Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 22:07, mike91 napisał:

> Mam małe pytanko. Czy w pełnej wersji są aktualne składy?? Bo w demie nie ma np.
Berbatova
> w ManU albo Robinho jest nadal w Realu.

W najbliższym czasie konami ma wypuscić patch aktualizujący składy, i dodający nowe licencjonowane
drużyny. Albo jak radzi pokier, poświęcić chwilę w edytorze.

Już ktoś wypuścił patch uaktualniający herby drużyn... Tylko herby i działa, sprawdzałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:39, madfrog napisał:

> Ehhh widze że wtym roku też nie poprawili animacji:/ Jezu jakie zawodnicy mają sztywne

> ruchy:P Biegają jak w gorsecie, kolana zginają pod kątem prostym, potrafią w sprincie

> zmienić kierunek o 90 stopni, nie tracąc kontroli nad piłką:P Przecież tak sie
nie da:/
To TY chyba za przeproszeniem w Fifę grałeś...


Grałem i w FIFA animacja wygląda 100x lepiej:P Ale motion capture w serii PES zawsze kulało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem pare razy sytuację (w demie), że przejąłem piłkę pod bramką rywala a sędzia zakonczył mecz, zamiast ejszcze puścić grę, czy jest tak w pełnej wersji..? dziś grając z bratem to samo doliczony czas, on wychodzi bramkarzem ja przejmuje piłkę na 16 metrze pusta bramka, a sędzia gwiżdże koniec spotkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak dla mnie wymiata co rok i tym razem jest super. Oczywiście jest dużo lepszy od Fify 09 nawet na konsole, ale pod względem graficznym niestety mocno kuleje. Ale to w końcu PES tu liczy się realizm rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:15, Kraju92 napisał:

Gra jak dla mnie wymiata co rok i tym razem jest super. Oczywiście jest dużo lepszy od
Fify 09 nawet na konsole, ale pod względem graficznym niestety mocno kuleje. Ale to w
końcu PES tu liczy się realizm rozgrywki.


Ojj mocne słowa i przesadzone. Do FIFA na next-gen nadal sporo brakuje:P

Nie podoba mi sie że teraz tricki robie sie RB+krzyżak.. Prawym analogiem jakiś wygodniej było:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:25, marcinshinoda napisał:

Nie podoba mi sie że teraz tricki robie sie RB+krzyżak.. Prawym analogiem jakiś wygodniej
było:/


Jak mnie to drazni. Ciekawe co za geniusz wpadl na taki pomysl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:25, marcinshinoda napisał:

Ojj mocne słowa i przesadzone. Do FIFA na next-gen nadal sporo brakuje:P


Ja szacunek do Fify straciłem w edycji 06 i właśnie wtedy zacząłem grać w PES-a. Od tego czasu żadna Fifa mi się nie podoba, może dlatego że przyzwyczaiłem się do PES-a.

Dnia 19.10.2008 o 19:25, marcinshinoda napisał:

Nie podoba mi sie że teraz tricki robie sie RB+krzyżak.. Prawym analogiem jakiś wygodniej
było:/


Masz rację, trochę niewygodne, ale można się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w tą gierkę lecz moim zdaniem jest lepsza od fify skupiając się na recenzjach jak i screenach w peesie jest ciekawsza fabuła gry jak i tricki i ich wykonanie pees co roku wychodzi w coraz lepszej osłonie a fifa jest tylko droższa i nic się nie zmienia tylko ustawienia zawodników itp. Patrzcie na screeny z Rooneyem to w fifie.


ps: jeżeli chcecie to komentujcie moją wypowiedź

20081019194028

20081019194211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:42, macioxa napisał:

Ja nie grałem w tą gierkę lecz moim zdaniem jest lepsza od fify skupiając się na recenzjach
jak i screenach w peesie jest ciekawsza fabuła gry jak i tricki i ich wykonanie pees
co roku wychodzi w coraz lepszej osłonie a fifa jest tylko droższa i nic się nie zmienia
tylko ustawienia zawodników itp. Patrzcie na screeny z Rooneyem to w fifie.


ps: jeżeli chcecie to komentujcie moją wypowiedź


Fabuła hahahahahaha co masz na myśli? Może zrobienie własnej postaci i dąrzenie do światowej gwiazdy to ma być fabułaxD

Co do screenów to ten FIFA to jest art, a nie screen z gameplay jak w PES:P Wejdz se na YT i zobacz jak wygląd FIFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:47, marcinshinoda napisał:

Co do screenów to ten FIFA to jest art, a nie screen z gameplay jak w PES:P Wejdz se
na YT i zobacz jak wygląd FIFA.


Fifa na konsole naprawdę wymiata pod względem graficznym. PES 2009 wygląda trochę lepiej niż Fifa 09 na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

Jak porządnie uderzyć z dystansu? W edycji 2008 nie było z tym problemu, tu jest zdecydowanie inaczej:)

Jak skutecznie egzekwować rzuty wolne? Tego akurat nigdy nie umiałem i w końcu trzeba by się nauczyć. Wim, że jest do tego trening, ale przydałaby się porada jakiegoś "żywego" eksperta w tej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:35, caramondl napisał:

Jak skutecznie egzekwować rzuty wolne? Tego akurat nigdy nie umiałem i w końcu trzeba
by się nauczyć. Wim, że jest do tego trening, ale przydałaby się porada jakiegoś "żywego"
eksperta w tej kategorii.

Ogólna rada jest taka, żebyś nie przeginał z siłą strzału w żadną stronę, musisz oscylować mniej więcej w obrębie od 1/3 do 2/3 paska ;). Wiedząc o tym, kombinuj na treningu z różnymi pozycjami i podkręceniem. Inaczej Ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.czy tak jest w nowym psie czy tylko ja tak mam ze replaye są takie szybkie że ledwo da się akcję obejrzeć i jak wykonuje rzut rożny to piłkarze biegają jakby mieli motorki w dupie
2. nie mogę zarejestrować się żeby móc grać online dokładnie chodzi o Konami ID i Game ID pierwszy raz to robię i nie bardzo rozumiem czy to sam sobie wymyślam czy to już jest gotowe albo mi wygeneruje bo wpisuje różne rzeczy i nie chce przejść do dalszej części rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Ja mam wszytko normalnie... Zobacz jak masz ustawioną szybkość gry...
2. KONAMI ID jest po to by logować się na stronę konami, a GAME ID żeby logować się do gry w PES''a. Nazwy użytkownika nie mogą być takie same, a hasło do GAME ID może składać się tylko z cyfr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wielka prosbe mogl by mi ktos wytumaczyc jak moge gra w pes 2009 w sieci nie znam angielskiego i nie kumam o co chodzi z tymi haslami konami id i game id ja wybieram to haslo czy zostaje mi przydzielone probowalem roznych sposobow ale sie motam czy moglby ktos krok po kroku mi to wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 14:48, urbi1910 napisał:

mam wielka prosbe mogl by mi ktos wytumaczyc jak moge gra w pes 2009 w sieci nie znam
angielskiego i nie kumam o co chodzi z tymi haslami konami id i game id ja wybieram to
haslo czy zostaje mi przydzielone probowalem roznych sposobow ale sie motam czy moglby
ktos krok po kroku mi to wytlumaczyc


drogi kolego. po prostu game id powinno się składać wyłącznie z cyfr. na tym się najłatwiej wyłożyć, bo po raz pierwszy widze takie ograniczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie bo chu**o mi się gra, wszystko za szybko mi chodzi znaczy rozgrywka chyba normalnie chociaż i tak szybciej w porównaniu z 2008 ale replaye są tak szybkie jakby przewijać z prędkością x16, tak samo jest z rzutami rożnymi piłkarze biegają kilka razy szybciej, miał ktoś taki problem, jak można temu zaradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 16:30, dr-przekora napisał:

> mam wielka prosbe mogl by mi ktos wytumaczyc jak moge gra w pes 2009 w sieci nie
znam
> angielskiego i nie kumam o co chodzi z tymi haslami konami id i game id ja wybieram
to
> haslo czy zostaje mi przydzielone probowalem roznych sposobow ale sie motam czy
moglby
> ktos krok po kroku mi to wytlumaczyc

drogi kolego. po prostu game id powinno się składać wyłącznie z cyfr. na tym się najłatwiej
wyłożyć, bo po raz pierwszy widze takie ograniczenia:)


Tzn. hasło do GAME ID powinno składać się tylko z cyferek xD Oj trza się w angielskim podszkolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 18:23, ziping napisał:

Panowie pomóżcie bo chu**o mi się gra, wszystko za szybko mi chodzi znaczy rozgrywka
chyba normalnie chociaż i tak szybciej w porównaniu z 2008 ale replaye są tak szybkie
jakby przewijać z prędkością x16, tak samo jest z rzutami rożnymi piłkarze biegają kilka
razy szybciej, miał ktoś taki problem, jak można temu zaradzić

Hmmm. jedyne co mi sie kojarzy z Twoim problemem to to ze posiadasz procesor AMDx2, jesli tak sciagnij specjalny programik bodajze amd dual core optimizer ---> http://www.idg.pl/ftp/pc_11368/AMD.Dual.Core.Optimizer..html
Zainstaluj i powiedz czy pomoglo ;-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować