Zaloguj się, aby obserwować  
Melkor_79

Wolicie gry "w pudełku" czy ściągnięte

168 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2008 o 19:01, rafekx 12 napisał:

Ja nie rozumiem ''''złodzieji'''' którzy kradną gry z neta[żal mi ich] bo okradają firmy które
bardzo sie meczą nad dana grą i nie dziwne że Atari jest teraz jest na skraju bankructwa....


Eeee? Ja was nie rozumiem ,albo wy nie rozumicie tematu. Tu rozmawiamy o LEGALNIE ściągniętych grach , za które się zapłaciło i zasysa z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnięte to mam nadzieję, że takie kupine np. przez steamie? czy pirat, jeśli tak to nie ładnie ;]

ja wolę ściągnięte, jest pudło, jest się czym pochwalić i daje mi taki box dużo frajdy za tą samą cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wolę gry w pudełku; po pierwsze oczywiście zawsze są ozdobą kolekcji; po drugie jednak, przy zakupie gry otrzymujemy instrukcję i poradnik, z których zawsze w czasie gry możemy skorzystać; czasami do pudełka z grą wrzucane są różnego rodzaju dodatki jak np. plakaty; no i nie mamy problemów z zainstalowaniem gry na drugim komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, jak ściągać to małe pliczki, większe nawet z dużym transferem nie jest jak dla mnie zbyt przyjemne. A taka kupiona w sklepie gra... Można potrzymać na półce obok innych w pudełkach, fajnie wygląda, a ściągnięty trzebaby nagrywać, bo zawsze może zniknąć. Kiedyś miałem pudełka tekturowe od Wormsów 3D i Morrowinda EK (złota edycja, tylko w premierowej), ale oczywiście ktoś wyrzucił i nie mam. Szkoda, że nie pamiętają już o nich, ale cóż, takie boxy też fajne. A kolekcjonerki oczywiście najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole kupowac gry bo są namacalne,a sciagane gry to takie trochę dziwne i mi się nie podoba:P
Gra jest grą ale jednak dla mnie lepiej miec pudełko i miec tą gre na płycie, połozoną na pólce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co od ściaganych: Co jeśli szybko będziesz musiał zrobić formata a o grze zapomnisz (albo inne powody - ktoś uszkodził plik,a brak kopii zapasowej) i nie zgrasz gierki na płytkę???A co do pudełkowych wersji - fajnie iść tak sobie do sklepu z odliczoną sumką,kupic gierkę i zachwyconym wrócic do domu.Można zaszpanować przed kumplami,którzy ściągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolę gry w pudełku, ładna płytka, ładne pudełeczko i czasami jakiś dodatek. I tak jedna gierka się uzbiera, 2ga, 3cia... aż w końcu powstanie całkiem ładna kolekcja, którą będzie można się pochwalić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie wole pudełkowe wersje. Ten zapach, który unosi się w powietrzu po otworzeniu paczki , którą kilka minut wcześniej przywiózł kurier..bezcenny. Jak tak patrzę na moją kolekcję gier to aż się łezka w oku kręci się, bo to, można by rzec. przypomina historię gier komputerowych, technologi komputerowej jak się rozwija ostatnimi czasy. Wersja elektroniczna nie da ci tych wrażeń. A co więcej wole mieć dowód "Tak kupiłem oryginalną grę w pudełku" . Kupowanie gier do ściągnięcia zatem mnie nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ściągnięte... z półki sklepowej. Pudełka ładnie się prezentują i można się pochwalić. Poza tym jak ściągamy to nie dostajemy żadnych bajerów w stylu mapki, instrukcji, poradnika (tzn dostajemy ale do czytania na kompie, a to niewygodne). Poza tym, żeby ściągać grę (np. daje przykład hmm... Gears of War) to by zajęło mnóóóóstwo czasu, który dla mnie jest ważny. Oczywiście, gry ściągnięte są tańsze, ale znacznie wolę kupić i mieć święty spokój, bo gra jest moja i nie muszę się bać czy mi neta przypadkiem na godzinę nie wyłączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także jestem za wersjami pudełkowymi. ;) Można przed kumplami szpanować, a poza tym, przykładowo takie ściągane gry na Steamie niewiele się różnią cenowo od pudełkowych dostępnych w Polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, że ten temat jeszcze się trzyma, przeciez, gry ściągnięte to jest piractwo ! A o ile się orientuje, to gram.pl nie toleruje piractwa ... :)) No ależeby nie było offtopica to powiem, że oczywiscie wole w pudełku... przecież nie powiem ze ściagam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:32, Manieusz napisał:

Ja nie wiem, że ten temat jeszcze się trzyma, przeciez, gry ściągnięte to jest piractwo ! A
o ile się orientuje, to gram.pl nie toleruje piractwa ... :)) No ależeby nie było offtopica
to powiem, że oczywiscie wole w pudełku... przecież nie powiem ze ściagam :D

Ściągać równie dobrze można z EA Store czy Steama......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:35, Budyn napisał:

> Ja nie wiem, że ten temat jeszcze się trzyma, przeciez, gry ściągnięte to jest piractwo
! A
> o ile się orientuje, to gram.pl nie toleruje piractwa ... :)) No ależeby nie było offtopica

> to powiem, że oczywiscie wole w pudełku... przecież nie powiem ze ściagam :D
Ściągać równie dobrze można z EA Store czy Steama......



Nie miałem tego na myśli ;] :) Miałem na myśli ściąganie gier z Kazy, Bearshare''a czy też innych programów :))
No a jak wiadomo, to już jest piractwo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować