Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

PES 2009 - temat ogólny

362 postów w tym temacie

3 sezon w become a legend a ja juz strzelam bramki w totenhamie :D (a zaczynalem w slabiutkiej boloni)
jednak moim celem jest barca :) (oczywiscie moja postac nie jest jakas strasznie przybajerzona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 16:22, mati285 napisał:

Oryginalne twarze mają Boruc,Kuszczak,Krzynówek,Smolarek i pewnie Dudek. A reszta to
raczej średnio podobna,taki Roger to np. jest.... biały.


Ja tam sam zrobiłem twarze polskich piłkarzy w opcji edycji. Wystarczy zeskanowac zdjęcię i dopasowac i masz wszystkich podobnych :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:21, pokier napisał:

Ja tam sam zrobiłem twarze polskich piłkarzy w opcji edycji. Wystarczy zeskanowac zdjęcię
i dopasowac i masz wszystkich podobnych :).

Poka jak Ci wyszło :P. Próbowałem zrobić tak Legionistów ale poległem na bramkarzach, nie chce mi się :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem, że w grze są wszystkie drużyny występujące w LM, takie jak Zenit, Cluj itp. Jednakże nie znalazłem na angielskiej Wikipedii Bayernu Monachium i stąd moje pytanie - czy w grze ten zespół jest w pełni licencjonowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Żaden z niemieckich klubów nie jest licencjonowany, nie jest też licencjonowana reprezentacja,a co za tym idzie większość piłkarzy (pomijając takich jak Ballack czy Metzelder,którzy grają za granicą) . Z tymi klubami LM to też nie do końca prawda,bo nie wszystkie są w pełni licencjonowane (a niektórych w ogóle nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już naprawdę ostatnie pytanie :)
Grałem w demko PES-a 2009, byłem zachwycony - czy będę zawiedziony pełną wersją (tylko błagam, nie piszcie mi, że nie wiecie albo że jest to subiektywna ocena)? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2008 o 20:57, edeń napisał:

Teraz już naprawdę ostatnie pytanie :)
Grałem w demko PES-a 2009, byłem zachwycony - czy będę zawiedziony pełną wersją (tylko
błagam, nie piszcie mi, że nie wiecie albo że jest to subiektywna ocena)? Z góry dziękuję
:)


Jeżeli podobało ci się demko to pełna wersja ci się jeszcze bardziej spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co zastanawiać, do sklepu i kupić ;)

Gierka jest bardzo dobra no i w końcu można pograć w sieci, bo poprzednia część to katorga była a nie gra. No i Become a Legend plus Liga Mistrzów cieszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 11:21, haderQ napisał:

Nie ma się co zastanawiać, do sklepu i kupić ;)

Gierka jest bardzo dobra no i w końcu można pograć w sieci, bo poprzednia część to katorga
była a nie gra. No i Become a Legend plus Liga Mistrzów cieszą ;)


Właśnie zagrałem w demo...grafika jest świetna. Czy to samo tryb kariery? Czy dorównuje temu z Fify w możliwościach i realiźmie zarządzania drużyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 12:57, Don Zorro napisał:

Właśnie zagrałem w demo...grafika jest świetna. Czy to samo tryb kariery? Czy dorównuje
temu z Fify w możliwościach i realiźmie zarządzania drużyną?


Nie grałem w karierę w Fife 09 więc Ci nie powiem jak jest, ale np. w Become a Legend jest według mnie o wiele lepiej niż w Fifie. Poza tym nie ma takiej schematyczności w grze jako takiej, po prostu gra się przyjemniej i o wiele realniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 11:21, haderQ napisał:

Nie ma się co zastanawiać, do sklepu i kupić ;)


Pytanie zadałem w czwartek, nie doczekałem się odpowiedzi, więc kupiłem w piątek i nie żałuję, bo gierka naprawdę świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:32, Don Zorro napisał:

A czy napisy w tej grze są też po angielsku?


Tak gra jest w pełni po angielsku, póki co z tego co wiem patcha PL nie ma i nie wiem czy w ogóle będzie

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:35, haderQ napisał:

> A czy napisy w tej grze są też po angielsku?

Tak gra jest w pełni po angielsku, póki co z tego co wiem patcha PL nie ma i nie wiem
czy w ogóle będzie

Pozdrawiam


Jezu... czy to tak ciężko przetłumaczyć? Sorry, kupuje fifę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:37, Don Zorro napisał:

Jezu... czy to tak ciężko przetłumaczyć? Sorry, kupuje fifę.


Cóż, akurat patrząc na język gry to wielki sens ma, ale cóż Twoja sprawa. Wiedz tylko, że jeśli szukasz realizmu to w Fifie go za bardzo nie uświadczysz, a po za tym skoro to aż takie łatwe do przetłumaczenia to jaki sprawia problem gra w PES-a po angielsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 20:50, haderQ napisał:

> Jezu... czy to tak ciężko przetłumaczyć? Sorry, kupuje fifę.

Cóż, akurat patrząc na język gry to wielki sens ma, ale cóż Twoja sprawa. Wiedz tylko,
że jeśli szukasz realizmu to w Fifie go za bardzo nie uświadczysz, a po za tym skoro
to aż takie łatwe do przetłumaczenia to jaki sprawia problem gra w PES-a po angielsku?


też nie wiem, po co mu polski? Przecież schemat pozostane bez zmian od kilku lat, każda funkcja podpisana jest tak samo jak w poprzednich latach, działa podobno. Można łopatologicznie dość co i jak:P No chyba że dla niego trudnością jest samo słowo "Quit" "next" czy "play"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, patrząc że kupuje się grę bo nie ma polskiego, no cóż ;P

Cała gra jest dla mnie świetna, tylko jedna rzecz - samowślizgi :x
Jak grałem przed chwilą to dostałem dwie czerwone, właśnie za wślizgi które robią sami obrońcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować