrywam bo najnowszy jest 1.27 a ja mam gre o takiej versji wieć chyab raczej nie musze jej patchować, patrzałem w Pomoc technicznom ale niema tam takiego przypadku i niewiem co robić.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować