Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Ładny zestawik.. Ja dopiero dzisiaj zamówię grę, bo do końca nie byłem pewny co zamawiać wraz z Wiedźminem. A co do tych problemów z EK Wiedźmina to naprawdę CD-P: nie postaraliście się ;/ Tyle czasu było, a Wy tego nie dopilnowaliście.. ehh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, no właśnie dowiedziałam się, że nie mam możliwości otrzymania wszystkiego razem w późniejszym terminie...
To jest po prostu tak beznadziejne, że aż śmieszne. Dlaczego od razu z góry założyli, że wszyscy wolą mieć osobno najpierw grę, a potem dodatki? Powinni do każdego wysłać maila z zapytaniem. Ot co! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, czujny fan pyta: Czy wiadomo o której godzinie dzisiaj paczki zostaną przejęte przez Masterlink?

Bo jak w miarę wcześnie to bym pojechał im do siedziby i odebrał i całą noc grał już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, nadal ZERO dokładniejszych informacji ale cóż...po pierwsze mam nadzieję, że paczka przyjdzie najpóźniej środę, czyli tak jak obiecano DWA dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie się podziewają pracownicy tego serwisu?
Nikt nie raczy napisać co jest grane... Wczoraj jeden przyszedł, mydlił oczy o piątkowych aferach, że będzie można dostać EK później jako komplet... Teraz nikt nie raczy napisac jednego głupiego zdania wyjaśnień.... wszyscy grają czy co?!?!?

w akcie łaski to mogli wysłać te ubogie EK już dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK powinny zostać wysłanie dzisiaj. Listy przewozowe nadanych paczek pojawiają się bardzo często wieczorem, toteż powinniśmy poczekać jeszcze. No, oby poszły dzisiaj ;)

A jak chcesz coś wiedzieć to dzwoń albo pisz do DOKu, jakoś wielu to pomogło :p A jak nie chcesz dzwonić to pogadaj z kimś, kto dzwonił (np. mi to rozwiało problemy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale co pomogło? Jakoś kolejne przekręty, że nie da rady powstrzymać wysyłki.... i mówią, że kurier jutro dostanie paczki do rozwózki i że dostaniemy środa/czwartek...
zamiast pomagać to pogarszają sytuację nerwową ludzi ;d
a poza tym DOK wszystkim wysyła i mówi to samo, więc szkoda czasu na fatyge do nich : P
oczekuję konkretów a nie dziesiątek różnych wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:04, hagen321 napisał:

a mi nadal pisze Wprowadzono błędny numer przesyłki jak klikam na ten numer w statusie zamówienia
kiedy go wprowadzą????


wprowadzą go dopiero wieczorem lub jutro rano. :) U mnie też tak piszę


dziś dostałem maila w sprawie EK. Jeżeli na moim koncie pisze już nr. przesyłki, a na kolegi jeszcze nie, to on może dostać całe wydanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:13, phobian napisał:

mam pytanie odnośnie listy rezerwowej , kiedy będzie wiadomo kto będzie mógł zamówić EK z tej
listy


popatrz na swoją listę zamówień lub zobacz pocztę. Ja dostałem info po 2 dniach od wpisania się na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:15, tuna napisał:

> mam pytanie odnośnie listy rezerwowej , kiedy będzie wiadomo kto będzie mógł zamówić EK
z tej
> listy

popatrz na swoją listę zamówień lub zobacz pocztę. Ja dostałem info po 2 dniach od wpisania
się na nią :)

a kiedy zapisałeś sie na nią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wydawało mi się, że po to zapisałem się pod koniec czerwca na EK, żeby te nygusy z CDP przez te prawie 5 miesięcy pomalowali mapy, wyprali i wyprasowali koszulki i poprzepisywali opowiadania, wytopili medaliony i poprzegrywali muzykę... W sumie miałem już welką ochotę odesłać kuriera z kwitkiem i ściągnąć pirata ale... Cierpliwość. Jednak to była moja pierwsza i ostatnia EK zamówiona na gram. Po prostu daliście ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:17, phobian napisał:

a kiedy zapisałeś sie na nią ??


Ja dostałem info 2 dni po PIERWSZEJ liście, czyli na samym początku tego całego chaosu i mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra :/
Napisałem maila do DOK-u zaraz po tym jak otrzymałem wiadomość o podzielonych przesyłkach... Do tej pory żadnej odpowiedzi nie dostałem. Pomijając już fakt, że według obietnic już dziś rano miało być wszystko wyjaśniane.

Skoro przesyłki są podzielone - wybrałem płatność za pobraniem - to kiedy płacę? Całość wraz z otrzymaniem pierwszej paczki czy dopiero po dosłaniu wszystkich komponentów EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 15:24, Simon Whiteman napisał:

Skoro przesyłki są podzielone - wybrałem płatność za pobraniem - to kiedy płacę? Całość wraz
z otrzymaniem pierwszej paczki czy dopiero po dosłaniu wszystkich komponentów EK?

Całość od razu przy pierwszej paczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować