Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

Mam pewien problem z grą. Mianowice nie mogę dobić do żadnego pokoju w grze online, natomiast mogę zagrać mecz poprzez szybkie wyszukiwanie przeciwnika, wiecie co zrobić abym mógł wbić do pokojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 00:14, hehe napisał:

Qrcze niezly ten tryb become a legend. Nieporównywalnie lepszy niż ten w Fifa. Ciekawe
czy uda mi się przebić do pierwszego skladu :D

Jak dla mnie cholernie nudny, weź tu biegaj jak głupi i czekaj na podanie ;) (gram napastnikiem). Poza tym, strasznie mało wytrzymały jest mój kopacz :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest skopana.
Pograjcie dluzej w ML, BAL i w CL (cwiercfinaly).
Po pewnym czasie gra crashuje.
Online tez sie nie da pograc, poniewaz sa straszne lagi.

120 pln wyrzucone w bloto.
Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 00:21, ak.47 napisał:

> Qrcze niezly ten tryb become a legend. Nieporównywalnie lepszy niż ten w Fifa. Ciekawe

> czy uda mi się przebić do pierwszego skladu :D
Jak dla mnie cholernie nudny, weź tu biegaj jak głupi i czekaj na podanie ;) (gram napastnikiem).
Poza tym, strasznie mało wytrzymały jest mój kopacz :/.


A nie można prosić o podanie jak w FIFA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 01:07, Sezer napisał:

Ta gra jest skopana.
Pograjcie dluzej w ML, BAL i w CL (cwiercfinaly).
Po pewnym czasie gra crashuje.
Online tez sie nie da pograc, poniewaz sa straszne lagi.

120 pln wyrzucone w bloto.
Odradzam.


Po pierwsze skoro gra Ci się krzaczy to zgłoś to do działu pomocy technicznej. Może problem jest banalny. Po drugie zmień sklep bo PES kosztuje 99 zł, po trzecie nie odradzaj gry tylko dlatego że Tobie się "crashuje", po czwarte graj z ludzmi z którymi masz dobre pingi to i lagów nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Po pierwsze skoro gra Ci się krzaczy to zgłoś to do działu pomocy technicznej. Może problem

Dnia 21.10.2008 o 17:06, hehe napisał:

jest banalny. Po drugie zmień sklep bo PES kosztuje 99 zł, po trzecie nie odradzaj gry
tylko dlatego że Tobie się "crashuje", po czwarte graj z ludzmi z którymi masz dobre
pingi to i lagów nie będziesz miał...


To nie tylko jemu bo już czytałem wiele takich wiadomości na różnych forach,Gronie. Coś wtym musi być, że czasami gra sie kraczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie po tym co co powiedział Sezer ... W ćwierćfinale CL gra sie krzaczy, ponad 20 prób uruchomienia ( np. po restarcie lub czyszczeniu rejestru ) i za każdym razem to samo ;/ ... a miało być tak pięknie ... Ciekawe kiedy ktoś coś z tym zrobi, bo jak widać nie zdarza się to tylko u mnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mój stosunek do serii PES to myślę, że mogę się nazwać fanem. Od Pro Evo 3 grałem w każdy część więc wiem co w trawie piszczy. Jeżeli chodzi o 2009 no to na pierwszy ogień rzuciłem się na tryb Become A Legend no i co tutaj mnie zdenerwowało to kompletny kretynizm moich pseudokolegów z drużyn. Gdy wychodzę na wolne pole i czekam na piłkę ci zaczynają cofać piłkę do tytuły, gdy stoję na spalony ci nagle zaczynają mnie zauważać. Druga sprawa to dośrodkowania, zauważyłem, że nie potrafią dograć górą tylko wszystko dołem. Trzy to zachowanie piłkarzy, którzy grają jakby mieli miotły w d... i tracą piłkę w bezsensowny sposób. Cztery, gdy gra na przyspieszeniu i potem wchodzę na boisku musi chwila minąć zanim gra zacznie normalnie działać, bo wszystko przebiega jakby w zwolnionym tempie. Jeżeli chodzi o inne rzeczy to zraził mnie brak aktualnych składów, Berbatov w Tottenhamie, Shevchenko w Chelsea, oraz to, że Roger jest biały. Braki licencji itd mogę przeboleć, bo to już jest od dawna i szybko się nie zmieni. Tryb Ligi Mistrzów niezły, ale też można było by co nie co poprawić. Ogólnie gra prezentuje się na PC lepiej niż FIFA jednak konsolową walkę chyba przegrywa i powiem szczerze, że po nieudanej, co by nie mówić wersji 2008 myślałem, że panowie z Konami bardzo wezmą się do pracy z nową częścią a tutaj, co by nie mówić lekki zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wam tez komputer sam wybija piłke kiedy na przykład jest wrzut z autu albo zamieszanie w naszym polu karnym? Albo jak nie reagujesz, kiedy przeciwnik jest blisko ciebie to blokuje wślizgiem id? Sorry kto tu gra ja czy komputer:/ Nie życze sobie, żeby komp grał za mnie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 17:03, hehe napisał:

> A nie można prosić o podanie jak w FIFA?

Dnia 21.10.2008 o 17:03, hehe napisał:

Można prosić, oczywiście ze tak.


a jak bo nie moge do tego dojsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 20:09, Zauri napisał:

> > A nie można prosić o podanie jak w FIFA?

> Można prosić, oczywiście ze tak.

a jak bo nie moge do tego dojsc :(

2 razy wciskasz R2.
COMMAND LIST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 20:09, Zauri napisał:

> > A nie można prosić o podanie jak w FIFA?

> Można prosić, oczywiście ze tak.

a jak bo nie moge do tego dojsc :(


Dwa razy klikasz RT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie. mam problem z odpaleniem pesa2009 na PC bo wyskakuje mi info ze albo plyta jest uszkodzona albo cos mam nie tak z windowsem. Chyba nie mam XP-SP2 a wiec sciagnalem ten service pack i nie potrafie zainstalowac,wyskakuje jakis blad. nie wiem co mam dzialac hmmm moze ktos wie ???

20081023021411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować