Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 16:40, Smash-PL napisał:

No to pięknie... dostałem dziś odpowiedź z dok''u, że "Przesyłka zawierająca grę została spakowana.
Nadano jej już numer nadawczy, w związku z tym nie ma możliwości wstrzymania jej doręczenia."
czyli dostanę przesyłkę na raty, komuś udało się dogadać by wysłali kompletną? Teraz to już
naprawdę jestem wkurzony, nie mogli dać możliwości wyboru? EK na raty, koń by się uśmiał -.-
(albo i nie...).


DOKŁADNIE! TO JEST PO PROSTU KPINA !!! JA JUŻ SPECJALNIE OD RAZU PO PRZECZYTANIU INFORMACJI O TYM ŻE MOŻNA CAŁĄ EDYCJĘ DOSTAĆ PÓŹNIEJ, WCZORAJ NAPISAŁEM MAILA. I CO?! JUŻ SPAKOWANE?! TO KIEDY ONI TO PAKOWALI, W PIĄTEK, A MOŻE W SOBOTĘ?! BEZMUZGOWIE SAME PRACUJE W TYM CDPOJEBCIE, ŻEBY NIE POMYŚLEĆ O TYM ŻE KTOŚ SOBIE ZAŻYCZY CAŁY PAKUNEK W INNYM TERMINIE, SKANDAL!! TERAZ CO, MOŻE BĘDĘ CZEKAŁ SPECJALNIE DWA RAZY NA KURIERÓW... CHYBA W OGÓLE NIE PRZYJMĘ PACZKI, ALBO WEZMĘ ALE DO CZASU OTRZYMANIA RESZTY NIE OTWORZĘ TEGO SZMELCU.:(((
I kto by pomyślał, że tyle afer będzie z tym Witcherem, więcej niż za rządów PISu :PPP

AA Wojman, te twoje FAQ jest nieaktualne, więc jakbyś był uprzejmy zmienić ostatni podpunkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje że wszystko będzie już dobrze bo jeśli zawala jeszcze jedna rzecz to zobaczą jak szybko w tym kraju zbiera się tłum wyposażony w widły i pochodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 19:35, balduran2 napisał:

Jeśli faktycznie tak się stanie, możesz na mnie liczyć - masz moje poparcie [i pewnie wielu
innych osób również...]

Moje też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 16:45, Damianuss1 napisał:

No jeszcze trochę i będzie 1000comentów XD.


Ostrzezenie za spam. Jesli nie masz nic do powiedzenia w jakims temacie to nic nie mow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytać nie potraficie ?? Ludzie Rękawa w EK nie bedzie !! Bo nie był planowany do EK ... Dostaniiemy specjalne pudełko z wysokiej jakości tektury , Która nigdy do tond nie była wykorzystywana do pakowania gierek ... (dostaniemy to w puźniejszej racie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:39, Irexus napisał:

Czytać nie potraficie ?? Ludzie Rękawa w EK nie bedzie !! Bo nie był planowany do EK ... Dostaniiemy
specjalne pudełko z wysokiej jakości tektury , Która nigdy do tąd[poprawiłem] nie była wykorzystywana
do pakowania gierek ... (dostaniemy to w późniejszej racie)

No właśnie, mi się też tak wydaje. Ale może tomas92 poda nam źródło z tą informacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mówiłem, że wysłałem maila w niedzielę, a oni na to, że nie pracują w weekendy. TO JA SIE PYTAM KIEDY PACZKI BYLY PAKOWANE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:39, Irexus napisał:

Czytać nie potraficie ?? Ludzie Rękawa w EK nie bedzie !! Bo nie był planowany do EK ... Dostaniiemy
specjalne pudełko z wysokiej jakości tektury , Która nigdy do tond nie była wykorzystywana
do pakowania gierek ... (dostaniemy to w puźniejszej racie)

Gdybyś czytał temat na bieżąco to byś wiedział że w ramach rekompensaty kupujący EK mają dostać ten rękaw. Mnie ten rękaw wisi i sie buja tak samo jak to pudło z tektury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaraz, to jest 100% pewne, że do 31 będziemy już mieli wszystko, i że będzie plakat, rękaw i inne ''rupiecie''... to mnie pocieszyło, liczę na to, że jest tym razem rzetelna informacja. Wszystkim, którzy mieli więcej silnych nerwów ode mnie i chciało im się dzwonić do DOKu dziękuję za informację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:41, GoRo-H2o napisał:

Gdybyś czytał temat na bieżąco to byś wiedział że w ramach rekompensaty kupujący EK mają dostać
ten rękaw. Mnie ten rękaw wisi i sie buja tak samo jak to pudło z tektury.

To może podałbyś link do posta osoby, która o tym napisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:43, Ciachoo666 napisał:

> Gdybyś czytał temat na bieżąco to byś wiedział że w ramach rekompensaty kupujący EK mają
dostać
> ten rękaw. Mnie ten rękaw wisi i sie buja tak samo jak to pudło z tektury.
To może podałbyś link do posta osoby, która o tym napisała?

Spinner13 napisał: "...+ obiecana rekompensata (plakat w formacie B1, dużego formatu naklejka z motywem wiedźmińskim oraz - UWAGA- rękaw analogiczny do tego z edycji podastawowej! - tak to prawda - osobiście potwierdziłem tą informację zaraz po jej otrzymaniu,..."
Cały post tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28990&pid=985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:43, Ciachoo666 napisał:

> Gdybyś czytał temat na bieżąco to byś wiedział że w ramach rekompensaty kupujący EK mają
dostać
> ten rękaw. Mnie ten rękaw wisi i sie buja tak samo jak to pudło z tektury.
To może podałbyś link do posta osoby, która o tym napisała?



właśnie ... bo jakoś sobie nie przypominam żeby któryś z niebieskich cos takiego napisał ... I tu moje pytanie - Co to za rekompensata ?? kawałek papieru ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:46, GoRo-H2o napisał:

> > Gdybyś czytał temat na bieżąco to byś wiedział że w ramach rekompensaty kupujący
EK mają
> dostać
> > ten rękaw. Mnie ten rękaw wisi i sie buja tak samo jak to pudło z tektury.
> To może podałbyś link do posta osoby, która o tym napisała?
Spinner13 napisał: "...+ obiecana rekompensata (plakat w formacie B1, dużego formatu naklejka
z motywem wiedźmińskim oraz - UWAGA- rękaw analogiczny do tego z edycji podastawowej!
- tak to prawda - osobiście potwierdziłem tą informację zaraz po jej otrzymaniu
,..."
Cały post tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28990&pid=985

Dzięki !! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila:
Witaj Łukasz,

Dziękujemy za zainteresowanie ofert± internetowego sklepu gram.pl.

Twoje zamówienie zostało dzi¶ do Ciebie wysłane, przesyłk± kuriersk± (Masterlink).

Numer listu przewozowego dla Twojej przesyłki: ****************

Je¶li chcesz sprawdzić status przesyłki, kliknij poniższy link:
http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?p1=****************&przycisk=Wyszukaj

Je¶li chcesz skontaktować się z oddziałem firmy kurierskiej, kliknij poniższy link:
http://www.masterlink.pl/oddzialy.asp

Wszystkie informacje o swoim zamówieniu znajdziesz w dziale "Moje zamówienia".
Oto bezpo¶redni link: http://www.gram.pl/sklep_mojezam_szczegoly.asp?z=****************

Poniżej znajdziesz podsumowanie swojego zamówienia.


Czyli jestem coraz pewniejszy że Witchera dostanę jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Goro-h20 .... jak byś umiał czytać ... to byś wyczytał takie słowa : "Co do obiecanej - kolejnej już - rekompensaty, nie posiadam na ten temat żadnych konkretnych informacji, poza tą jedyną, że ma to być niespodzianka..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo! CDP po raz kolejny pokazało jak to dba o klienta. Prześlijcie jeszcze osobno płyty i osobno numer seryjny. Jednak żeby było weselej kosztem każdej przesyłki obciążcie klienta. To by była dopiero frajda. Normalnie dział sprzedaży i marketingu wymiata. Murowane wyróżnienia za tak rewelacyjne rozwiązanie. Tylko opatentujcie bo jeszcze inne firmy zgapią. Czapki z głów.

Ps. Prześlijcie paczki przez Tokio, Waszyngton, Sydney i kilka stacji badawczych na Antarktydzie. To dopiero będzie EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:50, Irexus napisał:

Goro-h20 .... jak byś umiał czytać ... to byś wyczytał takie słowa : "Co do obiecanej - kolejnej
już - rekompensaty, nie posiadam na ten temat żadnych konkretnych informacji, poza tą jedyną,
że ma to być niespodzianka..."

Nie nie. Spinner13 napisał, że każdy dostanie rękaw i coś jeszcze. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem. A więc według niego dostaniemy plakat, naklejkę, rękaw, niespodziankę. Z tym, że ja mam już dosyć niespodzianek ze strony CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować