Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect nie dla posiadaczy PS3

61 postów w tym temacie

Na szczęście będzie na PC Dgragon Age od BioWare. Ale nadal mam nadzieję, że Mass Effect w przyszłym roku zagości w naszych blaszakach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:22, wi0or napisał:

final fantasy... gra, w której każda postać męska wygląda jak pedał. :D


no to żeś teraz pojechal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:22, wi0or napisał:

final fantasy... gra, w której każda postać męska wygląda jak pedał. :D

hahahaha. no cóż może masz rację nie chciałbym wyglądać jak goście z tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:35, wi0or napisał:

Spokojnie, nie miałem na celu obrazić kogoś. Taka jest po prostu moja opinia. :)


mnie nie obraziłeś :) dobrze cie sprostował dark raziel.. i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Mass Effect zagości także na PieCach. To co mnie aktualnie najbardziej irytuje, to fakt, że poważne gry cRPG ostatnio dość rzadko pojawiają się na blaszakach, a przenoszą się na konsole. Jeżeli już wychodzi gra z magicznymi literkami R, P, G zawartymi w nazwie gatunku, to jest to albo h''n''s, albo jakieś MMO. Poważne cRPG przenoszą się na konsole. :/ Przykład? Mass Effect tylko na Xboxy 360, oraz fakt, że Fallout 3 wyjdzie nie tylko na blaszaki. :(

wi0or -> może i wyglądają tak jak to określiłeś, ale nie zmienia to faktu, że seria Final Fantasy należy do czołówki najlepszych sag RPG w historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:35, wi0or napisał:

Spokojnie, nie miałem na celu obrazić kogoś. Taka jest po prostu moja opinia. :)


Opinia? Pokazałeś po prostu na jakim poziomie intelektualnym jesteś.

Jeśli zaś o newsa chodzi, to... w sumie mało mnie on obchodzi, bo Xkupy nie posiadam, a na Wii i na PC nie wyjdzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadzam się. Imo, final fantasy jest bardzo ograniczone. Liniowość... i 3x to samo słowo. Nie wiem dlaczego ludzie się tak tym strasznie podniecają. Podchodzilem do FF7 - nie wyszło. Próbowałem FF8, także. Pograłem u kumpla w FFX, Boże... nie wiem, nie trawie tego. Dla mnie prawdziwymi RPGami były, są i będą wszystkie gry ze świata FG (Baldurs''y, IWD, NWN), TES (Morrowind, Oblivion), a także Gothic. Nie miałem okazji zagrać w Wiedźmina z wiadomych przyczyn (premiera). Tbh, nie łapię po prostu jRPG. Nie podoba mi się system rozgrywki. Żeby było jasne fabuła we wszystkich częściach ff jest ciekawa. Jednak odpycha mnie ten właśnie "styl" postaci.
Co do Mass Effect... zobaczymy jak wypadnie ten Sci-Fi RPG. Deus Ex był ok, chociaż nie grałem w niego długo.

greg_f: Dziękuję. Widać, na jakim poziomie jesteś Ty ze swoim stwierdzeniem "Xkupa". Pogratulował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:47, wi0or napisał:

greg_f: Dziękuję. Widać, na jakim poziomie jesteś Ty ze swoim stwierdzeniem "Xkupa". Pogratulował.


OFFTOPIC
Porównujesz obrazę maszyny, do obrazy człowieka? Jedynie można tobie pogratulować.
Jak chcesz podyskutować o FF to wejdź w odpowiedni temat na forum.
Koniec OFFTOPICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh, widzę zagorzałego fana FF.
Przepraszam, że obraziłem Twoje ulubione postaci, mimo tego, że wyglądają tak jak wyglądają.
No cóż, nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat, imo nie ma sensu.

/end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować