Zaloguj się, aby obserwować  
M-Pac

Formuła 1 - Forumowa gra

256 postów w tym temacie

Marcin Wojtachnio dla telewizji CNN tak oto skomentował wypowiedź Szefa Zespołu Spyker:
"Zgadzam się, Grzegorz Rasiak to bardzo dobry kierowca. Wróżę mu świetlaną przyszłość, pod jednym warunkiem: jeśli natychmiast podpisze kontrakt z innym klubem. W Spyker-rze, jego talent się zmarnuje. Zespół ma bardzo słaby bolid i praktycznie 0 doświadczenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thomas Grant dla lokalnej telewizji:

W ostatniej sesji mi poszło słabo,ponieważ nie byłem w formie ale na Grand Prix przygotuje coś co pozwoli mi wygrać.Gdy sie dowiedziałem ze Marcin Kosnik wyszedł ze szpitala to bardzo sie ucieszyłem że nic mu sie nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szefostwo Spyker F1 reaguje na wypowiedź Marcina Wojtachnio na łamach "The Times":
"Racja,nasz samochód nie jest dobry,a Grzegorz mimo tego jeździ świetnie.Grzesiek dostał już propozycje od Toyoty i wielkiego McLarena,a wybrał Spykera.To musiał być świadomy wybór"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rzeczywiście wesoło nie było"
Tak Kosnik odpowiedział na pytanie dot. swojego wypadku.
"Szczęście w nieszczęściu, że nic poważnego się nie stało, co nie znaczy, że jutro nie pojadę na 100%. Dziękuję wszystkim, którzy dobrze mi życzyli. Teraz idę odpocząć, bo jutro znowu walczę na torze, na więcej pytań odpowiem najwcześniej po wyścigu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Menedżer Marcina Kosnika dla BBC:
"Marcin wystartuje w wyścigu-OK.Ale zastanawiamy się jak spisze się jego zastępczy bolid,którym jeszcze nikt nie jeździł.Przyda nam się sporo szczęścia,by zająć dobrą pozycję.Jednak będzie trochę czasu w kwalifikacjach na drobne poprawki.Wcześniej Marcin narzekał na brak sterowności przy gwałtownym hamowaniu.Mechanicy zlekceważyli to i ostatecznie zakończyło się to wypadkiem naszego kierowcy.Co do Abasa Ahama to wiadomo mi tyle,że pojedzie na dwa pitstopy i ruszy na oponach z twardszej mieszanki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin Wojtachnio w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" tak opisał wypadek swego immiennika, Marcina Kosnika:
Przejeżdżałem obok wraku bolidu i byłem przerażony. Widziałem tylko jak karetka odjeżdża z miejsca wypadku. Bolid był doszczętnie zmiażdżony ! Po zakończeniu sesji odetchnąłem z ulgą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 20:34, bartek_kawa napisał:

Ech... tak mnie coś zastanawia. W tej grze czynnik ludzki jest minimalny, 90% gry to wypowiedzi
dla mediów :D Może by coś wprowadzić do gry?

Jutro będzie się działo:):)Relacja z wyścigu i kwalifikacji.Co się dzieje w prawdziwej F1 gdy się nie ścigają?Różne kontrowersje,wywiady itp.Tu jest podobnie.Podczas wyścigu będzie się ciągle coś działo.Trzeba o tym pisać.
Również Pozdrawiam
EDIT:Będą fotorelacje z wyścigów:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Rasiak: Jestem bardzo zadowolony po dostychczasowych 3 sesjach treningowych. Jeżdże najrówniej z całej stawki, mam nadzieje, że niedługo znajdę kolegę do teamu. Pokazałem, że to nie przez przypadek trafiłem do tej elitarnej stawki kierowców f1. Marzę o jutrzejszym Pole position i miejscem na podium w wyścigu. Mam umiejętności i bolid z wielkim potencjałem - nic nie stoi na przeszkodzie aby te marzenia spełnić. Dziękuje mechanikom za trud włożony w mój bolid, tylko dzięki nim mogę osiągać wyniki takie jakie osiągam. Dziękuje także sponorowi: Tadeuszowi Rydzykowi, bo bez niego nie było by mnie tutaj, w tym elitarnym gronie. Apeluję: Zgłaszajcie się do Spyker f1 team, pragnę z kimś współtworzyć team, który powalczy o zwycięstwo w rywalizacji konstruktorów. Pozdrawiam fanów i dzięuje za pochlebne opinie na temat mojej jazdy. O zmianie teamu nawet nie myślę, mój pomarańczowy, holenderski bolid sprawuje się świetnie, atmosfera w zespole jest znakomita. Dziękuje. Szerokiej drogi. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pyatnie jak przeprowadzasz symulacje? Czy właczasz jakąs gre i czekasz na wyniki komputera? W jakiej gierce tak robisz? Polecam Grand Prix 4, filmiki przezmmnie zrobione o tej grze znajdziesz na moim Gramsajcie. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Menedżer Grzgorza Rasiaka-Taduesz Rydzyk:
"Cieszę się,że Grzesiek zawdzięcza swoje osiągnięcia również mi.Znalazłem go na mistrzostwach Brazylii w Kartingu.Spytał sie mnie czy przyjmę go do Spykera.Po wyścigu bez wahania powiedziałem:Jedziemy do Australii.
Grzegorz strasznie się ucieszył.W przyszłości będzie odnosić znaczne sukcesy"

Gazeta Wyborcza:
MARCIN WOJTACHNIO POKŁÓCONY Z BUDEPINIO BERNANDO??
Tak wygląda nagłówek dzisiejszej Gazety Wyborczej.Podobno Bernando narzekał na Wojtachnio,że nie zależy mu na wygranej i wlecze się na torze."To co robi Marcin to wstyd dla naszej ekipy.W ogóle nie zależy mu na wygranej i jedzie tak wolno,że za nim zawsze jedzie korek"-To słowa wypowiedziane przez Libijczyka.Mile widziane komentarze obu kierowców na ten temat.


szoszosz:Robie to pewnym dodatkiem do gry o tematyce snookera.Na pewno nie znasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na konferencji prasowej, która odbyła się przed paroma minutami Wojtachnio zdementował pogłoski, które mówiły o nie porozumieniach w teamie. Uważa że razem z Budepinio są bardzo dobrymi kumplami." Budepinio jest bardzo wylewny, więc jeśli miałby mi coś do powiedzenia, zrobiłby to prosto w oczy". Tak dyskusję na ten temat zakończył kierowca teamu BMW Sauber, Marcin Wojtachnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź publiczna menedżera Budepinio Bernando-Alfrawha Wgoe
"Gazeta Wyborcza napisała kompletne bzdury.Budepinio i Marcin to zgrana paczka,jak już wcześniej mówił Marcin.Napisano,że Libijczyk powiedział to o 18:00 na konferencji prasowej BMW Sauber.Niestety o tej porze kierowcy byli w garażu i omawiali mechanikom co i jak trzeba poprawić[..]Konferencja odbyła się 10 minut temu.Było parę pytań na ten temat"

~~~~~~~~~~~~~~~~
BBC:Rekordowe wpływy z transmisji wyścigów Formuły 1.
Według raportu telewizji BBC,aż 27 stacji będzie transmitować Formułę 1.W Polsce można obejrzeć wyścigi w telewizji POLSAT.Wpływy za transmisje to aż 3 627 720 złotych!27 kanałów w 25 państwach to naprawdę nieźle-mówi Bernie Ecclestone.Coraz więcej ludzi może zapoznać się z tym pięknym i pełnym emocji sportem-dodał
~~~~~~~~~~~~~~~~
Ktoś dosypał biały proszek do bolidu Ferrari!
Wszyscy się zastanawiali,dlaczego Vasili Petrow,jeździ tak słabo.W baku samochodu Rosjanina znaleziono biały proszek.Ta informacja została potwierdzona przez szewostwo ekipy i poszkodowanego Rosjanina.Odziwo godzinę później przyłapano tę osobę na próbie wsypania tej samej substancji do bolidu Thomasa Granta.Sprawcą okazał się jeden z...kibiców teamu Renault.Zadziwiające jest to,jak wszedł do garażu Ferrari ów kibic.Teraz pokażę,na co mnie stać!-Mówi Petrow.Substancja jest właśnie przebadywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że się wtrące - czym Wy się jaracie? :P Tzn. co fajnego jest w grze, w której nie ma się ŻADNEGO wpływu na wynik rozgrywki. Losują - w tym tygodniu jesteś 1., w następnym ostatni. Klasyfikacja jest chaotyczna, nie ma ciągłości. Jedyne co jest warte uwagi to te konferencje. M-Pac - może zastosuj jakiś inny system wyłaniania zwycięzcy, żeby gracze mieli na niego większy wpływ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 22:10, demrenfaris napisał:

Pozwólcie, że się wtrące - czym Wy się jaracie? :P Tzn. co fajnego jest w grze, w której nie
ma się ŻADNEGO wpływu na wynik rozgrywki. Losują - w tym tygodniu jesteś 1., w następnym ostatni.
Klasyfikacja jest chaotyczna, nie ma ciągłości. Jedyne co jest warte uwagi to te konferencje.
M-Pac - może zastosuj jakiś inny system wyłaniania zwycięzcy, żeby gracze mieli na niego większy
wpływ...

Niczym się nie jaramy:P To jest właśnie fajne w tej grze.Dam ci przykład:mamy ligę w której sami się ścigamy-za każdym razem wygrywa ta sama osoba,która zna dany tor na pamięć.Tu najciekawsze jest to oczekiwanie na wyniki,które miejsce zajęliśmy...Apropo inne gry na forum np. Football Manager-tam też jest losowanie.Takie gry są ciekawe.I po co piszesz jak Ci ta gra nie pasuje?:P

EDIT:I może powiesz,że to jest gorsze od Słownej Zabawy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budepinio Bernando dla prasy (czyli ja :D):

Nie kłócę się z MARCINEM WOJTACHNIO. Nie wiem co piszą w tych polskich gazetach. Marcin to bardzo dobry kolega i kierowca. NA pewno będziemy ostro jeździć na torze. Liczę że nasz team będzie wysoko w klasyfikacji konstruktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jean Pierre De La Laboutrix dla "L''Equipe" na teamt incydentu w stajni Ferrari:
"Zapewniam,że człowiek,który jest sprawcą tego zdarzenia i który podaje się za kibica naszego teamu, nie działał na polecenie żadnego z członków naszej ekipy. Szefowie Ferrari mogą winić jedynie siebie za to,że nie chronili dobrze swoich bolidów. Możecie też porozmawiać z moim menadżerem,a także z szefem teamu Renault i zapewniam,że obaj podzielają moje zdanie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2007 o 22:15, M-Pac napisał:

Niczym się nie jaramy:P To jest właśnie fajne w tej grze.Dam ci przykład:mamy ligę w której
sami się ścigamy-za każdym razem wygrywa ta sama osoba,która zna dany tor na pamięć.Tu najciekawsze
jest to oczekiwanie na wyniki,które miejsce zajęliśmy...Apropo inne gry na forum np. Football
Manager-tam też jest losowanie.Takie gry są ciekawe.I po co piszesz jak Ci ta gra nie pasuje?:P

Chciałbym żeby pasowało. Ale nie rozumiem idei takiej gry :) Może ze względu na to, że nie interesuje się F1. Hmm... To może być powód :P Ale i tak bym w to niegrał, nie ma to większego sensu, nie ma się wpływu na grę. Tak czy inaczej - EOT. Ta dyskusja nie ma sensu większego :)

Dnia 20.10.2007 o 22:15, M-Pac napisał:

EDIT:I może powiesz,że to jest gorsze od Słownej Zabawy:p

Doceniam porównanie. Ale jest to gorsze od Forumowej Mafii - moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować