Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect nie dla posiadaczy PS3

61 postów w tym temacie

No włąsnie widze z eslepyjestes bo powiedz mi chociaz jeden exlusiw na x360 na rok 2008 który był by hiciorem!!!
NA PS3 chciałes to zaraz ci powiem GT5!!Killzone2!!!FF13!!!MGS4!!! wystarczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:26, rafael18 napisał:

No włąsnie widze z eslepyjestes bo powiedz mi chociaz jeden exlusiw na x360 na rok 2008 który
był by hiciorem!!!
NA PS3 chciałes to zaraz ci powiem GT5!!Killzone2!!!FF13!!!MGS4!!! wystarczy!!!

Znowu ty? Jeszcze bana nie dostałeś? Przestań z fanboyskimi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda cie boli fanboiku?? masz pecha bo twoj wspaniały x360 wyda w tym roku ostatnia dobra gre MAss Effect
Chodz dla mnie to zaden system seller tylko kolorowe badziewie pokroju Halo3 które działa w rozdzielczosci 640 jak wiekszosc gier na x360 buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś wreszcie przestać wszystkich wyzywać???
To nie jest zabawne, a już na pewno nie jest potrzebne.
Więcej nie będę zwracał uwagi - jeśli nie jesteś gotowy by udzielać się na forum, to przestaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:40, rafael18 napisał:

Co prawda cie boli fanboiku?? masz pecha bo twoj wspaniały x360 wyda w tym roku ostatnia dobra
gre MAss Effect
Chodz dla mnie to zaden system seller tylko kolorowe badziewie pokroju Halo3 które działa w
rozdzielczosci 640 jak wiekszosc gier na x360 buahaha


Wow tylko że nie mam Xboxa. Gadam tak dlatego bo ty widzisz w Xboxie same wady a w PS3 same zalety. Dla mnie PS3 jest lepszym sprzetem ale nawet gdybym go miał to bym się tak nim nie podniecał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:26, rafael18 napisał:

NA PS3 chciałes to zaraz ci powiem GT5!!Killzone2!!!FF13!!!MGS4!!! wystarczy!!!


Proszę bardzo...
-Fable 2
-Ninja Gaiden 2
-Halo Wars
-Gears of War 2
-Alan Wake
-Too Human
-Lost Odyssey
-Infinitive Undiscovery

Proszę ;*.
I nie pluj się tak nie sprawdzając wcześniej. FF13 - cóż, jedyny według mnie warty zobaczenia excl.
Co do Metal Gear Solid 4... niach niach, to wyjdzie na XB360 ^^.

//
W razie czego - ja nie posiadam żadnej konsoli, stwierdzam tylko fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:49, wi0or napisał:

Kaligula, od dobrych dialogów to mam książki. :)
Grafika? Więc dlaczego gram w CS 1.6?
Ktoś tu jest ograniczony...


no patrz a ja od gry wymagam dobrych, wartkich dialogow, masy cut-scenek fabularnych (wprowadzajacych na poczatku zamieszanie i zmuszajace gracza do pomyslenia, wprowadzenie zaklopotania - co automatycznie "wkręca" nas w fabule), ORGINALNYCH postaci i dobrze stworzonego swiata (aby trzymal sie "kupy")

no i ciekawe czego szukasz w grach jak "od dialogow mam ksiazki" (ktorych i tak nie czytasz zapewne... stwierdzam to na podstawie Twoich "kwiecistych i popartych mocnym zapleczem argumentow" wypowiedziach...)

A co mnie obchodzi w co grasz ? rozpoczales denna prowokacje na temat jRPG (wygladu postaci), a teraz cos o CS''ie gadasz...

a Ty to moze cos wnosisz swoim:

Dnia 12.10.2007 o 15:49, wi0or napisał:

Kaligula, od dobrych dialogów to mam książki. :)
Grafika? Więc dlaczego gram w CS 1.6?
Ktoś tu jest ograniczony...


I twoja odpowiedz to chyba kolejna durna prowokacja... (kolejna po tej o desingu postaci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable 2 i ninja gaiden 2 sa dobrymi grami ale nie Hitami!!! a gear of war nie został zpowiedziany oszuscie!!!
MGS4 na x360 buhahahaa dobre sobie widac ze wyobraznie to ty masz chora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko dziwi, czemu Bioware zajęło się Mass Effect, a nie kolejną częścią KOTORa. Jakoś mnie do tej gry nie ciągnie, wolę Star Wars.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:21, Choinix napisał:

> Dodam ze to po prostu smieszne co robi m$ sam posiadam ps3 i jestem z niego zajebiscie
zadowolony
> :) x360 nie chce bo awaryjny i to konsolka na rok gora 2 , zadnych ciekawych exlusivow
na 08
> rak jakos nie widac na x360 a na ps3 sie szukuja wysmienite tytuly

Podaj przykłady tych super exlusivów na PS3, bo ja jakoś ich nie widzę. Może jestem ślepy.
Na X360 już wyszło kilka świetnych exców i jakoś nie zapowiada się, by miały nagle przestać
wychodzić. Czego dowodem jest np. Mass Effect.
My już wiemy, że kupiłeś sobie Playstation 3 i nie musisz jechać po innych tylko dlatego, że
na Twojej super świetnej konsoli coś nie wychodzi.
Co do pytania - czemu Sony o tym nie pomyśli. Cóż. Głupi są [ironia] i tyle, przecież nawet
gracze o tym wiedzą, a oni nie? -.-"



dlaczego cos nie wychodzi? po drugie " GT5!!Killzone2!!!FF13!!!MGS4!!! wystarczy!!!" taki przyklad a wogle i podaj jakies super exlusivy na 08 bo o to mi chodzilo heh a jakos ich nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:40, rafael18 napisał:

Co prawda cie boli fanboiku?? masz pecha bo twoj wspaniały x360 wyda w tym roku ostatnia dobra
gre MAss Effect
Chodz dla mnie to zaden system seller tylko kolorowe badziewie pokroju Halo3 które działa w
rozdzielczosci 640 jak wiekszosc gier na x360 buahaha



daj spokoj jak cie wyzywaja od fan boya jak tylko podales tytuly gier.. heh pi*****e zadrosniki czy co? bo inaczej tego nie umie sprecyzowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:13, Choinix napisał:

>
Co do Metal Gear Solid 4... niach niach, to wyjdzie na XB360 ^^.


eee cos ci sie chyba pomieszalo lol MGS4 nigdy nie wyjdzie na x360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:48, tableta1 napisał:

> >
> Co do Metal Gear Solid 4... niach niach, to wyjdzie na XB360 ^^.
>

eee cos ci sie chyba pomieszalo lol MGS4 nigdy nie wyjdzie na x360


To możliwe, że mi się pomieszało, ale jak sam widziałeś w mojej wypowiedzi, to jednak są też exclusivy na x360, powiedział bym - całkiem niezłe, które wyjdą w 2008 roku. Czyż nie? :)
No i to jest odpowiedz na Twoje : "podaj jakies super exlusivy na 08..." - uważam, że na pewno kilka gier z mojej listy będzie co najmniej świetnych ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:50, rafael18 napisał:

Fable 2 i ninja gaiden 2 sa dobrymi grami ale nie Hitami!!! a gear of war nie został zpowiedziany
oszuscie!!!
MGS4 na x360 buhahahaa dobre sobie widac ze wyobraznie to ty masz chora:D


Moderator powiedział, co miał powiedzieć i dobrze powiedział :). Ja również z Tobą się żegnam się.
Chciałbym jednak lekko odpisać na wypowiedź - co do MGS4 to faktem jest, że mi się pomieszało, jednak nie oznacza to, że mam chorą wyobraźnię - jakoś DMC, które niegdyś królowało tylko na PS''ach będzie wychodziło na pozostałe konsole, więc nie można powiedzieć, że twórcy zostaną przy czymś 4ever.
Co do Fable 2 i Ninja Gaiden 2 - uważam, że to są niezaprzeczalnie hity :]. Idę Twoim tokiem myślenia.
Swoją drogą - z MGS''ów to tylko pierwsza część mi się naprawdę podobała [mówię o pierwszej części Metal Gear Solid, a nie np. Metal Gear, czyli poprzednikach], pozostałe były dla mnie słabsze, gdyż mi się znudziły. To jest moje zdanie, więc równie dobrze JA mogę powiedzieć, że MGS4 będzie bardzo dobrą grą, a nie hitem [",bo to ja jestem krytykiem i jeżeli coś mi się nie podoba, to jest kiepskie, a jeżeli czegoś nie rozumiem, to oznacza, że jest głupie." - cytat z JOB''a ;d], więc proszę mi tu kitu nie wciskać.
Co do Gear of War - podałem Ci listę jakiś 10 gier [nie chce mi się teraz patrzeć na tamten post dokładnie] i z tego wybrałeś jeden tytuł, który być może nie wyjdzie w 2008, tylko np. w 2009 i nazywasz mnie oszustem? A co Ty zrobiłeś wprowadzając pozostałych graczy w błąd, że super excl na X360 w 2008 nie będzie? Bez komentarza. Prawdopodobnie i tak Ty już nie przeczytasz tego posta, ale chciałem jakoś się wybronić w oczach innych, pozwalam ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować