Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

A ja się zastanawiam, ile paczek z EK mogą nadać dziennie? Nawet, jeżeli założyc bardzo optymistyczną liczbę - powiedzmy, 600, to samo wysyłanie takich paczek zajmie około 4 - 5 dni. No chyba, że potraficie się spręzyć i dodatkowo nadać tysiąc paczek dziennie... Mam tylko nadzieję, że Masterlink nie nawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm również dziękuje za jak ważne info ze strony gram.pl , na początu gdy wszedłem myślałem że to jakieś pogróżki , hera ^^ ciekawe rozwiązanie z ich strony jednak myśle że trafne niechciałbym dostać gry później a dodatki mogą poczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:08, Bartek 93 napisał:

Hmm.. napisałeś że ten album(??) lub cośtam, się suszy i "odpoczywa", czyli są szanse że wszyscy
zamawiający EK''a będą mieli pełen zestaw już w najbliższym tygodniu??


Nie pytajcie mnie prosze o dokładny termin wysyłek bo go nie znam.
Musimy wpólnie poczekac na pełne info w tej sprawie. Rano na pewno wiecej sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:00, SzaacH napisał:

jest jeszcze druga sprawa. Zakładając że mam jakąś niewielką pulę kolekcjonerek do kogo mam
je wysłać w pierszej kolejności? Ciężko jest podjac taką decyzję, kto dostanie z Gram.pl a
kto nie... Stąd decyzja by potraktowac wszystich tak samo (choć w dalszym ciągu niekomfortowo)
i wysłać w pierwszej kolejności samą grę a potem dostać elemeny EK.


Wszystko prawda. Tyle tylko, ze:
1. Nabywcy w Empiku beda mieli EK kompletna, na dodatek wczesniej niz nabywcy EK w sklepie gram.pl.
2. Te EK beda musialy byc w Empiku najpozniej w najblizszy czwartek, bo z tego co rozumiem sprzedaz bedzie prowadzona od polnocy z 25/26 pazdziernika
3. Ja juz za kompletna EK gry Wiedzmn zaplacilem. A ktos z "niebieskich" juz przy wczesniejszych wpadkach zwiazanych z EK, obiecal ze gra jako komplet bedzie przyznajmniej na dwa dni przed premiera.

Po prostu jestem baardzo roczarowany kolejna wpadka, o ktorej dowiaduje sie wtedy kiedy praktycznie gry juz zostaly wyslane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:15, hagen321 napisał:

kiedy w końcu będą wysyłane te dodatki bo w końcu nie wiem ????


Od wtorku przyszłego, ale musisz poczekać do jutra - powinny być dokładniejsze informacje ze strony niebieskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:13, SzaacH napisał:

Musimy wpólnie poczekac na pełne info w tej sprawie. Rano na pewno wiecej sie wyjasni.

No to poczekamy:) Na szczęście jestem chory (no nie wiem czy to takie szczęście) i spokojnie jutro będę miał czas na siedzenie tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo nie zadowolony z tego co zrobiliscie -moje odczucia nie do sie opisac slowami... i jeszcze mnie to zdenerwowalo, ze EK bedzie mozna kupic w empiku... taktobym nie zamawial na gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:08, Bartek 93 napisał:

Hmm.. napisałeś że ten album(??) lub cośtam, się suszy i "odpoczywa", czyli są szanse że wszyscy
zamawiający EK''a będą mieli pełen zestaw już w najbliższym tygodniu??


Aha i wracamy do polskiej szarości ;s a najgorsze jest w tym że nikt nie wie kiedy będzie dostępne kompletne wydanie EK Wiedźmina jak jutro nie padnie jakaś data nie będzie za ciekawie bo ja na dzień dzisiejszy nie wiem co mam robić ;s bo coś czuje ze te dodatki mogą być wysyłane w tempie 1 na tydzień ;s co by wychodziło że gry jeszcze bym długo nie zobaczył co prowadzi do tego że jednak lepiej zdecydować się na sama grę w danej chwili ;/ i tak się zamyka blednę koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:17, wackki napisał:

Jestem bardzo nie zadowolony z tego co zrobiliscie -moje odczucia nie do sie opisac slowami...
i jeszcze mnie to zdenerwowalo, ze EK bedzie mozna kupic w empiku... taktobym nie zamawial
na gram.pl...


Ale jakie jest prawdopodobieństwo że znajdziesz w empiku EK skoro jest (jeśli to prawda) tam danych tylko kilka egzemplarzy... 1:1000000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:13, SzaacH napisał:

> (...) zamawiający EK''a będą mieli pełen zestaw już w najbliższym tygodniu??
Nie pytajcie mnie prosze o dokładny termin wysyłek bo go nie znam.

Wreszcie wydusiłeś coś konkretnego, bo póki co to różni gramowicze podawali jakieś daty z kosmosu, a jak widać bez uzasadnienia, bo data jest nieznana.
Jeszcze raz dzięki za prostą i wyczerpującą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:14, Wojman napisał:

> jest jeszcze druga sprawa. Zakładając że mam jakąś niewielką pulę kolekcjonerek do kogo
mam
> je wysłać w pierszej kolejności? Ciężko jest podjac taką decyzję, kto dostanie z Gram.pl
a
> kto nie... Stąd decyzja by potraktowac wszystich tak samo (choć w dalszym ciągu niekomfortowo)

> i wysłać w pierwszej kolejności samą grę a potem dostać elemeny EK.

Wszystko prawda. Tyle tylko, ze:
1. Nabywcy w Empiku beda mieli EK kompletna, na dodatek wczesniej niz nabywcy
EK w sklepie gram.pl.
2. Te EK beda musialy byc w Empiku najpozniej w najblizszy czwartek, bo z tego co rozumiem
sprzedaz bedzie prowadzona od polnocy z 25/26 pazdziernika
3. Ja juz za kompletna EK gry Wiedzmn zaplacilem. A ktos z "niebieskich" juz przy wczesniejszych
wpadkach zwiazanych z EK, obiecal ze gra jako komplet bedzie przyznajmniej na dwa dni
przed premiera.

Po prostu jestem baardzo roczarowany kolejna wpadka, o ktorej dowiaduje sie wtedy kiedy praktycznie
gry juz zostaly wyslane.


to co napisałes powyżej to wszystko prawda. Pamietaj jednak o tych którzy nie mają w swoich miejscowściach Empiku i nie mogli by liczyć na EK gdyby była dostępna tylko tam.

Wszystko wynika nie z faworyzowania kogokolwiek, ale z opóżnienia wysyłek z gram.pl. Możesz być pewny że tego nie planowaliśmy.

Jedynym pocieszeniem dla kupujących na gram jest to że beda mieli grę wcześniej niż inni gracze, np: ci którzy kupią ją w Empik czy to w wersji standard czy w EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:20, amcio89 napisał:

Ja tez wysłałem e-mail ze chce otrzymac gre w komplecie!! I okazuje sie ze przed 1 listopada
gry nie otrzymam!!


Skąd takie przypuszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:16, Lerten napisał:

> kiedy w końcu będą wysyłane te dodatki bo w końcu nie wiem ????

Od wtorku przyszłego (..)

Co podajesz daty jak sam SzaacH nie znana jaka jest data wysyłki dodatku, nigdzie nikt z niebieski nie podał jaki "wtorek", wcale nie musi to być następny tylko ten, nie powtarzaj wątpliwych informacji. NIE MA USTALONEJ DATY należy zadzwonić do BOKa jutro jak najszybciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:22, SzaacH napisał:

Jedynym pocieszeniem dla kupujących na gram jest to że beda mieli grę wcześniej niż inni gracze,
np: ci którzy kupią ją w Empik czy to w wersji standard czy w EK.

No nie do końca, wystarczy pójść do Media Markt lub Saturna i też będzie się miało grę przed premierą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:03, Morfieusz napisał:

> jest jeszcze druga sprawa. Zakładając że mam jakąś niewielką pulę kolekcjonerek do kogo
mam
> je wysłać w pierszej kolejności?

Po kolei zgodnie z listą numerów EK ? :P byłoby najprościej ,a cyferki nie kłamią :P


Jestem za! Po numerach, zresztą pisałem odnośnie tego, że jest może nadzieja na to, że już trochę jest wyprodukowanych, i może wtedy trafi całość od razu (tak by było najlepiej [za dużo się mówi o moralności i sprawiedliwości]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:24, PioMrex napisał:

> > kiedy w końcu będą wysyłane te dodatki bo w końcu nie wiem ????
>
> Od wtorku przyszłego (..)
Co podajesz daty jak sam SzaacH nie znana jaka jest data wysyłki dodatku, nigdzie nikt
z niebieski nie podał jaki "wtorek", wcale nie musi to być następny tylko ten, nie powtarzaj
wątpliwych informacji. NIE MA USTALONEJ DATY należy zadzwonić do BOKa jutro jak najszybciej!!!


Napisałem, że musi poczekać do jutra. Czytaj całość wypowiedzi, zanim zaczniesz komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:25, GoRo-H2o napisał:

> Jedynym pocieszeniem dla kupujących na gram jest to że beda mieli grę wcześniej niż inni
gracze,
> np: ci którzy kupią ją w Empik czy to w wersji standard czy w EK.
No nie do końca, wystarczy pójść do Media Markt lub Saturna i też będzie się miało grę przed
premierą :/


Nie bedę wchodził w szczegóły, ale zrobilismy wszystko by Wiedźmin nie był sprzedawany wcześnej niż 26.X.

Jeśli tak sie stanie pewnie wyciągniemy konsekwesje w stosunku do takich sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować