Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

A ja jak zamówiłem standardową wersję Wiedźmina na gram.pl to dostane 24? Bo tam jest napisane, że 23 planowana wysyłka, a ja wzięłem kuriera :]. A wogóle w środę planuję nie iść do szkoły, więc mi powiedzcie kiedy dostane, bo nie wiem czy w srode czy w piątek nie iść do school. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szaku90 skoro wybrałeś dostawę kurierem podobnie jak ja :) To grę dostaniesz w środę bo środa to 24 a wtorek to 23 i wysyłka planowana jest na wtorek 23 więc po wysłaniu 23 kurier będzie u ciebie z paczką na drugi dzień 24 :) Pewnie gdzieś koło 14 :P Ale głowy nie daję :) Już prościej się nie dało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:49, PioMrex napisał:

> LoL czy ja pisze że przyszły ?? mowie i podkreślam że od najbliższego....
> zalecam kawę bo coś z czytaniem jest nie tak w twoim przypadku ;s.
Tak, przyznam już się pogubiłem, czepiam się tych co podają datę 30.X, jako datę wysyłki
i powołują się na Wojmana.


Mowie kawka :P bądź coś % i będzie gites xD

Co do samego terminu za jakieś 9-10h godzin CDP coś poda prawdopodobnie :P i jeśli by się okazało że od wtorku zaczną rozsyłać to może się wyrobią z full EK do piątku kto wie :> wiem jedno od rana trzeba z dobrym śniadaniem i czymś ciepłym zasiąść do telefonu i wydzwaniać by się wbić na linie i zadać te kilka ważnych pytań jak oczywiście rano nie zostaną już rozwiązane w newsie dotyczące EK chyba że news ukarzę się później to jednak lepiej sie dobijać przez telefon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

XxAndrIxX
Dzięki. To stanowczo nie idę do szkoły :D:D. Bo mam na 8:00 i 9 lekcji to ciężko. Już mamie zapowiedziałem :D. Mam nadzieje że na patcha poczekamy długo (patch poprawiający bugi). Mam nadzieję że przeżyję do środy :D. Wtedy tylko ja, komputer i Geralt :D.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanse zakupu w Empiku są mimo wszystko (chodz inaczej sie wydaje) bardzo duze.
Tak samo mowili o Gothicu 3.A ze 3 miechy temu widzialem G3 EK w 2 empikach :P
Ale co tam ja i tak nie kupie chyba bo mnie to zwyczajnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:42, SzaacH napisał:

> a czy byłaby możliwość aby owe digipacki pojawiły się kiedyś do kupienia w gramowym sklepie?
Pomysł bardzo dobry :) tym bardziej że już też o tym myśleliśmy :)
Tym bardziej ze na dniach zostanie otwarty sklep z gadżetami wiedźmińskimi.

Jeśli będzie więcej głosów za digipackiem w sklepie na pewno go tam umieścimy.

Byłem jednym z tych którzy kłócili się o powrót Digipacków. Z tego co pamiętam tych przeciwko było tylko kilku. Byli po prostu bardzo głośni. Zwolennicy ujawnili się dopiero po tym jak zrezygnowaliście a Digipacków. Odniosłem wrażenie, że 1% był za 1% przeciw a reszta olała dyskusję. Albo nie miało to dla nich znaczenia, albo nie wiedzieli o tej zamianie. Następnym razem zapytajcie się ogółu graczy. Zrobienie ankiety na stronie gram to chyba nie jest aż taki problem.
Jeśli oryginalne pudełko znajdzie się w sprzedaży to ja je kupię. Liczę, że bezproblemowo zmieści się ono do pudełka EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:12, Plagueis napisał:

Szanse zakupu w Empiku są mimo wszystko (chodz inaczej sie wydaje) bardzo duze.
Tak samo mowili o Gothicu 3.A ze 3 miechy temu widzialem G3 EK w 2 empikach :P
Ale co tam ja i tak nie kupie chyba bo mnie to zwyczajnie nie interesuje.


Gdzie?! w jakich epikach?! Gadaj po zamorduję! :P.

I czemu wszyscy od rana zadają wciąż tutaj te same pytania? "Kiedy dojdzie paczka?", "Czy wszystko dojdzie za jednym razem?", "Czy w EK też jest to dodatkowe etui?" itp. Denerwujące trochę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:10, BardielGdynia napisał:

Ja nie mogę pojąć tylko jednej rzeczy: Wyprodukowanie 3000 sztuk jakiegokolwiek gadżetu nie
może zająć więcej niż 3 miesiące, a teraz tego nie macie? Dlaczego zostawiliście to na ostatnią
chwilę?

Koszty magazynowania?

Dnia 21.10.2007 o 21:10, BardielGdynia napisał:

Niestety koszt takiego miecza to kilkaset złotych (mówie o prawdziwej replice wykonanej wg odpowiednich
standardów - np takiej jak jest w teledysku Vadera)

Kilkaset złoty za parę kilo srebra? Chyba podałeś cenę posrebrzanego miecza, a to już nie jest prawdziwa replika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eheheheh xD Bym się wypowiedział odnośnie ''długiego oczekiwania na patch`a'', ale podejrzewam, że nie za bardzo mi można xD Pozostaje mi tylko żałować, że CDP zawalił taką premierę i mieć nadzieję, że odpowiedź na mojego maila będzie pozytywna. A Masterlink jak zwykle da ciała i kurier zapuka w piątek albo sobotę, jeśli w ogóle w tym tygodniu (nie, żebym był czarnowidzem, ale po prostu takie mam doświadczenia już).

Pozdrawiam
Coen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Tudd napisał "od wtorku", ale nie napisał od którego i to tylko Twoja opinia (no, może jeszcze czyjaś, ale tylko opinia), że od najbliższego. Nie było konkretów, nie było daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ujmę to tak krótko i po męsku skandal (mogłem gorzej)

Panowie honor za wielką produkcję ale potraktowanie 3000 ludzi jak idiotów (myśmy się zabijali za wersję EK).

Wam tu serwer przez nas niemal serwer padł a Wy teraz mówicie sorry dostaniesz wersję bez dodatków (wiesz doślemy Ci)

To każdy płaci dodatkowo 100 zeta właśnie za przyjemność wynikającą z otwarcia pudła z dodatkami.

A pozbawiacie nas tego przywileju za który zapłacimy jest to plama bo w taki sposób potraktowaliście najwierniejszych fanów.

Powiem krótko jesteście profesjonalistami i zawaliliście termin (lub jego koordynację) wobec naprawdę najwierniejszych z wiernych Waszej firmy po prostu Wstyd!

Pozdrawiam ze smutkiem
Karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 01:21, Karol357 napisał:

Ujmę to tak krótko i po męsku skandal (mogłem gorzej)


Eeee tam, przesadzasz.

Dnia 22.10.2007 o 01:21, Karol357 napisał:

Wam tu serwer przez nas niemal serwer padł a Wy teraz mówicie sorry dostaniesz wersję bez dodatków


A ktoś tak powiedział ? Przecież dostaniesz jedno i drugie, tylko osobno. W czym problem ?

Dnia 22.10.2007 o 01:21, Karol357 napisał:

To każdy płaci dodatkowo 100 zeta właśnie za przyjemność wynikającą z otwarcia pudła z dodatkami.


Za przyjemnośc otwarcie pudełka, czy za fakt posiadania takiej edycji ? Wydaje mi się że jednak za to drugie, a tu się chyba nic nie zmieni. Jedynie będziesz mógł się cieszyć całością parę dni później. Najważniejsze że gra dotrze na czas i będziesz mógł sobie pograć przed premierą. Zamiast się tym cieszyć, Ty marudzisz że dodatki dostaniesz później. Chyba że kupujesz EK po to żeby mieć dodatki przed premierą, a gra się nie liczy...

Dnia 22.10.2007 o 01:21, Karol357 napisał:

A pozbawiacie nas tego przywileju za który zapłacimy


To wraca jak bumerang: W czym problem ? Płacisz za grę i dodatki, z czego chyba to pierwsze jest najważniejsze. Dostaniesz grę przed premierą a dodatki później. Jakiego przywileju Cię pozbawiono ? Przywilejem jest tu posiadanie takiej edycji, a tą będziesz mieć zgodnie z obietnicą, tylko że w 2 dostawach.

Dnia 22.10.2007 o 01:21, Karol357 napisał:

Powiem krótko jesteście profesjonalistami i zawaliliście termin


Ano coś tam nie poszło i chyba nie istotne z czyjej winy. Ale chyba jakoś specjalnie nie ucierpisz z tego powodu, szczególnie że CDP planuje to jakoś wynagrodzić. Powtarzam się, ale: najważniejsze że dostaniesz grę przed premierą. A jako, jak sam się określasz "najwierniejszych z wiernych Waszej firmy" wypadałoby oczekiwać od Ciebie odrobinę wyrozumiałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jak to się mówi u nas na Śląsku: "Jo to wiedzioł, ino żech cicho siedzioł" :/

A teraz będę trochę niemiły - CDP/Gram.pl nie było by sobą gdyby czegoś nie zawaliło! Jak można spierdzielić taką premierę? Jak można na ostatnią chwilę odłożyć produkcję/kompletowanie (czy cokolwiek innego) na ostatnią chwilę? Wiedźmin! Gra roku! A tu taka wtopa....

Zawalili przemierę NWN2 (też zamówiłem kolekcjonerską), zawalili premierę Wiedźmina, zawalą każdą następną wyczekiwaną premierę - to jest po prostu gram.pl i trzeba się do tego przyzwyczaić....

Szwagier dał mi cynk, że dostał maila o szanownego gram.pl z informacją, że będą rozdzielać EK na dwie raty - ja takiego maila niedostałem. Jako, że na stronę gram.pl wchodzę sporadycznie i prawdopodobnie bez informacji od szwagra bym tego nie zrobił, bym doznał niezłego szoku po otwarciu przesyłki, gdzie była by sama gra, bez dodatków, za które zapłaciłem prawie 2 razy więcej...

Panowie! Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, ja powiem tyle PARODIA - wasza gra i tak dać ciała ;)

Znaczy, że części z EK dostarczone będą też kurierem, w odstępach 3-4 dniowych? Czy zamierzacie wysłać wszystkie razem?

Unikalana EK wygląda teraz tak samo jak zwykłe wydanie gry, przecież całą reszte tych rzeczy [oprócz samej gry] mogliście mieć gotowe nawet na pare tygodni przed oddaniem "golda" do tłoczni? Nie rozumiem co wy zrobiliście, ale tego i tak pewnie się nie dowiemy. Mam tylko nadzieje, że przesyłka dotrze cała zarówno ta z grą jak i dodatkami, trudno x]

Wszystkim może się zdarzyć i można to zrozumieć, ale dźizas to wasza gra nie jakiś polonizowany tytuł ;)

Ale w sumie zrobiliście mi niespodzianke, nie sądziłem że z tym akurat tak sknocicie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować