Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny świetny shooter w sztabie Microsoftu?

29 postów w tym temacie

Ludzie przestańcie pisać takie farmazony - "gra będzie świetna dopiero jak wyjdzie na PCta", "świetny shooter to tylko na PCta". Wiem, że niektórzy leczą dzięki temu swoje kompleksy, ale może nie róbcie śmietniska z każdego tematu w którym poruszana jest teza jakis gier wyłącznie na konsole. Konsole i PC to zupełnie 2 różne sprawy. Mam Xboxa i rocznego kompa i powiem, że z obu czerpię zupełnie inną przyjemność. Inaczej sie gra siedząc na kanapie/leżąc na łóżku i patrząc się w 32", a zupełnie inaczej siedząc na krześle i patrzeć się w 19". Zupełnie inny komfort.
jak ktos pisze że w FPS trudniej sie gra na konsoli, to znaczy, że nigdy nie grał. Może do celowania trzeba się przyzwyczaić, ale resztę przycisków wole na padzie niż na klawiaturze. Przyciski są ułożone bardziej ''ergonomicznie'' bo były robione wyłącznie pod gry, a nie adaptowane do nich jak to jest na klawiaturze.

PDZ - było dla mnie gra słabą. Fabularnie (o ile można mówić o czymś takim) i graficznie. Grafika słaba - w szczególności tekstury. Na normalnym TV to może jeszcze tekstury były znoścne, ale na HD ready to pikselowa niekiedy mnie denerwowała. Główna bohaterka wygladała, jakby przed zwiała z kliniki psychiatrycznej gdzie leczy się na ciężka anoreksje - jak nie mam nic przeciwko chudym bohaterką, ale one powinny wyglądać bardziej ''naturalnie". Fabuły nie było - naprawdę takie założenie jest zdrowsze niż chęc poznania o co w grze chodzi. Niektóre tekstu to mnie rozwalały swoja infantylność. GoW to przy tej gierce epopeja jeżeli chodzi o fabułę (i cała resztą również).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, kolejny "perfekcyjny" FPS form M$. Jeśli tymi pierwszymi były gry tj. ''Halo'' to ja dziękuję. I kolejny raz stoję murem za stwierdzeniem "Konsole nie są przeznaczone do gier FPS!". Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 21:22, Master-Blaster napisał:

PDZ - było dla mnie gra słabą. Fabularnie (o ile można mówić o czymś takim) i graficznie. Grafika
słaba - w szczególności tekstury. Na normalnym TV to może jeszcze tekstury były znoścne, ale
na HD ready to pikselowa niekiedy mnie denerwowała. Główna bohaterka wygladała, jakby przed
zwiała z kliniki psychiatrycznej gdzie leczy się na ciężka anoreksje - jak nie mam nic przeciwko
chudym bohaterką, ale one powinny wyglądać bardziej ''naturalnie". Fabuły nie było - naprawdę
takie założenie jest zdrowsze niż chęc poznania o co w grze chodzi. Niektóre tekstu to mnie
rozwalały swoja infantylność. GoW to przy tej gierce epopeja jeżeli chodzi o fabułę (i cała
resztą również).


Polecam modlić się, żeby gra była bardziej zbliżona do Perfect Dark, niż do Perfect Dark Zero. PD to najlepszy fabularnie FPP w jakiego grałem, i do tego najlepsza gra, jaka kiedykolwiek powstała. Moje oczekiwania co do PD2 są kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 22:19, Blizzard Beast napisał:

> Tak, kolejny "perfekcyjny" FPS form M$. Jeśli tymi pierwszymi były gry tj. ''Halo'' to
ja dziękuję.

Nie. Kolejny "perfekcyjny" FPS od RARE.

Ale kasę łoży M$? No, o to mi chodziło. Sorry jeśli źle zabrzmiało. I wiem że Halo robiło Bungie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o nim ale jak niedługo będę miał konsole kupuje call og duty 3 lub viva pinata a tą zostawiam w spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować