Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowe wydanie Wiedźmina - pierwsze zdjęcia!

1852 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2007 o 09:51, yoszek napisał:

Po otrzymaniu EK sprawdziłem czy są wszystkie elementy wydania podstawowego i cóż nie posiadam
mapy.Teraz mam pytanie czy inny nabywcy EK posiadają taką mapę czy trzeba na nią poczekac az
doślą resztę dodatków?


I w oto ten sposób mamy kolejnego niezadowolonego klienta. EP przesylane byly w całości ze wszystkimi elementami. Jeżeli czegos ci brakuje to mozesz napisac do CDP i MOŻE przyślą ci nową.

Kolega "yoszek" ma EN (edycja niepełna) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przed południem otrzymałem EK (na razie podstawową wersje) bez mapy, ale za to z koszulką. Wydanie prezentuje się dobrze, ale rzeczywiście użyte pudełka na płyty CD/DVD sa najtańsze, folia zabezpieczająca odkleiła mi się bez problemu.
Pierwsze wrażenia z grania - intro Bagińskiego - rewela, scenariusz rewela, ale już filmiki na silniku gry średnie, praca kamery nie zaciekawie. ale ogólnie gra się przyjemnie. Czuć klimat i gra wciąga. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ladnie.. Piraci gre juz moga sciagnac z torrentow a czlowiek ktory wydal ciezko zarobione pieniadze na oryginalna wersje musi czekac bo przez bajzel z centrali przesylki w Toruniu wstrzymane.. Porazka.. Zawiodlem sie bardzo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 10:17, mistah.oSi napisał:

No ladnie.. Piraci gre juz moga sciagnac z torrentow a czlowiek ktory wydal ciezko zarobione
pieniadze na oryginalna wersje musi czekac bo przez bajzel z centrali przesylki w Toruniu wstrzymane..
Porazka.. Zawiodlem sie bardzo :/


No masz rację. Właśnie widzę torrent Wiedźmina :D I tak długo go nie było. Hehe.

Tylko Multilanguage // ENGLISH / GERMAN / FRENCH / ITALIAN / SPANISH.

Ale fakem jest, że to Pre-order to totalny niewypał !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, oczywiście, tylko musisz się tam teleportowac bez kosztów dojazdu, stania w korkach i
> straty czasu.

Autobusy do Tesco jadą za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W takim razie jeśliś łaskaw, powiedz co w takim wypadku powinien zrobić CDP...

To, co zrobil - przeprosic wszystkich poszkodowanych i nie kazac im czekac dluzej na gre, dosylajac spoznione dodatki na wlasny koszt.
A w tym samym czasie kopnac podwykonawce w rzyc tak, zeby przez dach wyfrunal :P

Niektorzy wypowiadajacy sie tutaj chyba nie rozumieja, ze CDP nie robi samodzielnie wszystkich elementow gier, tylko zlecaja to innym firmom - drukarniom, tloczniom itp. I to wlasnie ktoras z tych firm dala ciala z Wiedzminem.
Coz, na miejscu CDP bym im podziekowal za wspolprace.

BTW. z wypowiedzi niektorych az zonie jad i zawisc - zazdroscicie, ze ktos ma preordera, a wy nie, czy co? Bo innego wytlumaczenia atakow na posiadaczy EK nie rozumiem...

Uprzedzajac pytania - tak, rowniez zamowilem EK (dostane dzisiaj, na wlasne zyczenie, ale juz wczoraj chcial do mnie kurier jechac) i rowniez jestem srednio zadowolony z obecnej sytuacji. Ale mam w pracy do czynienia z roznymi firmami i wiem, co potrafia wyczyniac, wiec akceptuje wyjasnienie CDP i nie mam zamiaru wieszac na nich psow za to.
Jesli CDP zdecyduje sie cos dorzucic "na otarcie lez", bedzie to bardzo mily gest, ale jak nic nei dadza, to tez nie bede plakal - jak dostane ksiazki tydzien pozniej, to nie umre.

Poslodzilismy, to tez wypadaloby nieco poopieprzac - CDP juz ktorys raz wyklada sie na mocno reklamowanej premierze. Przy Wiedzminie bylo to szczegolnie widoczne, bo najpierw nawalily preordery, a teraz wysylka.
Moze warto by zaczac wyciagac wnioski, bo logistyka sprawia wrazenie mocno kulejacej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 10:38, Ayane napisał:

Autobusy do Tesco jadą za darmo...


Tylko w większych miastach :P A co do strat, to zapewne odnosi sie do straty czasu, i tak nieporównywalnie mała strata w porównaniu ze stratą czasu podczas oczekiwania na wysyłkę z gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można przy okazji zakupy zrobić ;D
Nie wiem ja tam nigdy gry w Tesco nie kupiłam, wolę Empik, Mega Avans, MM czy coś....
Ale fakt, długo się tu czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się mogę domysleć, część tych argumentów była skierowana do mnie, bo jako nieliczny nie boje sięwypowiedzieć swojej opinii co o tym wszyskim myślę.

I owszem, zgadzam się z tym. Przyjmuję ową krytykę, ale nie pozostaję bierny.

Dnia 24.10.2007 o 10:46, costi napisał:

To, co zrobil - przeprosic wszystkich poszkodowanych i nie kazac im czekac dluzej na gre, dosylajac
spoznione dodatki na wlasny koszt.


Tak, to może i jest jakieś wyjście, tylko co to za rekompensata, przeprosiny za nie wywiązanie się z obowiązku.

Dnia 24.10.2007 o 10:46, costi napisał:

Niektorzy wypowiadajacy sie tutaj chyba nie rozumieja, ze CDP nie robi samodzielnie wszystkich
elementow gier, tylko zlecaja to innym firmom - drukarniom, tloczniom itp. I to wlasnie ktoras
z tych firm dala ciala z Wiedzminem.


Doskonale zdaje sobie z tego sprawe, że CDP to "tylko" wydawca gry a dodatki robi kto inny. Ale jako główny odpowiedzialny jest dystrybutor. Jeżeli dobiera firmy które nie dają sobie rady na samym wstępie to sory...

Dnia 24.10.2007 o 10:46, costi napisał:

BTW. z wypowiedzi niektorych az zonie jad i zawisc - zazdroscicie, ze ktos ma preordera, a
wy nie, czy co? Bo innego wytlumaczenia atakow na posiadaczy EK nie rozumiem...


Wytłumaczenie jest takie. Spodziewałem się problemów z Pre-orderem, dlatego nie zamawiałem EK ani EP. Jak kupowałem gre WiC to czekałem na paczke 2 tyg. Zamówiłem i była na składzie. Po 3 dniach otrzymałem e-maila, ze gry nie ma w sklepie i czekają na dostawe. Tydzień w plecy i tydzień przesyłka szła. Razem 2 tyg do tyłu. Mogłem iść do sklepu i kupić ale nie, chciałem być wygodny. Z Wiedźminem tak nie zrobie...Szkoda czasu i nerwów.

Dnia 24.10.2007 o 10:46, costi napisał:

Jesli CDP zdecyduje sie cos dorzucic "na otarcie lez", bedzie to bardzo mily gest, ale jak
nic nei dadza, to tez nie bede plakal - jak dostane ksiazki tydzien pozniej, to nie umre.


No i sam widzisz co robisz, bagatelizujesz całą sprawe. Tu nie chodzi o to czy Ci coś wyślą, w ramach rekompensaty czy nie, ale o szacunek do klienta a dokładniej jego brak. Nie podoba mi się coś takiego. Wysyłanie niepełnych edycji i tłumaczenie "kiedyś przyślemy resztę na własny koszt".

Dnia 24.10.2007 o 10:46, costi napisał:

Poslodzilismy, to tez wypadaloby nieco poopieprzac - CDP juz ktorys raz wyklada sie na mocno
reklamowanej premierze. Przy Wiedzminie bylo to szczegolnie widoczne, bo najpierw nawalily
preordery, a teraz wysylka.
Moze warto by zaczac wyciagac wnioski, bo logistyka sprawia wrazenie mocno kulejacej?


Nareszcie jakaś własna opinia. Owszem logistyka kuleje, współpraca z firmami kuleje, profesjonalizm (w przypadku Wiedźmina- Pre-order) kuleje. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać, aż ktoś "spadnie" ze stołka tam w górze. Zapewne będą kolejne przeprosiny, później podziękowanie za cierpliwość.

Jeszcze jedno, ciekawe jak będzie wyglądała sprawa z Pre-order Crysis''a lub NFS Pro Street :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja także juz posiadam grę w wersji nie pełnej - długo czekał ale juz wybaczone gra wypas -czekam na resztę dodatków a że problemy są cóż .... trochę wydaje mi się przerosło to wszystko dystrybutora , ale każdy się uczy na błędach.

PS.
Ja sam bluzgałem i biegałem po domu wściekły ze jeszcze jej nie ma - a „widziałem” ze wyszła z magazynu – ale powiem tak 2 godzinki grania szczenna przy ziemi i już wybaczone
Gra wypas i chyba pierwszy raz w życiu zmiennie kompa pod grę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Memmor: Mylisz sie, ja zaplacilem 199 za calosc, argument ''ze gra jest najwazniejsza'' jest ciut chybiony - w takim razie kupilbym standardowa wersje w sklepie. Place - wymagam. Myle sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miciek piciek: Mam ten sam problem..

Nastepnym razem to najlepiej chyba brac za pobraniem (zawsze mozna odmowic przyjecia)..
Podobno maja bajzel w centrali jakis i wstrzymali wydawanie paczek w sortowniach naszych miast :/

Mam nadzieje za pracuja nad tym i ze paczki jeszcze dzisiaj dotra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekacie że nie ma wszystkiego w pudełku albo jeszcze paczka nie wysłana. A co ja mam powiedzieć?
EP Wiedźmina zamówiłem 13 października. 16 października zrobiłem przelew na co mam udokumentowany dowód przelewu z banku a dzisiaj rano dostałem emaila z GRAM.PL że przesyłka została ANULOWANA ponieważ nie została POTWIERDZONA. Pożal się Boże święty. Napisałem emaila do Centrum Obsługi Klienta. Zadzwoniłem do Sklepu, przesympatyczna Pani powiedziała mi żebym wysłał dowód wpłaty emailem (bo przelewałem z konta przez internet) i zrobiłem wszystko co powidziała. Narazie ciągle mam status anulowane. Zobaczymy czy GRAM.PL coś zrobi w tym przypadku. WY NIE NARZEKACJE CO MACIE GRY - PRZYNAJMNIEJ MACIE!!!. A ja zapłaciłem już dawno i nie dość jeszcze że nie mam gry to nawet nie została mi przygotowana do pakowania i wysyłki. Przesympatyczna Pani ze sklepu CDP powiedziała mi, że dzisiaj nie zdąrzą i tak wysłać. POGRATULOWAĆ TAKIEGO SKLEPU!!! ŻENADA!!! Następnym razem będe czekał na pirata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podobno maja bajzel w centrali jakis i wstrzymali wydawanie paczek w sortowniach naszych miast :/

a do tego brak numeru przesyłki w profilu pomimo statusu wysłane... wszystko zaczyna mieć sens (a raczej bezsens).

Beznadziejna sprawa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z wieśka. Screeny są zrobione w max detalach. Na sprzęcie Core2Duo E6850 3Ghz 2x 8800GTX 4gb ramu i Vista ultimate 64bit wszystko chodzi bardzo bardzo płynnie jedyny problem pojawia się gdy próbuje wyrzucić na ziemię duża ilość przedmiotów (10+) (Sorki za małego off-topa z błędem)
http://nova-com.nazwa.pl/witcher/witcher2007-10-2412-14-22-01.bmp
http://nova-com.nazwa.pl/witcher/witcher2007-10-2412-15-38-19.bmp
http://nova-com.nazwa.pl/witcher/witcher2007-10-2412-15-41-87.bmp
http://nova-com.nazwa.pl/witcher/witcher2007-10-2412-15-45-65.bmp
http://nova-com.nazwa.pl/witcher/witcher2007-10-2412-16-06-26.bmp
uwaga te pliczki mają po 5mb każdy i są w rozdziałkach 1680-1050 dlatego wrzucam je na swój server.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować