Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

o Szaach :}
Mam pytanie :P Reszta elementów EK będzie wysłana dzień po wysłaniu tej 1 paczki? Wybaczcię jeżeli ta odp. pojawiła się wcześniej, ale nie chce mi się przeszukiwać tego bajzlu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole z innej beczki (nie wiem czy cos pisaliscie o tym bo tu postow przybywa w tempie geometrycznym a ja ostatnio nie mam czasu na nic :P) mam takowe pytanko apropo tych przeprosinowych plakatow do wieska EK - beda pakowane w tube czy tez złozone na 15 czesci dzieki czemu przyda sie jedynie jako podkładka pod piwo ? :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:49, lordfett napisał:

Czy dostarczenie drugiej części EK, a więc wszystkiego poza grą, będzie w jakiś sposób monitorowane
przez CDP? Nie chciałbym, by okazało się, że zapłacę 200 zł i dostanę mniej (bo bez "rękawa")
od edycji podstawowej. Głupio by było, gdyby reszta rzeczy zaginęła "w Polsce".


Hummm myślałem ze ta sprawa jest wyjasniona. poniżej link do EK:

http://www.gram.pl/sk1_8QnqHe2_Wiedzmin_Edycja_Kolekcjonerska.html

W edycji kolekcjonerskij znajdzie sie dokładnie to co jest w wizualizacji oraz w opisie.
Tzw rękaw jest tylko na edycję "podstawową"
http://www.gram.pl/sk8_8QnqHO7_Wiedzmin.html

Tak więc w wersji EK "rękawa" nie będzie.
Jutro do tego wątku wkleimy zdjęcie z EK,tak byście nie mieli wątpliwości że warto poczekac parę dni na drugą "paczkę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:59, Akallabeth napisał:

> CHCEMY DIGIPACKÓW A NIE ZWYKŁYCH PUDEŁEK W EK!!!
Nie będę cham i podpiszę się również, ponieważ digipack jest imho dużo ładniejszy, klimatyczny
i wyróżniający się, ja opakowanie płyt wydania kolekcjonerskiego ma być wyróżniające się. Kioskowe
pudełka macie panowie w 150 innych grach stojących na waszej półce - wersjach kioskowych, jak
to już zostało ładnie określone. Co do wytrzymałości, to jeśli EK nie jest od tego żeby obchodzić
się z nią jak ze starą Motorolą - jeśli nie będziecie nią rzucać po ścianach, a nie wątpię,
że nie będziecie, nic się z nią nie stanie przez dłuuuugi czas. Poza tym, jak mawia mój kolega,
digipacki są w pytkę ;)

Po przygodach z digipackiem w EK NeverWinterNights2 mówię NIE digipackom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 20:52, SzaacH napisał:


no nie wiem kto by dostał wiekszy rachunek...
my za Wasze leczenie czy odwotnie...kilku osobom z CDP też parę siwych włosów przybyło....
;)


No cóż,cieszczie sie że przeżyliście próby :P Pamiętaj że tylko co piatemu kandydatowi na wiedźmina sie to udawało,chyba że CDP skrywa przed nami jakieś mroczne tajemnice pokroju tajemniczego cmentarzyska na parkingu,albo ducha Dziada nawiedzającego 2 pietro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:00, Morfieusz napisał:

A tak w ogole z innej beczki (nie wiem czy cos pisaliscie o tym bo tu postow przybywa w tempie
geometrycznym a ja ostatnio nie mam czasu na nic :P) mam takowe pytanko apropo tych przeprosinowych
plakatow do wieska EK - beda pakowane w tube czy tez złozone na 15 czesci dzieki czemu
przyda sie jedynie jako podkładka pod piwo ? :P pzdr


Plakaty beda pakowane w tubę :)
heheh swoją drogą chciałbym zobaczyć taki plakat na ścianie (ten łamany na 15 częsci :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzaacHu,
mam złe i dobre słowa.

Nie znamy dokładnych konkretów nt. tego, kto w czym zawinił i pewnie nie poznamy. Zapewne nawaliło kilku producentów gadżetów, etc. Bardzo prawdopodobne jest to, że zostawiliście to sobie na ostatnią chwilę i obudziliście się z ręką w nocniku, zabierając się za to za późno. Może. To miło, że bierzecie winę na siebie.

Uważam, że stres, bura, dyskomfort, krytyka z naszej strony, dodatkowe koszta i może wstyd są wystarczającą karą za brak profesjonalizmu. Jeśli o mnie chodzi, to nie mam pretensji. Tyle czekałem na Wiedźmina, to poczekam jeszcze tydzień czy dwa. Może to kwestia tego, że nowego kompa będę miał za ten tydzień lub dwa, ale życie jest tak bogate, że nie trzeba ciągle grać (tak, tak, naprawdę :P).

Skoro i tak ma być opóźnienie, to proszę Was:
Skupcie się na tym, by produktu były zrobione super-hiper-porządnie, a nie na chybcika.
Dopilnujcie, żeby paczki były zarąbiście zabezpieczone, żadnych pogiętych rogów, połamanych pudełek, etc.
Pogadajcie z Masterlinkiem, żeby nie robił takich akcji, jak już się zdarzało.

AD. SKLEP WIEDŹMIŃSKI
Te produkty będą za pieniążki wirtualne czy realne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SzaacH
Mam małe pytanko: czy planujecie sprzedawać w "sklepiku wiedźminskim" repliki wiedźmińskich mieczy w skali 1:1?

Wiem, że popyt na takie gadżety nie byłby może gigantyczny ale myślę, że znalazłoby się kilka osób które mogłyby za taką rzecz zapłacić naprawdę sporą kwotę (np. ja :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Rzeczywiście sytuacja niesympatyczna, aczkolwiek zauważmy, że niesympatyczna dla dwóch stron. Po przeczytaniu informacji na Gram.pl zbulwersowałem się na poważnie, a kiedy przeczytałem informację, iż do Empików trafią pełne wersje EK, kiedy wcześniej czytałem, że w sklepach ich nie będzie, zbulwersowałem się jeszcze bardziej. O wszystkim musiałem dowiedzieć się z forum Gram.pl, bowiem nie zostałem zaszczycony meilem z informacją o problemach dotyczących EK Wiedźmina pomimo, że mam taką wersję zamówioną. Kiedy jednak minął pierwszy gniew i emocje opadły, doszedłem do wniosku, iż czas, aby napisać tu swoje zdanie. Proponuję, zamiast okrzyków gniewu i gróźb (które są dla mnie całkowicie zrozumiałe) wobec winnych, wsparcie ich w tej trudnej sytuacji. Jest bowiem ona przykra nie tylko dla nas, ale i dla ekipy odpowiedzialnej za Wiedźmina. Mój gniew przerodził się w współczucie, bowiem jest to nasza pierwsza rodzima produkcja na taka skalę. Wiedźmińska ekipa pomimo wpadek stara się z całych sił, aby wyjść z walki z twarzą. Zrobili wszystko co w ich mocy, aby w tej sytuacji naprawić to, co się nie powiodło. Nie wszystko zawsze udaje się tak, jak byśmy tego chcieli. Zwróćmy uwagę na to, iż samo wydanie Wiedźmina jest tak bogate, że można nazwać je historycznym. Już dziś można stwierdzić, że kolejne wydania gier będą porównywane właśnie do tego wydania. Już nic nie będzie takie jak kiedyś. Myślę, że naprawdę kolejne wydania gier będą nam się wydawały cieniutkie w porównaniu z Wiedźminem. Przy takiej produkcji wszystko może się wydarzyć i Wiedźmińska ekipa podjęła to wyzwanie. A mogli przecież skromnie, bez ryzyka a i tak gwarantuję, że byłby szum, bo przecież to nasz Wiedźmin. Uszanujmy ich pracę i starania. Podjęli się „budowy pałacu” a nie „stodoły” i to że hurtownia nie dowiozła farby na czas nie powinno przekreślać końcowego efektu. Wierzę, że finalny efekt będzie olśniewający a jak nie, to sam będę w ten „pałac” rzucał pomidorami. Mam tylko nadzieję, że kiedy stwierdzimy, iż „ pałac” spełnia nasze oczekiwania, odezwie się tyle samo głosów pochwalnych co teraz krytycznych. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę pojąć tylko jednej rzeczy: Wyprodukowanie 3000 sztuk jakiegokolwiek gadżetu nie może zająć więcej niż 3 miesiące, a teraz tego nie macie? Dlaczego zostawiliście to na ostatnią chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..../ciach/....

Dnia 21.10.2007 o 21:06, Taschon napisał:

Pogadajcie z Masterlinkiem, żeby nie robił takich akcji, jak już się zdarzało.


Najlepiej by było zmienień dostawce na np. DHL ;s i bym sie tak nie martwił i pozwoliłbym sobie by jednak gra została szybciej wysłana a później dodatki ale niestety w takiej sytuacji wole nie ryzować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:13, Belegdil napisał:

A będą na nim podpisy ekipy? :>

Dobry sposób rekompensaty za te wszystkie problemy. Dać każdemu po markerze i "podpisywać!, to dla EK-owców" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:19, SzaacH napisał:

Niestyty decydujaca dla daty była "jakość" produktów. Gdyby były gorszej jakości nic by sie
nie "spóźniło" (...)

Wreszcie coś bardziej konkretnego, tak to rozumiem. Mogliście od razu napisać, że jakość nie była zadowalająca i stąd trzeba było dany element "przeprodukować", a nie enigmatycznie strzałem że podjęliście decyzję o podziale wysyłki bez wyjaśnień sprecyzowanych przynajmniej na takim poziomie jak ta wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że może część osób dostanie pełne EK......... bo myślę, że na razie wyprodukowano trochę więcej niż jedną sztukę... Może to tylko domysły, ale niektóre osoby mówiły, że maila nie dostały, i tu mi się nasunęła ta myśl. Może ci, którzy nie dostali maila mają numery EK zakwalifikowane do tych wyprodukowanych?
Czy ktoś jeszcze o tym pomyślał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:06, Taschon napisał:

SzaacHu,
mam złe i dobre słowa.

Nie znamy dokładnych konkretów nt. tego, kto w czym zawinił i pewnie nie poznamy. Zapewne nawaliło
kilku producentów gadżetów, etc. Bardzo prawdopodobne jest to, że zostawiliście to sobie na
ostatnią chwilę i obudziliście się z ręką w nocniku, zabierając się za to za późno. Może. To
miło, że bierzecie winę na siebie.

Uważam, że stres, bura, dyskomfort, krytyka z naszej strony, dodatkowe koszta i może wstyd
są wystarczającą karą za brak profesjonalizmu. Jeśli o mnie chodzi, to nie mam pretensji. Tyle
czekałem na Wiedźmina, to poczekam jeszcze tydzień czy dwa. Może to kwestia tego, że nowego
kompa będę miał za ten tydzień lub dwa, ale życie jest tak bogate, że nie trzeba ciągle grać
(tak, tak, naprawdę :P).

Skoro i tak ma być opóźnienie, to proszę Was:
Skupcie się na tym, by produktu były zrobione super-hiper-porządnie, a nie na chybcika.
Dopilnujcie, żeby paczki były zarąbiście zabezpieczone, żadnych pogiętych rogów, połamanych
pudełek, etc.
Pogadajcie z Masterlinkiem, żeby nie robił takich akcji, jak już się zdarzało.

AD. SKLEP WIEDŹMIŃSKI
Te produkty będą za pieniążki wirtualne czy realne?



Dzięki za tez złe :) i dobre.

Musicie mi uwieżyć na słowo (ale niekoniecznie-nie jesteśmy z Wami od "wczoraj" ) że CDP jest firmą która nie chce utrudniac sobie życia :) Zawsze dokładamy wszelkich starań by wszystko było OK. Czasami po prostu jednak cos sie nie uda do końca. Oczywiście ktoś powie że to czasami jest za czesto:P, ale chyba jednak dostarczamy Wam wiecej pozytywnych wrażeń niz na odwrót :)
Mam nadziję, że to widac że traktujemy Was poważnie i nikt się nie boi powiedzieć, że coś sie nie udało i próbujemy na dodatek cos na to poradzić.

co do Wpln-ów i zakupów to sprawa gram.pl ( w kontekście sklepu wiedźmińskiego) Możecie byc jednak pewni że z chwilą uruchomienia wszystko sie wyjasni i nie będziecie przy tym poszkodowani. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy te digiboxy będą tak dopasowane grubością, aby dorównywały zwykłemu opakowaniu na dvd i idealnie mieściły się w kartoniku wraz z instrukcją i poradnikiem? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie z gatunku co to pewnie już było, ale ciężko wyłapać.

Czy w EK, instruckja i poradnik będzie jakości z wydania podstawowego sklepowego czy wydania podstawowego gramowego? Czy może jeszcze w jakiejś innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować