Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Do mnie tez doszedl mail z informacja, ze paczka zostala wyslana ;]. Dzwonilem do swojego oddzialu Masterlinka i mila pani powiedziala, ze paczki nalezy spodziewac sie jutro :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Jak zamawiałem World In Conflict, to też wieczorem nic nie miałem (że niby błędny numer przesyłki), a rano jak sprawdziłem status przesyłki, to się okazało, że 5 minut wcześniej kurier wiózł już do mnie przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:42, Kuwabara napisał:

Do mnie tez doszedl mail z informacja, ze paczka zostala wyslana ;]. Dzwonilem do swojego oddzialu
Masterlinka i mila pani powiedziala, ze paczki nalezy spodziewac sie jutro :D.


Jeszcze zobaczymy czy dojdzie, bo "powinna dojść" to trochę mało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a można do nich zadzwonic jeśli nawet jeszcze nie wprowadzili numer przesyłki do bazy danych???? bo mój odział jest w kielcach bo mieszkam w woj. świętokrzyskim ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zamówieniu napisane mam: "towar zostanie wysłany 22października" Jest godzina 20.55, 22 pazdziernik, a paczka dalej nie figuruje w "wysłanych". O co chodzi? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:50, hagen321 napisał:

a można do nich zadzwonic jeśli nawet jeszcze nie wprowadzili numer przesyłki do bazy danych????
bo mój odział jest w kielcach bo mieszkam w woj. świętokrzyskim ????

Jezeli dostales maila z gram.pl mozesz smialo dzwonic ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę wam wszystkim zazdroszczę bo u mnie pisze jeszcze "złożone Wt, 16.10.2007, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)" zamówiłem grę z listy rezerwowej (oczywiście EK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Opanujcie się troszkę. Jeżeli nie będzie tego statusu przesyłki do załóżmy 23:00 dzisiaj, to zacytuję:
"numer listu przewozowego nie został jeszcze wprowadzony do naszego systemu informatycznego UNISOFT - bardzo prosimy o ponowne wpisanie numeru przesyłki następnego dnia po nadaniu w godzinach porannych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:51, Szpileq napisał:

W zamówieniu napisane mam: "towar zostanie wysłany 22października" Jest godzina 20.55, 22 pazdziernik,
a paczka dalej nie figuruje w "wysłanych". O co chodzi? :/


Właśnie mam to samo... wie ktoś ocb? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:07, hagen321 napisał:

heyboy nie strasz ludzi co.

Nie straszę. Jeżeli jest napisane, że wysłali dzisiaj, to jutro na 99% powinna być. Radzę sprawdzić status przesyłki jutro z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja się tam nie spieszę, i tak najwcześniej wieczorem jutro lub po południu pojutrze będę miał sprzęt który uciągnie wiedźmina,w międzyczasie co najwyżej sobie instrukcje bym mógł poczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak najwieksza porazka jest to ze EK nie rozni sie z "wygladu" niczym od wersji podstawowej. Jak komus zginie artbook i koszulka to nikt nie uwierzy ze kupilo sie EK. Szkoda, wielka szkoda, tragedia nawet. EK ala cenega. Wez podstawke, dodaj jakis gadzet, np. cd-a i juz jest EK. Co sie porobilo na tym swiecie. Kiedys podstawowe wersje, np. PT czy BG2 wyglaaly ciekawiej: rozkladane pudelka na cd z zamknieciem na rzepy, tloczenia na DUZYM pudle, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 21:19, hagen321 napisał:

mama pytanie czy w EK też są kolorowe instrukcje i podwyższona jakość bo nie jestem pewien????


Co jest z tobą? O_O Trzeci raz się o to pytasz! A poza tym - pomyśl logicznie, skoro w podstawowej jest, to w EK być musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować