Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

W poniedziałek też wysłałem e-mail do supportu kiedy znowu będzie jakiś playtime oczywiście po angielsku i z pełną kulturką no ale oto co mi przysłali dzisiaj
"Thank you for your interest in APB!

At this time you are unable to log into the game because the servers are unavailable. All information regarding upcoming play sessions will be posted on our forums located at http://eu.beta.apb.com as it becomes available. We look forward to playing the game with you again soon.

Thanks!

Realtime Worlds Support Team"

No jakbym nie wiedział że servery są w tym momencie offline.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde dlaczego nie mogę edytować postów?? :D 10 minut i po edytowaniu ?:)
Tak wiec COMMUNITY OFFICER napisał na oficjalnym forum

"So you''ve just finished your latest play session? Hope you had fun? You''re eager to jump back in but you don''t know when the next play session and times are?

Make sure that you have checked for a post in the Schedule and Service Availability. If it''s not there then we haven''t announced it yet so none of the Realtime Worlds employees will be able to tell you yet. But don''t worry, keep visiting and you''ll find out very soon! "

tutaj link gdzie odsyła nas odsyła
http://eu.beta.apb.com/forums/forumdisplay.php?f=13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może im servy padły, i nie wiedzą kiedy naprawią? :D

Mnie nadal intryguje, kiedy dadzą info na temat płatność w grze. Modlę się o brak abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 20:17, necron1501 napisał:

Może im servy padły, i nie wiedzą kiedy naprawią? :D

Mnie nadal intryguje, kiedy dadzą info na temat płatność w grze. Modlę się o brak abonamentu.

już cześć zdradzili mówiąc ze być może wejdzie taka opcja ze grę kupujesz za kasę, nie ma abonamentu lecz mikro transakcje za dodatkowe bajery i dodatki, ale trzeba pamiętać przy tym ze to tylko pewna opcja nic potwierdzonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

// ciach

eee tam ... jak na taką grę nalożą abonament to myśle , że nie zyska zbyt duzej popularnosci i popytu . Pozatym juz oficjalnie ''KitKat'' czyli gość z działu APB się wypowiadal na temat braku abonamentu . (Dlatego gra wychodzi tak dlugo ... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 08:18, Damian2Bialas napisał:

// ciach

eee tam ... jak na taką grę nalożą abonament to myśle , że nie zyska zbyt duzej popularnosci
i popytu . Pozatym juz oficjalnie ''KitKat'' czyli gość z działu APB się wypowiadal na
temat braku abonamentu . (Dlatego gra wychodzi tak dlugo ... )

przeciez pisze ze nie ma abonamentu tylko dodatkowe power upy-dokupić można za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie-
"The server load testing was complete. We will be including dates in our thread titles
from now on to avoid confusion"

Dark wolf mógłbyś wytłumaczyć jeżeli wiesz, co będzie można kupić na tych kontach premium lub za punkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie wersja 2

"
This weekend we continue with Proving Grounds. So make sure you know which team you're in by checking your email!. If you're unsure contact support@apb.com

Heavy Hitters: Closed Beta Playsession
Saturday 20 March 2010
1800 GMT – 2200 GMT

Furious Fighters: Closed Beta Playsession
Sunday 21 March 2010
2000 GMT – 2200 GMT


Last week we were deliberately stressing the servers. Since then we have made some significant set-up changes to the servers that should result in them having more CPU/Memory resources.

What this means for your BETA players? It means that we need to replicate last weekends play schedule. You should find that there is less lag, resulting in better PvP action and more responsive driving controls. If you didn't enjoy yourself last weekend give it another go this weekend! With better server performance you'll be left to enjoy the game as well as give use more accurate feedback."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 19:08, Onybic napisał:

i czemu kuzwa tylko 2h znowu? ;/ a druga grupa 4h.. oni sa po prostu idiotami.


To im to zgłoś , nikt nie każe Ci uczestniczyczyć w becie . Pozatym ona jest do raportowania bugów ... a nie do swobodnej gry ... przez takich jak Ty wlasnie same gnioty wychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem... post pod postem ale widocznie nie toczy sie rozmowa zbyt interesująca a pozatym Redjevel naje**ł ich chyba z 5 pod sobą ;d no ale pomijając to jeżeli co tydzień mają robić " Closed Beta Playsession " to lepsze to niż nic ... tylko żeby tego nie przerwali bo tak to już fajans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 21:37, Damian2Bialas napisał:

> i czemu kuzwa tylko 2h znowu? ;/ a druga grupa 4h.. oni sa po prostu idiotami.

To im to zgłoś , nikt nie każe Ci uczestniczyczyć w becie . Pozatym ona jest do raportowania
bugów ... a nie do swobodnej gry ... przez takich jak Ty wlasnie same gnioty wychodzą...


Ku twojej wiadomości, chciałbym ci zakomunikować, że raportuję błędy bet w których uczestniczę, i twoje jakże nieudane wyjazdy pod moją osobę są dość marne. następnym razem postaraj się poznać osobę i jej sposób uczestnictwa w becie zanim coś skomentujesz. zebys jak teraz nie wyszedl na idiotę.

A teraz odpowiedz mi o jaśnie wielki i ''yntelygentny'' łaskawco, co ja takiego przez 2h potestuję? poprzedni playtest większość czasu zajęło mi stworzenie postaci i zapoznanie się z mechaniką gry. powiedz mi łaskawie co mogłem przez to przetestować? jak wyglądają misje? jaki jest balans broni? no właśnie.. tak więc oszczędź sobie zbędnych i debilnych komentarzy.

Nadal mnie gryzie skąd wniosek, że przez takich jak ja(?) wychodzą gnioty, weź mi to wyjaśnij, bo widać nie jestem na tyle oświecony co ty.

ps. mogę się założyć, że brałem udział w większej ilości bet i zgłosiłem więcej błędów niż ty masz latek.
pss. wszelkie zwroty ''grzecznosciowe'' specjalnie napisane małą literą, ponieważ nie szanuję cie kompletnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onybic
Trochę za bardzo Cię poniosły nerwy. Widzę że poczułeś się urażony jednak odpowiedź była niewspółmierna do tego co ją sprowokowało.

Damian2Bialas
Nie krytykuj z taką łatwością innych, zwłaszcza jeśli ich nie znasz i nie jesteś w stosunkach które pozwalałyby na takie komentarze, Twój post również można i należało było sformułować mniej agresywnie.
Co ważniejsze proszę Cię abyś starał się unikać bluzgów, nawe6t jeśli są zagwiazdkowane to nie widzę powodu do używania takiego słownictwa.

Tym razem żadne kary na nikogo nie spadną ale proszę uprzejmie obydwu Panów o pohamowanie nieco nastrojów.
Będę miał ten wątek na oku jakby co i następnym razem nie przejdzie to tak lekko.

Redjevel
Edycja posta działa przez 5 minut. To tylko informacja nie żadne moderatorskie upomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

// ciach

Zwroty grzecznościowe ... hmm ... wiesz jakby Ci to powiedzieć ? Nie obchodzi mnie to za bardzo , że mnie nie szanujesz a co do zwrotow grzecznosciowych to pisanie ich małą literą świadczy o Twoim braku kultury i znajomości ortografii . ;) Pomijając ... po to aby ktoś nie korzystal z bety w celach tylko i wyłącznie rozrywkowych tworzone są sesje tak jak w tym przypadku , bo np BC 2 mialo miesiac prawie trwajaca bete a nadal jest maaasa bugow. Wiec proponuje rozejm i zastanow sie zanim napiszesz a nie odwrotnie .;)

Co do Karharot : Nie miałem na myśli sformułowania agresywnego posta wogole ;) to mialobyć tylko tlumaczenie bo ten post który napisał Onybic był moim zdaniem lekko przesadzony . Ponieważ , co kogo obchodzi kogo on uważa za idiotę i dlaczego ? . ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tej pierwszej grupy są to prawdopodobnie ludzie którzy już od dawna (wrzesnia) siedzą w becie są nimi ludzie którzy maja plecy np redaktorzy cda, natomiast druga grupę stanowią swierzaki czyli prosci gracze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru wdawać się z tobą w dyskusję, czy brak zwrotów grzecznościowych to brak mojej kultury, czy ewidentny brak szacunku wobec ciebie.

nadal czekam na odpowiedzi które zadałem, bardzo mnie interesuje twój punkt widzenia na to co można przez te 2h przetestować i oczywiście skąd wniosek, że jestem winowajcą wszystkich ''gniotów'' wychodzących na rynek.

BC2 wcale nie posiada ''aż tylu'' błędów jak mówisz, no ale to subiektywna ocena.

@Karharot,
a wiem, że mnie nerwy trochę puściły, ale nie pozwolę, aby takie teksty leciały w moją stronę ;)


wracając do tematu, to takie działania (podział na 2 grupy testerów i wywyższanie jednej z nich) bez żadnego wyjaśnienia są z punktu widzenia klienta (czyt. mojego) bardzo dziwne. Zaczynam mieć wątpliwości, czy przez cały czas wszyscy będą traktowani równo, a itemki kupione z item shop''u będą sensowne (o ile taki sklepik będzie) i nie przesycone bajerami. pożyjemy, zobaczymy. jak na razie jestem tym wszystkim zdegustowany.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

// Kolego zdania zaczyna się od dużej litery , więc jak możesz to pisz zgodnie z regułami ortografii , ponieważ niektórych boli to w oczy... ;( . A co do tego co można przetestować przez 2 godziny ? Proste :

Sesja bety raz na tydzien wiec :

W 1 tydzien testuje ground .(o ile wiesz co to)
W 2 tydzien testuje playing .
itp itp.

Nie mam pytan co do Twojej kultury bo ... szkoda poprostu . ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale prosze, wyjaśnij mi co znaczy ''ground''.

takimi lakonicznymi odpowiedziami na prawdę nie wiem co chcesz osiągnąć. jeśli wszyscy testowaliby ogólnikowo jak ty to piszesz, to niewiele by sprawdzili, zdecyduj się i napisz przykłady co można przetestować, dokładnie, ze szczegółami, tak abym wiedział na przykład co mogę dobrze przetestować przez 2h gry w tygodniu.

i chyba nie chcesz, abym zaczął tobie wytykać błędy stylistyczne chociażby. więc z łaski swojej zejdź z mojego stylu pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

// Ależ prosze wytykaj moje błędy stylistyczne czekam . A co do beta testów , skoro już zgłosiłeś się na beta testera to jak wypełniałeś formularz było coś takiego jak " Gry ktore wczesniej testowales " , więc jezeli jakieś testowałeś (bojkot) to sam dokładnie powinieneś wiedzieć co i jak .

Ground = Wszystko to co związane z teksturami / ziemią / położeniem / fix''ami itp .

Więc zakończę tę daremną rozmowę . -> Na kolejnego posta już nie odpisze bo mija się to z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować