Zaloguj się, aby obserwować  
Tomek1120

All Points Bulletin APB - Temat Ogólny

598 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2010 o 17:51, necron1501 napisał:

Splinter Cell? A co on ma do tego ?:D


Skradanie ... to nie tylko gra w ktorej liczy sie " sieczka " bo przecież umiejąc zaczaić się / skradać możesz duuuzo wiecej zdziałac ... obejrzyj sobie sam trailer najnowszy jest akcja kiedy koleś chowa się za kontenerem i jednym strzałem z Shotgun''a powala gościa ;) A ogolnie grał ktoś już w bete bo ja narazie nie miałem okazji ... ze względu na to że waży ona 8 GB , ale może nastepnym razem sie zalape ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 21:03, Redjevel napisał:

Yaaaah właśnie ruszył server wohoho :D


Jak wrażenia? Ja pogram już za 8 GB. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko gierka spodziewalem sie gorszej niestety gralem tylko 1.5 godziny ale spodobala mi sie w sumie to taki second life+gta misje podpal ukradnij przejmij namaluj grafiti, troszeczke lagów jest no ale... duzo polaków nawet ja sam rozpoczelem rozmowe mówiąc na generalu ''''siema heniu'''' a potem to wszyscy pl sie odezwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema eniu! :D Pamiętam jak kolega w WoWie umawiał się(Po polsku) z innym kolegą na duela - ktoś na czacie napisał - "nie ma takiego bicia", i się zaczeło gadanie o osiemnastce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego rozwiązali problem z wowa gdzie wszyscy mieli na cel zabicie/farmienie czegos, tutaj misje są losowe a jeżeli chcemy sobie pograc w jakies specjalne misje to idziemy na jakies privy gdzie jest chyba 40vs40 max no ale nie mialem czasu zaglądnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to tu ograniczenie grania jest jak w Lego Universe? Trochę słabo. Lepiej by było ograniczyć świat i grę niż dawać ograniczenia czasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie co to są te punkty które mozemy zobaczyć na oficjalnej stronie po zalogowaniu sie, lub w grze, nie wiem jak one sie nazywają ale obok nich jest niebieska ikonka, a mam ich z 100000 tak więc dlatego się pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 09:56, Redjevel napisał:

Mam jeszcze pytanie co to są te punkty które mozemy zobaczyć na oficjalnej stronie po
zalogowaniu sie, lub w grze, nie wiem jak one sie nazywają ale obok nich jest niebieska
ikonka, a mam ich z 100000 tak więc dlatego się pytam


Podłączam się do pytania . I Wie ktoś kiedy ponownie włączam serwery bo na ten Event sie nie zalapalem niestety ... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiadomić że "chyba" będzie polska wersja, ponieważ trudno połapać się w tej grze, oczywiście po jednej godzinie prawie wszystko zrozumiałem noo ale będzie gorzej z tymi co z angielskim "nie idze"
a kieruje swoje wnioski tym że w folderze engine i localization jest troszeczke tych krajów a w tym polska :)
Realtime Worlds i tak zbyt poważnie podchodzi do tej bety regulamin (The NDA) czyli zakaz zamieszczania screenów filmików, godziny działania servera ( to akurat mogę zrozumieć testowanie servera i takie tam sprawy) szkoda ze tez nasza postać po becie ulegnie "zniszczeniu" stworzyłem wyraźną postać która widać ma jakiś charakter nie jak tam jakieś biegające wypasione "kolesie" :) no ale i tak w czasie gry można iść na "operacje plastyczną i wszystko zmienić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 07:07, sevrond napisał:

Kiedy dostaliście klucze ? Ja wczoraj wysłałem podanie ok. 20.00 i nic ni ma :)

ja swoje wyslalem 4 miesiace temu a dostalem w ubiegly piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować